Jump to content
GIGN Forum

Adminu Rīcība?


Zemene
 Share

Recommended Posts

:) Tāda demka. Noskatījos inferno demku līdz 16 minūtei un man jau pietika. It sevišķi 15ās minūtes rounds. Skaidrot pa punktiem ir galīgi lieki un laika tērēšana tāpēc iztiksim. Vai čalim ir aims - nezinu. Vai vēhā - nezinu. Bet tīrs viņš nu točna nav. Un vēl lepni pateikt, ka spēlē bez skaņas...

Alise, no offence, bet saproti pareizi. Tev tiesības ir par skaistām acīm, ceru to tu saproti, un tu varētu arī ar to samierināties, nevis rakstīt šeit pilnīgu un galīgu marazmu mēģinot pierādīt savu taisnību, no kuras te nav ne smakas. No tavas puses es šeit redzu kaut kādu bērnišķīgu paštaisnumu. Alisa, pēc taviem postiem secinu, ka tev līdz saprašanai, kas ir "labs spēlētājs" ir ļoti tālu. Ok, došu tev iespēju atspēkot sevi, tu pāris postus atpakaļ rakstīji par demkām no wcg, kur, cik sapratu, visi spēlē apmēram šādi - iedod man, lūdzu, linku - gribu apskatīt. Jo, man liekas, ka jau atkārtojos, nekad iepriekš neesmu redzējis, ka kāds cilvēks spēlē šādi lanā, nekad! Neviens no elites spēlētājiem, neviens! Un ka šis bija īstais forests, tad tik pat labi es esmu spawns, ja nu vienīgi šis bija forests, bet tikai saēdies spinātus. Piedod, ja aizskāru tev kādas jūtas, bet tavi posti šeit tiešām ir tīra ūdens liešana.

p.s Ko vēl gribēju piemetināt, tas, itkā, nav rādītājs, bet tomēr, līdz 16 minūtei viņam bija virs 20 fragiem un visi bija hēdšoti, pilnīgi visi, bez izņēmumiem. Bet pēc aima arī neizskatās, tiešām nevar saprast, kas tas pa zvēru.

p.p.s Tas, ka cilvēks skatās tikai tajos stūros, kuros ir pretinieks un nevienā citā arī par kaut ko liecina. Būtu labi, ja kāds noskatītos arī ar vh šo demo.

EDIT: Zemene, mūviji vienmēr iesūkā, galīgi lieki tev bija viņu taisīt un tērēt savu laiku.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) nu ko nostijos brinumaino Zemenes filmu. nu es protams neticu, ka tas ir pats f0rest , bet nu speelee liekas normali. filminja nav taa labaakaa, taapec domaju vakaraa nostiishos demo.

Zemene iesaki karti kuraa vinsh itkaa visvairaak chito ! to ari pastishos.

p.s. un tas tavs komentar, kur vinsh ar deagle shauj :D:D:D un merkis velkas uz galvu :D nu veciit tu esi talu no cs ? apsties tad velreiz kaa shauj tavs deagle ja tu vienkaarshi shauj taadaa aatrumaa ka vinsh ... tev neliekas, ka tas merkis iisi pec shaviena palecas un tad nak lejaa ?

pec filmas izstas ka nav tur aim nu tiesham :), skatiishos tad spriediishu par wh.

restepaa to Alise

Link to comment
Share on other sites

alworts arii tika zinjots !!

+ 4iiters tika vairaakkaart sviests araa !!!

Es atkārtoju: Alisei tiesības nav tāpēc, ka viņa būtu kaut kāda spējīgā čīteru atpazinēja.

man vienkārši likās, ka tev ir ban komanda, bet kā izrādās nav, tā ka pofig.

pofig arī uz šo topiku, kura ideja ir nosodīt sk8er un alisi, no kuriem vienu nemaz nevar nosodīt, jo viņam nav ban tiesību un otru nav jēga nosodīt.

varat te turpināt diskutēt vai tam čalim ir aims vai nav, bet diskusija pēc idejas ir izsmelta.

