Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Šveices vēstniecība - Rīga, Elizabetes iela 2.

Kanādas vēstniecība - Rīga, Baznīcas iela 20/22.

Itālijas vēstniecība - Rīga, Teātra iela 9.

Cerēsim, ka būs jānes ziedi pie šo vēstniecību ēkām. :)

Link to comment
Share on other sites

Jā interesants sākums Kanāda 2:1 Itālija, izskatās ka Kanāda pastaigājoties grib uzvarēt, kas nenāk par labu mani prognoze

Tas gan - manai ar nenāk par labu. Vismaz labi, ka Itaļi jūt ka var paņemt un tāpēc sāks sisties kārtīgi un izpumpēsies. Un tas ir tikai par labu Latvijai :)

Link to comment
Share on other sites

GooD labs minējums ;)

2 spēja paredzēt šādu rezultātu!

Aga es jau izpetiju kas un kaa :) Kaut kads zaljknabis ariii uzmineja :) Lai gana 6:1 tur taj spelee bija faking tuvs :) Bet man prieks :) Ar somu speli man skjiet esmu auzaas iebraucis :) Vopshem saaku briest pec aliem iet pakalj :)

Link to comment
Share on other sites

:) Kaut kads zaljknabis ariii uzmineja :) Lai gana 6:1 tur taj spelee bija faking tuvs :) Bet man prieks :) Ar somu speli man skjiet esmu auzaas iebraucis :) Vopshem saaku briest pec aliem iet pakalj :)

Sev jau paķēru no rīta pārīti, tagad gaidu spēles sākumu :latvia:

Es tā paskatijos lielākā daļa gigeniešu vai nu iebrauks auzās vainu tieši otrādi (es to skaitā), visi paredz rezultātu 3:2 Latvijai pa labu !

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Ir vairāk jāiet virsū spēlētājam, nevajag tik statiski stāvēt, tā arī ir mūsu lielākā problēma.

Šveices 1.,2. vārti

EDIT: Dānija 3-1 vadībā, lol!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Spele beigsies 1:2 kaa ierasts un tas arii ticamakais rezultats... abus ko vinji iemeta bija cucenes! Nu shoreiz mums vnk nepaveicaas :(

Danija 3:1 sit SOMUS :D Tajaaa grupaa bus inchigi :D

Danija 3pt

Vacija 2pt

USA 1pt

Somija 0pt

Link to comment
Share on other sites

Būtu priecājies, ka mēs esam ielaiduši tikai 2 ripas. Rezultāts mierīgi varēja būt 0:4

Nevis cūcenes rezultātā, bet gan 2 minūšu spiediens uz mūsu vārtiem, ka mūsējie pat līdz ripai netiek - likumsakarīgs iznākums.

Link to comment
Share on other sites

es liku uz LV jo tā vēlejos lai spēle beigtos ...... bet zinot cik šveica ir spēciga un cik labi viņi pat šo spēli spēle ........ sory bet šiī nav musu spēle !

jāā ta ari zināju ka tulit iemetis jo tik sliktu teikumu pa lv uzrakstiju :)

EDIT : visu cienu par 3 periodu !

Edited by desina
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...