Jump to content
GIGN Forum

My Ultimate Gaming Rig


macho
 Share

Recommended Posts

yoyoyo. ~24. oktobrī iznāk farcry 2 un ~27. oktobrī iznāk fallout 3. Nerunāsim nemaz par crysis warfare, kas arī drīz būs + gta novembra beigās. Šis ir pietiekoši labs iemesls, lai es gribētu jaunu kompi, jo mana vecā labā gf 7800 šitos megageimus vairs nepavilks.

1. Jautājums - kādu videokarti?

Palasot šo izskatās, ka ir jāņem divi radeoni 4850 crossfire režīmā, jo tā ir lētāk un foršāk. Bet ir pāris bet. Pirmkārt - vai divas kartes nepatērē īpaši daudz vairāk enerģijas nekā viena? Es par to visu īpaši informēts neesmu. Un otrkārt, vai tomēr gx280 nebūtu labāka izvēle tīri domājot ar skatu nākotnē, ka šo karti sli režīmā varētu saslēgt ar līdzīgu. A citādi nāksies abus radeoniņus likvidēt un pirkt svežaku vietā. Any thoughts on this?

2. Jautājums - kādu procesoru? Pagaidām izskatās, ka esmu nobriedis pirkt divkodolu procesoru, jo izskatās, ka maz softu atbalsta quad core. Bet nu nākotne jau pieder daudzkodolu procesoriem, tā ka kaut kad jau sāks atbalstīt. Ko darīt? Pagaidām izskatās, ka jātēmē uz Intel Core 2 Duo E8500. E8600 jau ir pa 40ls dārgāka un manuprāt nav tā vērta. Any thoughts on this?

Ko man vajag? Man vajag, lai crysis iet uz max settingiem :D Nu vobšem, lai visi jaunie geimi iet uz maxu.

Vēl ir tāda lieta, kā HDD. Vai HDD ātrums vispār ietekmē spēli? Jā tas ir jauki, ka uz kaut kādiem \m/ raptor diskiem es varu ielādēt windowsu hvz cik ātrāk, bet ja mans parastais 400nieks laiž spēli tikpat ātri, tad man nav jēga pirkt jaunu hdd. Nu moš vienīgi tīri programmām un windai - lai tās lidotu. Any thoughts on this?

p.s.

Komentārus ":D; eu, a kas ir core 2 duo; farcry foršs geims; labu kompi grasies pirkt :thumbsup:; es no šitā visa neko nesaprotu" dzēsīšu un ja būs slikts garastāvoklis, to īpašniekus vārnošu! Krā, bļe!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebkurā gadījumā, SLI krietni ātrāk darbojas par crossfire, kas nav mazsvarīgi geimošanā. Izmēģināju abus un paliku pie SLI. Jaunās kartes patērē krietni mazāk enerģijas nekā vecās, bet enivei labu barokli iesaku iegādāties. Runājot par quad core - vienīgais kāpēc viņu varētu pirkt ir cena! pa 115 Ls tāds nāk mājās...

Kas attiecas uz uz HDD, tad 74GB Raptors ir ideāls variants, ja viņus liek divus un stripo raidā! Tad reāli izjūt 10k apgriezienus geima loadingam, windai un pārējiem šitiem...protams nevajag aizmirst par ramiem.

Link to comment
Share on other sites

Par video karti - ieteiktu ņemt 4870 (vismaz vienu), bet mātes plati izvēlēties ar crossfire atbalstu. Pats nesen nopirku PC ar 4850 un ja vajadzēs vēl jaudu - piepirkšu otru, kaut arī saslēdzot CF video kartes jauda nedubultosies.

Par procesoru - ieteiktu ņemt QC 9000 sērijas procesoru - agri vai vēlu nonāksim pie programmām, kas atbalsta visu 4 kodolus un gan jau arī vēl vairāk. Jau nākamajās paaudzēs Intelis sola 8kodolus.

Par HDD - Ņem vien 7200rpm cietni. Nedomāju, ka 10000rpm HDD tev dos ievērojamu performances uzlabojumu.

Un jā, ramums moš vari paskatīties DDR3 - tie arī sāk palikt lētāki.

Tas tā, mans viedoklis.

P.S moš varēji arī nosaukt savu budžetu.

MaX - iedod linku uz testu, kur dubultojas jauda slēdzot SLI. Un par enerģijas nepatērēšanu es neesmu rakstiijis :)

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

ramus es domāju 4gb, jo tie sūdi jau tagad baigi lēti, cik nesen skatījos 1gb gāja pa 11ls.

a tev ir amd vai inteļa kvad koris?

