Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Beidzot,esam izvarējuši "buļlos"! Jučers,prieks,ka laiž spēlēt,aug maiņa Masalim! Super,Upīts izcēlās un jaunais kadrs deva uzvaru,heh esmu priecīgs un patīkami pārsteigts!

Cerams,ka Omskai nozagsim 3 punktus,eh kā ceru! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nieminens ir istajaa komandaa :) Pats saprot,ka sheit bus vinja istaa vieta,es sen nevienu tik smaidigu/laimigu pec speles intervijaa nebiju redzeejis :) Milzigs prieks ka abus vartus tieshi jaunpienaceji ielika :) Uhhhh...Tagad tikai jagaida Lundmarku un Nizhiviju atpakalj un varam normali sakt rullet visiem paari :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kā var normāls cilvēks skatīties Dinamo spēlēs kad tās komentē divi TIRLIŅI nepārspīlējot. Visu cieņu Kreipānam, bet hokeju viņš nemāk komentēt par to otru fruktu vispār nerunāsim, kā var tādu huinu runāt, visulaiku tiek izteikti kaut kādi dauniski minēju (acīm redzamās lietās). Katru spēli vienu un tie paši teikumi. Un pērle visam (tiek dota piespēle bet to pārtver vai uztver pretinieks) un Kreipāna trulais teksts : "Bija labi domāts, tikai neizgāja cauri!" TIEŠŠĀĀĀĀĀM,

Ņemtu piemēru no VEF spēļu komentētāja Buļa, bauda skatīties, bieži vien pat smieklīgi izteicieni un spēles analīze, bet tādam arī jābūt komentētajam, aizrautīgam, smieklīgam utt. Nevis lekcija, kas tiek novadīta katrā Dinamo spēlē!

+ Par Dinamo faniem.

Vai tiešām viņiem neapnīk 1h 3 saukļus baurot, kad 100 reizes trīs vārdus bļauj, tas pat kļūst depresīvi. Un spēlēs baigās kad rezultāts ir 1-4 bļaut "ŪŪZVARĒSIM" tas vienkārši nogalina.

  • Like 4
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Kurš pensim ielika -? Kreipāns vispār ir klauns, atpakaļ uz futbolu. Es pat negribu zināt, kas komentēs PČ spēles, ja Ābols būs treners. Pagaidām par Ābolu neko labāku neesu dzirdējis.

Man vienkārši tracina tā viņa gudrā spreidelēšana un spēles nelasīšana, vēljoprojām atmiņā moments, kad pasaka, ka Ozo jāspēlē uzmanīgāk, bet viņš neapjēdz, ka Cibuļskim jākustina smadzene, lai nedotu piespēli stāvošam Ozo uz savas zilās līnijas, ja pretī slido pretinieka uzbrucējs.

Un tās tēzes nodrāztās vispār nevaru ciest...

Spēle nekāda. Vargam jāsāk iemācīties savaldīties, kā kaut kāds puišelis uzvedās.

Holts vispār nekāds, ne santīma labāks par Jučeru, sniegums nestabils, bet nr1 ir jānoķer arī kaut kas neķerams, nevis visi metieni kas ir par RD emblēmu.

Šindelu mājās, Meiju atpakaļ uz LM, lai uzaudzē gaļu, nespēju skatīties, kā 4. maiņā(enerģijas maiņā) ir divi 1,75 puišeļi kurus smērē pa malām. Ko Cipulis šodien laukumā darīja, kāpēc neatstāja Liepājā "pa ceļam"?

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pensionars un KAupo ir LOXI .. .man pox , es parasti nekad ned1rshu nevienam virsu bet jus esat LOXI... MULKJI, atpalikushi pubertati sasniegushi tiinji.... Es pat neizlasiju lidz galam jusu postus bet sapratu ka Jums tikai uzd1rst... Blee nu LO L salidziniet kaa KREIPANS ar savu naparnjiku komentee un kaa komentee tie kas komenteee HK RIGAS SPeles, tikai salidzinajumam.. LOSHI>.. jaa brizhiem varbut pa traku,bet emocijas kuras vinji piedod .. Aij nafig jaiet sarunat kas izbanos KAUPO Un PENSIONARI.. ka man besii shitiem PESIMISTI, kas visiem dzivi sarezgji.... Aaaaa.. Blee shitaa bija 1na no labakaajam musu SPELEM,bet rezultats pec d1rsas....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu izlīst no alas un apstīties kaut nhl spēli no 0 līdz galam, tur viss tiešraižu līmenis ir pavisam citā līmenī, labi, ka vismaz Puči atkal piesaistīja studijai. Ja jau KHL tā grib sasniegt NHL līmeni, tad beidzot jāsāk kaut kas darīt.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pensionars un KAupo ir LOXI .. .man pox , es parasti nekad ned1rshu nevienam virsu bet jus esat LOXI... MULKJI, atpalikushi pubertati sasniegushi tiinji.... Es pat neizlasiju lidz galam jusu postus bet sapratu ka Jums tikai uzd1rst... Blee nu LO L salidziniet kaa KREIPANS ar savu naparnjiku komentee un kaa komentee tie kas komenteee HK RIGAS SPeles, tikai salidzinajumam.. LOSHI>.. jaa brizhiem varbut pa traku,bet emocijas kuras vinji piedod .. Aij nafig jaiet sarunat kas izbanos KAUPO Un PENSIONARI.. ka man besii shitiem PESIMISTI, kas visiem dzivi sarezgji.... Aaaaa.. Blee shitaa bija 1na no labakaajam musu SPELEM,bet rezultats pec d1rsas....

