Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Tas nav lmz ar citu niku? :D

man ariii tada aizdoma bija :DD Bet laikam ka nee... ar lmz ir 2vi varianti... Vai nu dzekam vnk NETS ATSLEEGTS, un dzivo GERMANY lauku buudaa, kur blakus nav internet kafeee, vai vnk totaali iegrabaas un mums totaali uzmet... Jo neticu ka rukaajot Vacijaa vinjam butu problemas ar naudu, ar ko noreikjinaaties...bet taa kaa 2vas nedeljas vinsh man dirsa ka tjipa esot parskaitijis, tad reals uzmeteeejs...

Buutu kaa pie cilvekiem uzraxtijis , ka tagad nevar parskaitiiis velaak ok, bet nee dirsa vienaa dirshanaa ka parskaitijis u.t.t.

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Šveice sakauj zviedrus, austrieši izvirzās priekšā 2:0 pret ASV sākumā....

Vēl tā jaunā sistēma - turnīrs solās būt ļoti interesants, bet nu gan, nu gan jāiet pēc alus mūsu spēlei.

un šodien vārtos Jučers...

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Da labi Jučers labi sargāja.

Pirms spēles mana prognozē bija 7:1 pakāsiens, nu tālu nav. :D

Vot neapskatījos toto kāds bija koef uz šo spēli ja mūsējie paņemtu. Kāds bija? (:

Es redzēju, ka 19 ir, bet viens cits čalis teica, ka bija arī 20,2

Šovakar laba spēle gaidāma. :)

Link to comment
Share on other sites

esam tur kur esam, jo esam tik cik esam. Brīnums , ka vispār esam A grupā ar šādu ''smirdīgu'' spēli. Godīgi, novēlu, lai letiņi izkrīt no A grupas, tad varbūt beidzot sapratīs kas ir kā. Zvaigznes bļaģ

Link to comment
Share on other sites

Bija grūti psiholoģiski nesalūzt, kad tu piecas minūtes mazākumā noturi (no kurām 2 minūtes trijatā) un tad tev tā vienkārši iemet.. Tā kā viss normāli, neko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...