Ja ņemsi 4 GB ram, tad ņem 64bit operētājsistēmu. Citādi vecais labais winxp vai tā pati vista nemācēs izmantot pilnu potenciālu 4GB rama.

Un par procesoriem runājot - uz AMD vispār vari neskatīties. AMD pēdējā laikā krietni atpaliek no Intel ražojumiem.

Link to comment
Share on other sites

Pulkvedi...jauda dubultosies, ja slēgsi SLI! Palaid kaut vai uz 3D Mark un paskaties, kāda ir atšķirība starp parastu un SLI variantu. Un ja tu domā, ka slēdzot CF, otra video karte nepatērēs enerģiju, tad tu maldies...

Man ir Intel extreme procis...griežas vnk zvērā...un ja vēl biki saprot no overklockinga, tad vispār. Un taisnība sulikam, ka jāliek ir 64bitīgā winda, jo geimi uz viņu griežas ar pilnu atdevi. Man pašam ir slinkums pārinstalēt un seivot visu aizdirsto desktopu, bet kaut kad tas būs jādara.

Link to comment
Share on other sites

32bitu Win Xp atbalsta līdz 3 GB RAM. Nu bāzt tu vari kaut 10, bet vairāk par 3 neredzēs. Dažas programmas neiet uz 64bitu operētājsistēmām, tā ka iespējams no kaut kā vajadzēs atteikties. Kuras iet, kuras neiet - hz. Visu laiku dzīvoju uz 32bitiem.

+1 par HD4870.

Laikam novembrī nāks ārā Intel Nehalem proči, kur būs 4 reāli kodoli, nevis 2x dualcore.

Link to comment
Share on other sites

boot-ā viņam niks ir Kasparz? Varētu jau to visu noreducēt uz to cik man ir nauda un tad, lai čalis pēc saviem ieskatiem sakrāmē visu. Jo vispār kā te izskatās - cik cilvēku, tik viedokļu.

tas jauki, ka jums patīk tā 4870, bet es tomēr vairāk sliecos uz to SLI...

Link to comment
Share on other sites

cipruss nu cik ilgi jāgaida ?

man ies tās krutās spēles nu GTA 4 galvenais ja man pc būs uz 300 ls Bez monitora

Surr piedāvāja šādu

Procesors Athlon 5200+

Operatīvā 2Gb 800 (PC6400)

Cietais disks - 320Gb

DVD rakstītājs

Videokarte - GeForce 9800GT 512Mb DDR3

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

Taisni pa 700ls pasūtīju pirms divām dienām kompi+moni no metaleksa, tikai runāju nevis ar Kasparu, bet Mārci, ko man Epix ieteica, tiesa uz e-pastiem viņš atbildēja tā šķiet, kad gribēja. Kad pateicu, ka tad jau laikam pc jāsūta, tad gan zibenīgi atbildēja, ka gaidot pasūtījumu.

Pārsvarā visu apts saliku, ieteica labāku mātesplati un barokli nekā bija.

+===============================================================================

|

| Komplekts: Dators Core 2 Duo XTR (1 gab.)

| Cena: Ls 689.88

|

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Korpuss: Compucase 6C29

| Compucase MIDITOWER 6C, BLACK

| Cena: Ls 21.06

| http://www.metaleks.lv/cenas/28/14945.php

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Pamatplate: Integrēts LAN, Audio, PCI-EXPRESS, DDR3

| Giga Byte GA-EP45T-DS3R

| Cena: Ls 80.31

| http://www.metaleks.lv/cenas/64/28694.php

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Procesors: Core 2 Duo E8500

| Intel Core 2 Duo E8500, 3.16GHz, FSB1333, 6MB

| Cena: Ls 113.00

| http://www.metaleks.lv/cenas/88/25753.php

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Operatīvā atmiņa: 2 GB DDRIII 1333 MHz (Kit of 2)

| CSX 2048MB, DDRIII1333, CEC Xtreme OC, Kit of 2, CL9-6-5-15, Intel XMP

| Cena: Ls 54.23

| http://www.metaleks.lv/cenas/22/27957.php

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Papildus atmiņa: 2 GB DDRIII 1333 MHz (Kit of 2)

| CSX 2048MB, DDRIII1333, CEC Xtreme OC, Kit of 2, CL9-6-5-15, Intel XMP

| Cena: Ls 54.23

| http://www.metaleks.lv/cenas/22/27957.php

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Video karte: GeForce 9800 GTX+

| EVGA GeForce 9800GTX+, 512MB, 256bit

| Cena: Ls 130.08

| http://www.metaleks.lv/cenas/25/29140.php

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Skaņas karte: Integrēta pamatplatē

