Jump to content
GIGN Forum

Adminu Rīcība?


Zemene
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

m3rsy nu tu te crap kautkaadu uzrakstiiji :D :D :D

noteikti, jo ilgaak speelee to cs, jo speeleetaajam buus augstaaks skills un jo vieglaak bus noteikt kursh chiito un kursh ne (pieredze to nosaka) - neba tur "S|<@RP|()N 666 [P@UKI]" 16gadiiks vidusmera speletajs tev vares pateikt ir cheaters vai nav ... labaak par skilotu speeleetaaju ar lielu pieredzi ?! :blink:

es atrodu laiku pastiities to smirdiigo demo, kaapeec lai citi nevareetu atrast? Alisse nedomaaja to HS ieshaushanu, kaa galveno iemeslu, kaapec tas cilveks var noteikt cheaterus ...

argumenteejiet savus tekstus nevis tukshi dirsiet...

p.s.

vairaakus gadus ir augstaa liimenii :D es mirstu nost :D ar ko esi meeriijis liimeni ?

mkeeeeej :D:lolza:

galvenais mieru studijaa.

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

:D :D :D

noteikti, jo ilgaak speelee to cs, jo speeleetaajam buus augstaaks skills un jo vieglaak bus noteikt kursh chiito un kursh ne (pieredze to nosaka) - neba tur "S|<@RP|()N 666 [P@UKI]" 16gadiiks vidusmera speletajs tev vares pateikt ir cheaters vai nav ... labaak par skilotu speeleetaaju ar lielu pieredzi ?! :blink:

es atrodu laiku pastiities to smirdiigo demo, kaapeec lai citi nevareetu atrast? Alisse nedomaaja to HS ieshaushanu, kaa galveno iemeslu, kaapec tas cilveks var noteikt cheaterus ...

argumenteejiet savus tekstus nevis tukshi dirsiet...

p.s.

vairaakus gadus ir augstaa liimenii :D es mirstu nost :D ar ko esi meeriijis liimeni ?

mkeeeeej :D:lolza:

galvenais mieru studijaa.

Tu mani pārprati, es neteicu, ka vidusmēra spēlētājis varēs atpazīt čīterus daudz labāk nekā rockyu, es teicu, ka rockyu nav nemaz tik ļoti nereāli krutāks par vidusmēra spēlētājiem. Un es dziļi šaubos vai *^Pr0*Killa** @rtj0ms būs vidusmēra spēlētājs, es šeit runāju par spēlētāju, kurš pievērsies nopietnajam csam nevis prastam pubam.

Protams, ka galīgs nulle nevarēs pateikt vai tas bija pro vai cīters tik labi, bet es domāju, ka no dareka un rockyu nav nemaz tik liela atšķirība čīteru atpazīšanā.

P.S. tavs p.s. bija reāli smiekīgs ne? un arī lieks.

P.P.S. ir purni, kas spēlē 7 gadus un spēlē sliktāk nekā purni, kas spēlē 2 gadus, tā kā arī tavs pirmais teikums bija lieks un vispār kopumā viss tavs teksts bija lieks.

P.P.P.S. lūdzu nepārproti mani vēlreiz.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka galīgs nulle nevarēs pateikt vai tas bija pro vai cīters tik labi, bet es domāju, ka no dareka un rockyu nav nemaz tik liela atšķirība čīteru atpazīšanā.

P.S. tavs p.s. bija reāli smiekīgs ne? un arī lieks.

P.P.S. ir purni, kas spēlē 7 gadus un spēlē sliktāk nekā purni, kas spēlē 2 gadus, tā kā arī tavs pirmais teikums bija lieks un vispār kopumā viss tavs teksts bija lieks.

P.P.P.S. lūdzu nepārproti mani vēlreiz.

visu cienju, rockyu bust tik nereaali labaaks par darek, ,ka par to nu tu tieshaam vari neshaubiities(un vidus meera speeleetaaju). bet tieshi cheeteru atpaziishanaa es nevaru pateikt to, kursh jaa - kursh nee. briinos, ka tu to vari tik viegli izdariit.

7 gadu speleshanas stazh, bus sliktaks par to, kas 2 gadus speelee :D no way. tas ja es pirmo reiz palaidu cs 7 gadi atpakalj un vairs praktiski ne, tad jaa. citaadi neatradiisi tadu, kas 2 gados sajegs no shis speles labaak piem. par macho, TEST2, or whatever (liekas macho jau no entajaam beta vers. speelee :P ).

nevaijag apgalvot to, kas nav pieradits, un vispar izsakies skaidrak, nevar saprast visu, ko tu doma, jo uzrakstits tev tas kautka savadak.