Link to comment
Share on other sites

:) Tāda demka. Noskatījos inferno demku līdz 16 minūtei un man jau pietika. It sevišķi 15ās minūtes rounds. Skaidrot pa punktiem ir galīgi lieki un laika tērēšana tāpēc iztiksim. Vai čalim ir aims - nezinu. Vai vēhā - nezinu. Bet tīrs viņš nu točna nav. Un vēl lepni pateikt, ka spēlē bez skaņas...

Alise, no offence, bet saproti pareizi. Tev tiesības ir par skaistām acīm, ceru to tu saproti, un tu varētu arī ar to samierināties, nevis rakstīt šeit pilnīgu un galīgu marazmu mēģinot pierādīt savu taisnību, no kuras te nav ne smakas. No tavas puses es šeit redzu kaut kādu bērnišķīgu paštaisnumu. Alisa, pēc taviem postiem secinu, ka tev līdz saprašanai, kas ir "labs spēlētājs" ir ļoti tālu. Ok, došu tev iespēju atspēkot sevi, tu pāris postus atpakaļ rakstīji par demkām no wcg, kur, cik sapratu, visi spēlē apmēram šādi - iedod man, lūdzu, linku - gribu apskatīt. Jo, man liekas, ka jau atkārtojos, nekad iepriekš neesmu redzējis, ka kāds cilvēks spēlē šādi lanā, nekad! Neviens no elites spēlētājiem, neviens! Un ka šis bija īstais forests, tad tik pat labi es esmu spawns, ja nu vienīgi šis bija forests, bet tikai saēdies spinātus. Piedod, ja aizskāru tev kādas jūtas, bet tavi posti šeit tiešām ir tīra ūdens liešana.

p.s Ko vēl gribēju piemetināt, tas, itkā, nav rādītājs, bet tomēr, līdz 16 minūtei viņam bija virs 20 fragiem un visi bija hēdšoti, pilnīgi visi, bez izņēmumiem. Bet pēc aima arī neizskatās, tiešām nevar saprast, kas tas pa zvēru.

p.p.s Tas, ka cilvēks skatās tikai tajos stūros, kuros ir pretinieks un nevienā citā arī par kaut ko liecina. Būtu labi, ja kāds noskatītos arī ar vh šo demo.

EDIT: Zemene, mūviji vienmēr iesūkā, galīgi lieki tev bija viņu taisīt un tērēt savu laiku.

tev laikam skauzh ka man ir skaistas acis.. un ja tu veel neesi admins, droshi vien esi shkjiibacis?!

mana taisniiba ir tikai taa, ka es nenobanoju speeleetaaju, kas peekshi izraadiijaas skilotaaks par serverii esoshajiem cilveekiem.. Par tiem beernu pashtaisnumiem _nesaprotu kur tu ko taadu saskatiiji manos postos?!

Varbuut es arii neesmu tik izgliitota speeleetaaju skila saskatiishanaa, taapeec atziishu ka konsulteejos shajaa jautaajumaa ar vienu no OLDschool speeleetaajiem, kuram tici man ___ir lielaaka saprashana skila noteikshanaa, nekaa tev un taviem domubiedriem kopaa, jo tad kad tu veel churaaji autinjos vinjsh jau shkjaidiija hedus! taa kaa atslaabsti un pienjem to ka es esmu meitene, kura ja nezinaas tad pajautaas, nevis truli skries ar galvu sienaa meegjinot pieraadiit savu taisniibu.

pm _iedosi skype niku, aizsuutiishu tev tur muuviku

klau, par kaadu eliti tu tagad runaa?!bljaaa!! neviens pro speeleetaajs nespeelee lanaa?! kur tad tavupraat vinji speelee? online?! un wcg arii notiek tavupraat onlinaa :lol: tu pats saproti ko tu tur esi sarakstiijis?

savus visus postus varu pamatot, un par kaadaam juutaam tu gaaz?!

p.s. un ja pats apshaubi to ka vinjam bija aims, kaada velna' peec tu apshaubi manus postus?! ja pats neko jaunu nevari pateikt, tikai censhoties pazemot mani tu pats sevi pazemo _tagad.. ar to ka veeljoprojaam nezini vai vinjam bij' aims! es tagad atkaartojos, saku veelreiz - nav vinjam aima! un par wh - zinaatnieki veel striidaas