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Cietais disks (HDD): 500Gb 7200rpm

| Seagate Barracuda 7200.11, 500GB, 32MB, SATAII

| Cena: Ls 40.77

| http://www.metaleks.lv/cenas/23/22528.php

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Papildus cietais disks (HDD): Bez papildus HDD

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Diskešu iekārta (FDD): Bez FDD

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Optiskā iekārta: DVD+/-RW

| LITE ON DVD+/-RW DL, RAM, LightScribe, SATA, Black

| Cena: Ls 20.00

| http://www.metaleks.lv/cenas/24/23983.php

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Flash karšu lasītājs: Bez flash karšu lasītāja

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Barošanas bloks (PSU): 700W+

| Chieftec 750W PFC

| Cena: Ls 60.50

| http://www.metaleks.lv/cenas/73/25143.php

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Klaviatūra: Bez klaviatūras

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Pele: Bez peles

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Peles paliktnis: Bez peles paliktņa

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| UPS: Bez UPS

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Operētājsistēmas licence: Bez operētājsistēmas licences

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Microsoft Office Licence: Bez Office licences

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Latviešu rakstības programmatūra: Bez rakstības programmatūras

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Antivīrusu programmatūras licence: Bez antivīrusu programmatūras

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Monitors: 20" LCD

| LG Electronics 20", W2042S-PF, 8000:1, 5MS

| Cena: Ls 114.70

| http://www.metaleks.lv/cenas/90/28562.php

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Skaļruņi: Bez skaļruņiem

+-------------------------------------------------------------------------------

|

| Elektrības kabelis 220V: Standarta 220V 1.8 metri

| Q-Tec 220V Power Cord - 1.8m

| Cena: Ls 1.00

| http://www.metaleks.lv/cenas/103/24411.php

+===============================================================================

Kopā: Ls 694.88

Link to comment
Share on other sites

1. Jautājums - kādu videokarti?

Palasot šo izskatās, ka ir jāņem divi radeoni 4850 crossfire režīmā, jo tā ir lētāk un foršāk. Bet ir pāris bet. Pirmkārt - vai divas kartes nepatērē īpaši daudz vairāk enerģijas nekā viena? Es par to visu īpaši informēts neesmu. Un otrkārt, vai tomēr gx280 nebūtu labāka izvēle tīri domājot ar skatu nākotnē, ka šo karti sli režīmā varētu saslēgt ar līdzīgu. A citādi nāksies abus radeoniņus likvidēt un pirkt svežaku vietā. Any thoughts on this?

2. Jautājums - kādu procesoru? Pagaidām izskatās, ka esmu nobriedis pirkt divkodolu procesoru, jo izskatās, ka maz softu atbalsta quad core. Bet nu nākotne jau pieder daudzkodolu procesoriem, tā ka kaut kad jau sāks atbalstīt. Ko darīt? Pagaidām izskatās, ka jātēmē uz Intel Core 2 Duo E8500. E8600 jau ir pa 40ls dārgāka un manuprāt nav tā vērta. Any thoughts on this?

Ko man vajag? Man vajag, lai crysis iet uz max settingiem :D Nu vobšem, lai visi jaunie geimi iet uz maxu.

Vēl ir tāda lieta, kā HDD. Vai HDD ātrums vispār ietekmē spēli? Jā tas ir jauki, ka uz kaut kādiem \m/ raptor diskiem es varu ielādēt windowsu hvz cik ātrāk, bet ja mans parastais 400nieks laiž spēli tikpat ātri, tad man nav jēga pirkt jaunu hdd. Nu moš vienīgi tīri programmām un windai - lai tās lidotu. Any thoughts on this?

p.s.

Komentārus ":D; eu, a kas ir core 2 duo; farcry foršs geims; labu kompi grasies pirkt :thumbsup:; es no šitā visa neko nesaprotu" dzēsīšu un ja būs slikts garastāvoklis, to īpašniekus vārnošu! Krā, bļe!

1. Es nepazeloju un panemu 2 videokartes 4870 serijas 512mb top.

2 CPU Intel core quad Q9450 2,66mhz un 12mb kash ir baigi forsi, nu biskin lai skaistak uzdzits lidz 2.7ghz

3 hdd, 32mb kash +1tb, itka diezgan atrs hdd, jo vel tukss, bet vista vinu tik uz 5.9 noverte, tatad drosi varu teikt, vari mazak atminas panemt, bet 2 un raid-0, speles pateiks paldies.

