Jump to content
GIGN Forum

Vai Kartejais Gejs?


ojaars
 Share

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja shis viss ir vajadziigs, lai forumu padariitu kaukaa interesantaaku, tad liekas biku sviestaini iznaacis sad.gif Ne visi saprot taadu Ojaara "humorinju"... un, manupraat, i nemaz nevaig!

spite lol. Paskaties tik. Tu te ierakstiiji savas domas un tagad guusti anfisas atzinibu. Tad jau labaak noshauties.

bet nu. Taads tuvredziigu aabramu bars. Kad shis, kaa simba jau teica megapamatotais apdirsiens tika rakstitis, es sasniedzu jaunus balss tembrus zviegdams happy.gif

Kaa teiktu hagrids (kuru jau juus noteikti paziistat) ejiet ieskaabeejiet savas galvas ar savaam domaam par to ka forums iet uz leju.

Shis suuds ir labaakais zviegshanas zinjaa kas ir bijis kopsh Chorda laikiem happy.gif Tie kas taa nedomaa, vienkaarshi domaa nepareizi happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Shitas viss tik tiesham ir viens reeeeeeecams gabals freak.gif , es zviegtu, ja mucha negluleetu yay.gif ,bet tomeer es galiigi nepiekriitu ojaaram, jo Pinky paziistu personiigi un viss tas- avatars, zimejums un niks- neliecinaatu, ka vinsh buutu ar seksualam novirzeem ras.gif

ojaars stfu.gif - bad manner alien.gif

P.S.

shitam forumam +4 time zone smiliez.de_2538.gif ?

Edited by De$Tr0yeR
Link to comment
Share on other sites

OMG, ojaars tev gadijumaa smadzenju nav? kaa pinky var buut gejs? lai cilveeks ir kaads vinsh ir galvenais ka IR CILVEEKS nevis mutants, kaamis vai kautkas tamliidziigs!

Nee nu shis teksts vienkaarshi ierullee. Es kaukaa, izlasot tekstu "kaa pinky var buut gejs", nodomaaju, ka varbuut tuuliit sekos paskaidrojumi, kaapeec tieshi pinky nevar buut gejs (piemeeram, jo vinjsh ir meitene), bet izraadaas, ka peec shaada teikuma nevajag rakstiit paskaidrojumus. Laikam jau puisis saprata, ka ojaaram ir taisniiba un izdomaaja uzrakstiit, ka galvenais jau nav tava putraimnieka lietoshanas noteikumi un izljodziishanaas, izstaipiishanaas koeficients, bet gan pats fakts, ka vinjsh ir cilveeks. Bet buutiibaa jau neviens nesaka, ka tas ir slikti vai nosodaami, ka cilveeks ir gejs. Vienkaarshi gribeejaas laikam jau zinaat, vai taa ir patiesiiba vai nee. Galu galaa mums ir tiesiibas zinaat patiesiibu par saviem liidzcilveekiem.

Veel veeleejos pateikt, ka tas, ka lielaakaa dalja cilveeku sheit uzreiz saka, ka tas ir sviests utt. tikai noziimee to, ka juus veel neesat pienjeemushi sho faktu (xxx gan ir), ka galvenais nav seksuaalaa orientaacija, bet gan pats cilveeks. Ja jums visiem buutu vienaldziiga citu cilveeku seksuaalaa orientaacija, vai juus taa uztrauktos par to?

Publiskais "fui" De$Tr0yeR, jo kaa vinjsh var teikt, ka vinja draugs ir ar seksualam novirzeem. Tfu, es atvainojos. Kaa vinjsh var teikt, ka geji ir ar seksualam novirzeem (taa buutu vareejis teikt Hitlers). Tas tach ir tik vakardiena. Mees dziivojam XXI gadu simtenii. Bet laikam jau no cilveeka ar niku De$Tr0yeR neko vairaak nevar gaidiit. Vinjam tik visu izniicinaat.