Par topic: Alise nu sheit nav vainiga, un pareiz vien izdarija, ka neizbanoja. un iznjemot karti train kuru vinsh nospele jocigi, nav tadu aim vai wh 100% momentu.

Link to comment
Share on other sites

7 gadu speleshanas stazh, bus sliktaks par to, kas 2 gadus speelee :D no way. tas ja es pirmo reiz palaidu cs 7 gadi atpakalj un vairs praktiski ne, tad jaa. citaadi neatradiisi tadu, kas 2 gados sajegs no shis speles labaak piem. par macho, TEST2, or whatever (liekas macho jau no entajaam beta vers. speelee :P ).

nevaijag apgalvot to, kas nav pieradits, un vispar izsakies skaidrak, nevar saprast visu, ko tu doma, jo uzrakstits tev tas kautka savadak.

Par topic: Alise nu sheit nav vainiga, un pareiz vien izdarija, ka neizbanoja. un iznjemot karti train kuru vinsh nospele jocigi, nav tadu aim vai wh 100% momentu.

Protams, zināmā mērā taisnība ir mums abiem, bet tas tā... labi nenāku te strīdēties, vienkārši izteicu savu viedokli un pie reizes aizstāvēju dareku.

nevaijag apgalvot to, kas nav pieradits, un vispar izsakies skaidrak, nevar saprast visu, ko tu doma, jo uzrakstits tev tas kautka savadak.

kursh to būtu teicis :)

Es nerunāju par visiem, bet ir tādi čaļi, kas visus 7 gadus nospēlē tikai pubā un tā arī neko neiemācās un tajā pašā laikā ir arī čaļi, kas pa taisno rauj vaļā klan voorus, turnīrus etc..

Link to comment
Share on other sites

Sn00p un m3rsy - ņematies kko pilnīgā offtopicā , bet man viens čalis ir dzīvs piemērs.

Un es esmu parliecinājies , ka vislabāk (ir vai nav) čīti, var noteikt tas kurš pats ar viņiem ir spēlējis labu laiku vai spēlē veljoprojām....

Pasaku godīgi.

P.S Ja man nepiekrītat , tad argumentējiet kāpēc...

Edited by Type-RS
Link to comment
Share on other sites

Un es esmu parliecinājies , ka vislabāk (ir vai nav) čīti, var noteikt tas kurš pats ar viņiem ir spēlējis labu laiku vai spēlē veljoprojām....

Pasaku godīgi.

P.S Ja man nepiekrītat , tad argumentējiet kāpēc...

Pilnīgi piekrītu,saku no personīgās pieredzes,kad biju nobombijies pa serveriem ar kvadrātiem un aimiem un visiem tiem sūdiem (labi sen jau,savi 3 gadi toč atpakaļ,ja ne vēl vairāk - beigās lietoju OGC,kuriem bija WH uzlikts ka mazs sarkans shotboxiņš tieši uz playera galvas,kā paņēma kādā serverī screenu - vienk uz photoshop aizmālēju ciet un miers. - nav nekāds noslēpums,bet sen jau vairs tā lieta ir atmesta.) tad pēctam uzsāku savas gaitas kā admins,praktiski kļūdu nebija,sūdzību arī. (tobrīdējajā wild serverī).. Lai nu kā,sen jau šis tas piemirsies.. Bet ko varu pateikt pa Tevis teikto,čīteri paši zin kā čīteri reaģē,kur skatās,ko nedara,kur šauj,kur nē. Reakcija visiem ir līdzīga. Nu nezinu,kautkas man liek domāt ka šim ir kas slēpjams,sevišķi viņa šaušanas stils,spēles stils. Anyway slinkums vilkt [ ] un skatīties + baidos ka kādreiz reibumā vēl izdomāšu pats ieskriet serverī kādā ar hackiem un uzspēlēt,nonono,negribu vairs TO!

Link to comment
Share on other sites

nu jus chomi malachi :D cheat pro, tagad bus iemesls jus banot :sparta:

neesmu nemuzham lietojis cheatus, tapec skatos cik reali ir ta izdariit, un pec kadas logikas vinsh varetu tur vai shur izshaut. un kaa izshauj. nu un zemene ir cheati vai nav shim f0rest ?

Link to comment
Share on other sites

1. ilgi jāspēlē cs

2. jāspēlē ar pretiniekiem kas par tevi ir labāki

3. jāspēlē cw

pietiekoši ilgi šo 3 apvienojumu izpildot, var tā iemācīties šaut. Pašam ir sanācis pret atsevišķiem kadriem spēlēt, kas šķiet teju nemirstīgi un ar unreālu skillu.

nesaprotu kāpēc vēl šis topiks ir vaļā...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...