Cik interesants veids kā salīdzināt, proti, Sūdu tu salīdzini ar vēl lielāku sūdu...

Visu cieņu Kreipānam, bet viņš ir futbola komentētājs, hokejā šāda stila komentēšana ir vienkārši kaitinoša...

Es neesmu pesimist, varbūt vienkārši mana latiņa, lai kvalitatīvi baudītu hokeju ir augstāka par tavējo.

Kritika ir laba lieta, tā liek censties.

Link to comment
Share on other sites

Tagad vēl pie komentētājiem sāksim piekasīties.........man personīgi nekādu iebildumu pret Kreipāna komentēšanas stilu nav, bieži vien pastāsta interesantus faktus gan par mūsu, gan pretinieku komandas spēlētājiem, izsaka objektīvu viedokli par spēles gaitu lieki nepārspīējot, ieskatās vēsturiskos faktus, pats arī diezgan emocionāls un dzīvespriecīgs, protams viņā galvenais lauciņš ir futbols, bet arī hokeju viņš komentē labā līmenī. Runājot par Buļu - totālākais klauns, viens no iemesliem kāpec neskatos vairs VEF spēles ir tieši viņš, agrak bija tāds komentētājs Bergmanis, ar baudu klausījos viņa spēles analīzē, taču tagad ltv7 marketinga veči iemeta šo klaunu kurš tik bārsta savus 'ašos' epitetus, mūsdienas ganjau tas skaitās forši- ne smadzeņu, ne argumentu, vienīgais ko māk, bezgalīgi muldēt. Pensionār, kaupo, pamēģiniet kādreiz paši kaut ko nokomentēt, redzēsiet kā Jums sanāks.......tāpēc cieniet cilvēku ieguldīto darbu, tas nav tik viegli kā tas izskatās no malas.

Edited by bekausis
Link to comment
Share on other sites

Tas ir mans subjektīvais viedoklis,

Vai es saku ka tas ir viegli?

Tur jau tā lieta, viņš sāk bārstīt savas gudrības un statistiku, pagātni utt.

Tur pretim Buļs tevi aizrauj spēlē bez garlaicīgām vēstures ailēm utt. Komentēšana notiek ap un par spēli . + ar pikantiem jociņiem.

Es cienu viņa ieguldīto darbu, bet tas noteikti nevar būt iemesls kāpēc viņš komentē Dinamo spēles, tas vienkārši ir stulbi.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir mans subjektīvais viedoklis,

Vai es saku ka tas ir viegli?

Tur jau tā lieta, viņš sāk bārstīt savas gudrības un statistiku, pagātni utt.

Tur pretim Buļs tevi aizrauj spēlē bez garlaicīgām vēstures ailēm utt. Komentēšana notiek ap un par spēli . + ar pikantiem jociņiem.

Es cienu viņa ieguldīto darbu, bet tas noteikti nevar būt iemesls kāpēc viņš komentē Dinamo spēles, tas vienkārši ir stulbi.

Buls ir visvislielaakais pritons , kuru vispaar ir iespeejams palaist pie sporta komenteeshanas. Lielaaku idiotu sporta paarraides nudien nav piedziivojushas. Vinsh ir debiils gan kaa cilveeks , gan , it ipashi , kaa komenteetaajs.

Kreipaans ir etalons un punkts.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā NHL tā nenotiek,jo tā tas ir!Daudzi vienkārši nesaprotamu iemeslu dēļ kaut kādu KHL grib salīdzināt ar NHL!Arī paši Krievi it kā grib sasniegt NHL līmeni,muļķības,kamēr viņiem valstī viss notiek caur dirsu,tikmēr arī tāda KHL visādi čerņi būs!KHL ar gadiem,varbūt būs kaut kāds ciešams līmenis(neiet runa par spēli un spēlētajiem),bet tas tā pat,viss būs citādi nekā pie jenķiem,katram savi tikumi!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

To vel varētu uzvelt uz to, ka vēlas izcelties mēdiju vidū. Šoreiz tas viņiem izdevās.

Bet es neticu, ka tie ir spēlētāji kas veido šādas stulbības, daudzi tikai piebalso komandai.

Cerēsim, ka KHL kaut kas mainīsies.

Link to comment
Share on other sites

Uzskatu, ka ir vienai tādai komandai kā Vitjaz jābūt KHL, ir daudz interesantāk vērot tādas spēles, kur nav tikai plika slidināšanās, bet arī kaut kas no cīņu sporta veidiem ... vienīgais mīnuss, liekas traumas, bet nu tā jau neatņemama spēles sastāvdaļa. Turklāt, kad Vitjaz pārtrauc kauties, viņi spēlē diez gan sakarīgu hokeju, tā kā nav ko te nolikt viņus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...