Aaa, veel veeleejos paprasiit pinky, kas tieshi vinjam nepatiik manaa nikaa avataraa, un vispaar manii. Protams, laikam jau shim cilveekam patiktu vairaak, ja visi buutu tieshi kaa vinjsh (if u now what i mean)

p.s. labs cilveeks ir beigts cilveeks

Link to comment
Share on other sites

  Beidzot tachu pieleca!!!! thumbsup.gif

tieshi otraadaak. Neizskataas ka te kaadam atskaitot dazhus indiviidus buutu kaut kas pielecis. Un neizskataas ka pieleks. Un tev angry jau nu konkreeti nekas nepieleks. Ja nu vieniigi liels zakjis (ar ljipu un ausiim nevis pupiem) ar izkapti uz kuras buus rakstiits "Logjiskais Liktenis"... lai peec tam tev nopljautu tavu nesaprotosho galvu.

un pat tad kad tu tupeesi ellee (buutu ticis debesiis ja buutu sapratis kur iet) un seedeesi uz otraadi apgriezta spainja kaadaa lavas ezera salinjaa, raudziisies uz piekalto pusdziivo 21-gadiigo meiteni iepretim klintii, kura nozheelos ka dziivee bijusi kuce un taapat neko nesapratiisi.

Link to comment
Share on other sites

saku - neesmu nekaads gejs, esmu pareizi orienteets ! un vispaar - domaajiet, ko gribat, mani tas neinteresee ! nedomaaju, ka paaris infantiilju stulbie tekstinji vareetu mani kkaa iespaidot... dry.gif

Dr.Pain, nebrauc De$ ! un liels "fui" pienaakas tev nevis vinjam. DR.pain, tu esi naiva seene ! kas tev nepatiik manaa avatarii, nikaa ? un kas tas pa "if u know what i mean" ? varbuut man uzlikt taadu pasu avataru kaa tev ? varbuut tad es buusu kruts tavaas aciis ?

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

Pinky patiik meitenes( es pat zinu kas? ? thumbsup.gif?? )!!!

vai tas nozimee, ka tu vinam esi centies iebazt, bet vins atteicas???

vai ari jums vienkarsi ir loti tuvas viriskas attiecibas - varbut paskaidro tuvak - citadi sis tekts man liekas visnotal divdomigs

Ja sita turpinasies, man driz bus pilniga skaidriba par visu foruma dalibnieku seksualo orientaciju smile.gif

PS pinky - sitas teksts tiesam tevi nav ietekmejis, jo tu tacu pilnigi noteikti neesi divas dienas taisnojies... Ja - tu esi pirmais kas visu saprata un iznirgaja mus kaa naivas seenes.

RESPEKT - PINKY RLZ

Edited by ojaars
Link to comment
Share on other sites

Es gribētu teikt to, ka Pinky niks un avatars vedina uz divām domām: vai nu viņš ir meitene, vai gejs. Fakts. Vismaz tā tas izskatās lielākajam vairumam cilvēku. Ja esi uzlicis sev tādu meitenīgu avataru + niku, tad nesūdzies un nepinkšķi, ka ļaunie puikas tevi apsaukā par, citēju: ?sūdu šautenes tīrītāju?. Par to vajadzēja domāt agrāk. smiliez.de_2538.gif It kā tikai vakar zinātnieki būtu atklājuši, ka cilvēkiem patīk vienam otru apmētāt ar akmeņiem (pie tam ņemot vērā faktu (kas, protams, daudziem nedaleca), ka Ojaara prikols bija just-for-fun).

Ja tev vienkārši patīk šādas lietas, tad turies krēslā ciešāk, jo tūlīt mētās (ja neesi jau sajutis, bet, acīmredzot, jau esi). Tas ir, cilvēki tevi aprēks, jo tā nu pasaulē ir iekārtots.

<Ok, sviests man te sanāca... Ēdiet veseli...>

P.S. XXX ? bļaģ, kas tev ir pret mutantiem (šitā var arī kādu asmeni noraut pakaļā!)??? smiliez.de_2021.gif

P.S.2. Tas pats par kāmjiem, viņi tev naktī rīkli pārgrauzīs, kā es te stāvu...

Link to comment
Share on other sites

cs es vispaar vairs nespeeleeju, taa kaa man smadzenes nav notrulinaats.

ojaar, beigsi vienreiz taas jeeliibas rakstiit ?

grenadieri, malaci gribeetu redzeet ko tu tektu ja par tevi taa runaatu... dry.gif

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

Nu ko, beidzot jaauzraksta kutkas.. gudrs.. vai stuulbs, bet uzrakstiits buus.

Taatad saaksim ar paaris apdomaajamiem gabaliem.

Pinky - peec paaris cilveeku teiktaa, shis niks ir gejisks. To juus noteikti izrakaat, jo vinjaa ir vaards ''Pink''. Bet ja padomaa logjiski, vinja niks tomeer nav ''Pink'', bet ir Pinky, liidz ar to taas ir divas dazhaadas lietas.