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Alise, tev man vairs nav ko teikt, jo tu esi pārāk tuvredzīga un pārāk zaļa gignā, lai tev kaut ko paskaidrotu. Par tiem laniem un wcg labāk nerunāshu. Tad par to aimu, jā, es saku, ka par aimu šaubos, jo pat vairāk sliecos, ka aima viņam nav, bet kaut kāda palīg kaka gan, ko varētu pielīdzināt aimam.

omg, ja tu mūvikus pielīdzini demo... Zini, īstenībā ar tevi te diskutēt ir tik pa lieki kā runāt ar sienu. Jo vienīgais "arguments" ko tu sniedz ir kaut kāds oldchools playeris un tas pat nebūtu arguments, tikai viena cilvēka viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

omg, ja tu mūvikus pielīdzini demo... Zini, īstenībā ar tevi te diskutēt ir tik pa lieki kā runāt ar sienu. Jo vienīgais "arguments" ko tu sniedz ir kaut kāds oldchools playeris un tas pat nebūtu arguments, tikai viena cilvēka viedoklis.

man pietiek ar man paziistama viena cilveeka viedokli, kuru vijnsh konkreeti arii pamatoja, balstoties uz redzeeto! tu pats neko pamantot nevari, un kur nu veel tev runaat par manu attiistiibu @gign!

http://www.gotfrag.com/cs/demos/24793/ regjistreejies un pasties.

Link to comment
Share on other sites

Es nerunāja par tavu, lol, attīstību gignā. Es runāju par tavu "ilgumu" gignā.

Tavā demkā tur neviens nešauj uz pusi tik labi, kā "mūsu" čalītis. Es tev iedošu labāku piemēru - pubs un viens no lielākajām cs leģendām shaguars. te un arīdzan viņš nešauj uz pusi tik labi, kā šis talants.

Ok, es neargumentēju, bet es lanos esmu bijis vairāk kā vajag un wcg arīdzan, tas nozīmē, ka man kaut kāda pieredze arī ir. Ko tu vari likt pretī?

Link to comment
Share on other sites

Teiksim tā,tas video tapa lai jūsos vispār ieviestu kaut mazāko interesi par šo sūdzību,jo pretējā gadījumā te visi ienāk,gudri padriš un pat nepaskatās demkas.. Piedod,atvaino ka nav skaņas - nebija tādas iespējas. Anyway video, es tā domāju, panāca savu - diezgan daudz posteru ir salīduši un ir ko palasīt.. Runājot par pricelu taj momentā, tad manuprāt ka pricels nemēdz lekt precīzi atpakaļ un tik asi,bet nu okej,esmu ņūbs. :)

P.S. GL,čalis ir ūbersuperduperyoyopro! :)

P.S.S. šis ir mans last posts šaj topic,varat te gudri kakāt,ganjau vēlāk izlasīšu gala lēmumu.

Edited by Zemene
Link to comment
Share on other sites

oj, jānoskatās būs demka.

a kas attiecas uz šito

jo tad kad tu veel churaaji autinjos vinjsh jau shkjaidiija hedus!

ja vien dareks 11 gadu vecumā nečurāja autiņos, tad es šaubos, ka tas ko tu raksti ir taisnība :)

edit:

nav viņam aima un 99.9% ka nav arī wh. Dēļ demkas laga izskatās ka viņš apejot ap stūri baigi ātri nošauj, īstenībā tā nemaz nav. Dažreiz liekas, ka ir wh, jo viņš caur sienu šauj tieši uz kubiku, bet kā jūs redziet ir ļoti daudz reizes, kad viņš caur sienu šauj un tur nekāda kubika nav. Ja jūs joprojām nespējat samierināties ar faktu, ka wh viņam nav, paspēlējiet kādreiz kādu gatheri vai ko pret teiksim kādu čali no zviedrijas 5-8 stiprākās komandas. Jums liksies, ka viņam wh un aim ir simts procenti. Kas šitas bija par džeku nezinu, nekāds forests tas toč nebija, visticamāk kaut kāds mazgadīgs zadrots, bet spēlēt mācēja.