Runajot par crisis, optimali visu izveleties, spele pati visu salika uz hight, rezolucija fps nejutas a4kiribas starp 800x600 un 1920x1200, laikam del video, bet uz very high vairs nevelk pc fps 20-30.

+280 modelis nvidia ir izgasanas diezgan forsa, pats biju uz to video skatijies, bet vina ir laba cepeskrasns un ka lasiju netur, tos gradus.

Par savu modeli varu pateikt, doma uzreiz ka matesplatei chipsetus dzeset, jo sis videokartes labi noslogo tos ari :)

Link to comment
Share on other sites

Tāk, mazs offtopiks, bet kas un kā ar to HD4870X2, es viņu taisos iegādāties, bet nu kādas atsauksmes un vai vispār mans PC pavilks to karti!

Tāk ko iesaku mačo - noteikti - šo videokarti, jo viņa pagaidām visām kartēm sabāž, visos Crysis uz maxiem it ka smird, un iet uz max jau ar HD4870, bet a vēl paņem X2, tad vispār tev spēles planēs!!!

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu, ka mātene ir viena no svarīgākajām detaļām visā pc padarīšanā. Jāņem ir tāda, kura atbalsta, ja ne pašas top atmiņas, tad vizmaz ddr3 točna! Protams nevajag pārspīlēt un paņemt māteni, kura ir pārbāzta ar visādiem nevajadzīgiem šitiem (wlan, ārējie sata, tv tjūneriem, utt). Lai gan no otras puses, tad, kad atkal ņemsi jaunu kompi - ņemsi arī jaunu māteni un veco metīsi ārā. Vobšem striķis ar diviem galiem...

Ps. Macho - blja, kā es rēcu par šito "<EFX> does the cum in an australian girls throat go down counter clockwise?" :10cm:

Pps. Dogy - pa 300 Ls tu nekādu monstru nesavāksi! Tie laiki sen ir garām. Face it!

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Se Worm

  • 1. Patriot Extreme Performance PC2-6400 (800MHz) 2GB(2x1Gb) Dual Channel Kit, EL, CAS 5-5-5-12, RETAIL pārdoša nā par 2 komplektā (cena par vienu moduli) [PDC22G6400ELK] 29.07 Ls
  • 2. Patriot Extreme Performance PC2-6400 (800MHz) 2GB(2x1Gb) Dual Channel Kit, EL, CAS 5-5-5-12, RETAIL pārdoša nā par 2 komplektā (cena par vienu moduli) [PDC22G6400ELK] 29.07 Ls
  • 3. GIGA-BYTE MB P45/ICH10R S775 ATX [GA-EP45-DS3 ] 66.47 Ls
  • 4. ZALMAN CASE FAN 120*120MM [ZM-F3] 3.08 Ls
  • 5. ZALMAN CASE FAN 120*120MM [ZM-F3] 3.08 Ls
  • 6. CHIEFTEC PSU ATX 750W PFC,CABL.MNG [CFT-750-14CS] 53.95 Ls
  • 7. COMPUCASE MIDI BLACK ATX W/O PSU [6C29BS-UG] 20 Ls
  • 8. LITE ON HP DVD+-RW 20x DVD-RAM SATA w/SW NEW! [DVD1060i] 22.43 Ls
  • 9. WESTERN DIGITAL CAVIAR 640GB [WD6400AAKS] 48.89 Ls
  • 10. ASUS RADEON HD4850 PCIE 512MB GDDR3 [EAH4850/HTDI/512M] 110.36 Ls
  • 11. INTEL CORE 2 DUO E8400 3.0GHZ 1333/6M S775 [BX80570E8400] 102.53 Ls

Ideals kompis .. Tads ka man viss lido uz max ~ 300 fps TF2 100 FPS GRID utt VISS IR UZ MAX ir ieslegti AA AFF

Un runājot Jā ir vajadzīga 64.bit sistēma ņem vai nu Windows vista home premium vai Windows vista ultimate

+ Ieteiktu tev kadu no ZALMAN CPU cooleri panemt labaku jo tas kas lidzi nak ir peace of sh...

Aaa un vel kas tagad nāk lidzi tas forsh softs sim ATI HD4**** ar nosaukumu "Smart Docktor" Ar to zveru var viegli clockot v-karti pat ja neko nesajedz no klokoshanas kaa ari automatiksi iesledz palildus jaudu spelejot spelet ja tada ir vajadziga utt karoch baigi laba ficha !!!

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...