Pirmaa lieta kas man ienaaca praataa bija iechekot ko google teiks par niku ''Pinky'' un kaa nekaa atradu tur shaadu, pavisam negejisku bildi.

user posted image

Vispaar, tur nevienaa bildee nebija nekas sakaraa ar gejiem.

Avart - atkal, peec paaris cilveeku domaam shis avarts ir gejisks. Bet manupraat, vinjsh tikai izraada to ka vinjam patiik taadi mazi engjeliishi (un ar to es domaaju meitenes, nevis kautko gejisku)

Gudri ne? XD.gif

Link to comment
Share on other sites

koshkers atkal man liec teikt to kas tev tik loti nepatiik.....bet......TU ESI STULBS.

there i said it.

grenadieris vienigais laikam saprot kas te notiek. vinam patiik engeliishi? oo forshi spitei arii avatara ir engelis un saveejai arii. sakriitiiba? jhatka.gif man arii avatara ir engelis jo visiem kartiigiem potentiem dzhekiem tadi ir. un bilde ko tu tik brashi uzraki ir no multenes Pinky and Brain. Tad nu te ir interesanta persona kas doma ka zhurka ir viirietiibas simbols. Varbuut gan zem visa shii slepjas viens cits apzimejums pinkijam. metroseksuaalis? ja nezinat kas tas ir iesaku noskatities SP seeriju Southpark is gay. tur ir neparprotami tas attelots un pat nav jasaprot anglu valoda bet tikai jaskatas uz multeni(to tak juus maakat?). Aight!

Link to comment
Share on other sites

Nu labi Simba... piekriitu tev par to avart. Skatoties peec avart, Pinky it geys.

Zhurka... kaads sakars zhurkaij ar gejismu ?!?!?? blink.gif

Esmu iedziits domstarpiibu liiklochos (oh noo)

Esmu nostaadiits situaacijaa (gluzhi kaa gribi buut milijonaars, peec papildiespeejas ''50 pret 50''

Jautaajums ir: Vai Pinky it gejs?

A) Ir, jau no pasha gala un buus liidz beigaam!

cool2.gif Nav un nekad nav bijis!

Izveele tieshaam ir gruuta, peec ruupiigaam paardomaam un apsprieshanos ar zhuuriju, tiks pazinjota atbilde.

Link to comment
Share on other sites

pasaki kaut vienu iemeslu, kaapeec tev vaards Pinky saistaas ar kkadu ziloshanos ?(pasties vaardniicaa - vaards pinky noziimee iesaarts, bet tev jau to nesaprastu, tu, kaa liela seene esi iecikleejies uz kko citu)

Diemžēl šeit, tu, Koška, aizšāvi pienā. Ja mēs palasam paša Pinky postu, tad varam secināt, ka šajā gadījumā viņš nav domājis pazīstamo multfilmu žurku (kas, starp citu, ienāk prātā tikai pēc tevis atrastās bildes apskatīšanās, jo tas eņģelītis ir vienkārši tik... Kā lai to pasaka... Maigs? Salds? Disturbing... Yes, very disturbing image... unsure.gifwacko.gif ). Viņš to arī ir domājis ? kaut ko ?iesārtu?... smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

es vnk juus nesaprotu... kaads maigais, saladais ? tu mani dziivee nepaziisti - tad nedirs. salds jau nu es toch neeeesmu... tie, kas saist vaardu pinky ar gejismu ir aprobezoti ! tur nekas nav labojams.

nu tad veel 1 labs domu grauds - ieliksu ka avataraa homeeru, un buus peleeka nieciiba... L

Link to comment
Share on other sites

vai tas nozimee, ka tu vinam esi centies iebazt, bet vins atteicas???

vai ari jums vienkarsi ir loti tuvas viriskas attiecibas - varbut paskaidro tuvak - citadi sis tekts man liekas visnotal divdomigs

ko tu tur dirs pedin?? a? moska tu pats esi pedins un uzbudinies no visa shii posta??

Link to comment
Share on other sites

vsjo, punkts diskusijaam. vienkaarshi paskatities uz taa geja shaabriizha avataaru un signatuuri un TIKAI PAMEEGJINIET PATEIKT KA VINSH NAV GEJS! NU IZSPLJAUTS GEJS, KAD JUMS SAKA!!! fakts tachu ir tikpat aciimredzams, kaa tas, ka logaritms no 1024 pie baazes 2 ir 10.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...