Jump to content
GIGN Forum

Logitech G15


WMP
 Share

Recommended Posts

Domā ar Gayming klavieri uzreiz baigais monstrs būsi? Ya right.. Labāk nopērc kaut ko rozā un pūkainu pa tiem 50 Ls. Būs vērtīgāk ;)

Ak, jā piemirsās. Bez šitāda kompja no tādas klavieres nav jēgas (iekļauta komplektā btw). Iečekojiet kas lācītim vēderā. Sanāk, ka keiss maksā 1/2 cenas.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

paņēmu Razer Lycosa :) man visgarākais :D tiesa, klavierei ir tikai divas ekskluzīvas lietas atšķirībā no normālām klavierēm - 1. taustiņi ir izgaismoti, naktī ļoti viegli bez papildus apgaismojuma visu var redzēt, 2. taustiņi ir nedaudz gumijoti nevis no tīras plastmasas, rezultātā drukājot tie ir ultra-klusi

ir arī mīnusi - 1. man ļoti pietrūkst kalkulatora pogas, kas man uz logitech media keyboarda bija, 2. Nākamās dziesmas pārslēdzējs nemāk"tīt" dziesmu uz priekšu, bet tikai pārslēgt, 3. klaviere ir dāāāāāārga :)

Link to comment
Share on other sites

WMP, kam tev jaunu klaviatūru ja tu pat nezini kā tā atšķirsies no tās ko lieto tagad!? Tu droši domā kaut ko grandiozu :lol:

Starp citu ja tu nebūtu stulbs, tu izlasītu kādu no tiem klavieru aprakstiem un uzzinātu visu kas tev nepieciešams!

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Starp citu ja tu nebūtu stulbs, tu izlasītu kādu no tiem klavieru aprakstiem un uzzinātu visu kas tev nepieciešams!

Stulbs esi varbut tu, bet es domaju tiri spelesanas zina!

Nu ok , ir meginats paspelet ar g15, nu nez!

Doma ir par to worm`a klavu. Draugam ari tada , un saka ka baigi forsaa!!

Link to comment
Share on other sites

Razer klavai kā jau teicu nav daudz ekstru... apgaismojums un mīksti taustiņi! Man viņa interesēja tikai tāpēc, ka viņai ir pieticīgs dizains un nav nekā lieka, kas rezultējas ar mazu un kompaktu izmēru. Nekādas geiminga pogas šeit nav (salīdzinot ar G15). Var gan visādus macro taisīt un bindot uz dajebkuru pogu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...