Link to comment
Share on other sites

a kas attiecas uz šito

ja vien dareks 11 gadu vecumā nečurāja autiņos, tad es šaubos, ka tas ko tu raksti ir taisnība :)

edit:

nav viņam aima un 99.9% ka nav arī wh. Dēļ demkas laga izskatās ka viņš apejot ap stūri baigi ātri nošauj, īstenībā tā nemaz nav. Dažreiz liekas, ka ir wh, jo viņš caur sienu šauj tieši uz kubiku, bet kā jūs redziet ir ļoti daudz reizes, kad viņš caur sienu šauj un tur nekāda kubika nav. Ja jūs joprojām nespējat samierināties ar faktu, ka wh viņam nav, paspēlējiet kādreiz kādu gatheri vai ko pret teiksim kādu čali no zviedrijas 5-8 stiprākās komandas. Jums liksies, ka viņam wh un aim ir simts procenti. Kas šitas bija par džeku nezinu, nekāds forests tas toč nebija, visticamāk kaut kāds mazgadīgs zadrots, bet spēlēt mācēja.

emmm, bet tu train demku apskatījies? tur ir siiiiiiimts % VEEHAKSSS!

Link to comment
Share on other sites

a es saku preteeju macho, dodu jau 99,9% ja tas bija f0rest, jo shodien tai lietai piekeros nopiewtnak, taa kaa nebij ko darit :)

panesajos pa irc, paviesojos pie #fnatic un pavilinaju infu...

P.S. Alis, ne vienmer skilloti speletaji ir tie labakie 4iteru atpazineji (piebilde neaatiecinot uz konktreto gadiijumu)

Link to comment
Share on other sites

:)

mans verdikts. nu ja tie hltv taa nelagotu butu vieglaak pateikt. nu Train man likaas, ka ir aim reaali. bet nu arii parakos un pamekleeju sho to netaa.

f0rest kaa zianaams ir zviedrs no turienes arii musus "cheater" f0rests naak, jo ip 85.224.154.65 adrese izlien tik taalu - zviedrija - pilseeta Eslцv. pamekleeju kartee Eslov ir maza pilseeta un to pashu raksta ka f0rest pats naak no mazas zviedrijas pilsetas. palukojos arii ESL saitaa, atradu f0restu, uzrakstiju mazu vestuliti, gaidu atbildi. atradu arii vinja steam_id ( SteamID 0:0:46862 registrets 09.01.2006), bet tas tomeet nesakriit ar to kas uzraadas gign lapaa. gign lapaa ir jauns steam id , secinot pec nr.

Bet nu ja pienjem ka tas ir f0rest, tad tie visi nereaalie fragi vareetu attaisnoties, jo nu tos, ko vinsh shaava nost pat iipashi pretii nepaspeeja izshaut, kaa jau noobiigi speeleetaaji.

es saku ka nav aim un wh visas kartes, bet treain - if only realy f0rest :D .

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

kamoon! Vēl stulbāku atmazku nevarēji izdomāt? Pēkšņi ne no kurienes uzrodās porfiņš, kuram baigi gribēsies tērēt savu laiku, lai paskatītos, kaut kāda čaļa demkas parastā pubā, lol.

Un par to skilla atpazīšanu... kā jau te viens teica... ne vienmēr skillotākie ir labāki čīteru atpazinēji un varu piebilst to, ka dareka čīteru atpazīšanas skills jau vairākus gadus ir ļoti augstā līmenī... pat, ja tā ir taisnība par to ūberpro tad es pat dziļi šaubos, ka viņš spēs čīterus atpazīt daudz labāk nekā dareks, piebildīšu, ka Latvija nav Zviedrija un Latvijas ūberprofiņi nav nemaz tik ļoti pārāki par normāla līmeņa spēlētājiem.

jo tad kad tu veel churaaji autinjos vinjsh jau shkjaidiija hedus

es pat pirmajā dienā, kad spēlēju cs varēju kādu nošaut galvā :)

P.S. runājot par viģiku... tā nav demka un es nezinu, vai viņš redzēja vai dzirdēja to purnus aiz stūriem iepriekš, bet viģikā tas izskatījās pārāk iespaidīgi.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...