Jump to content
GIGN Forum

Vai Kartejais Gejs?


ojaars
 Share

Recommended Posts

2 macho: dalja no Ojaara vaardiem ir vinja pasha izgudrojums un vells vinju zina ko tie noziimee...es jau vnjam prasiiju, lai vinjsh man katru vaardu izskaidro nomraalaa latvieshu valodaa, a shis noraustiijaas un saaka brukt man virsuu, taa teikt best defence = offence. smiliez.de_2538.gif

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

shie triis smailiji kopumaa vareetu komenteet manu viedokli shinii forshajaa replikaa.

o515 tev taada interesesanta tieksme ar vellu apziimeet katru kas speej domaat un kura zinaashanas ir virs videejaa liimenja. Es jau kaadas 2 reizes man liekas teicu ka tie forshie vaardi nebuut ne neizteica ojaara domu. Tas ka tu taadu lietu kaa ironija nepamaniitu pat tad kad vinja tev ieskrietu veederaa man sen ir skaidrs un taapeec ir veerojama taada forsha diskusija starp tevi - kautkaadu mistisku dzheku, kas koliidz nesaprot tekstu (un teksta ideju) taa uzreiz piesienaas pie preteejaa cilveeka sapraata speejaam un meegjina uzbraukt (ar ideju "ja jau es buudams taads forshs dzheks ar mashiinu nesaprotu to vaardu kam ir vairaak kaa 6 burti (ja vien tas nav karburators), tad tos neviens nesapratiis") - un starp ojaaru, kuru dazhreiz vienkaarshi izbriina tava superlogjika un superargumenti....

pie kaa tas noved? Pie taa ka ojaars kaut ko uzraksta - parasti kauko taadu par ko es panjirdzu - tu savukaart nekur neiebrauc un uzraksti kaut ko tik forshu kaa " Ojaar man liekas, ka TU toch nedaudz ar novirziiteem esi...un lasiit arii enmaaki !"...

pie kaa tas novediis nezinu. Droshvien pie taa ka destrojeru naksies ielikt dabas briinumos, jo vinsh ir vienkaarshi izcils!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

es nevaru vairak - es parnirgsos...

nu o515 - man gribetos tev pavestit, ka psihologijas testi, kas ir domati vienam vecumam nekada veidaa nevar atspogulot cita vecuma psihologisko stavokli, jo to pamata ir dazadu vecumposmu socialo un psihologisko krizu konstatesana. Ja tas bija visu vecumu tests, tad tas bija domats vienkarsi lai parliecinatos vai tev gadijuma nav paranoja, vai velme noslepkavot pinkiju. Man sak likties ka tavs kaktu psihologs ir kludijies.

tu gadijuma nejauc - varbut tu patiesiba pildiji iq testu??? par to mes ari varetu parunat, kadel IQ testa jautajumus skolnieki un dolbani parasti atbild procentuali labak neka cilveki ar augstako izglitibu...

bet nu jaa - posts ir par ko citu - man prieks ka tu pazinoji par to, ka esi bijis pie psihologa, jo tas kaut kada veida palidz konstruet izpratni par tevi un tavu dzivi...

PS mazs ieteikums - tas, ka tu pats nemaki savienot dazadus postus un izdarit par to secinajumus, nenozimee ka citi to nemak. tadel - ja negribi, lai beigas tev sak braukt auguma par kaut ko, kas tev varetu skist tiesam nepatikams - nemetajies ar personiskiem sikumiem smile.gif

nem par labu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Mabn ir reaals slinkums lasiit - taadeelj arii nemeetaajos pa taam n-tajaam lapaam atpakalj...un iisteniiba viss, kas sheit ir saraxtiic ir tuxha dirshana [nu vismaz tas ir mans viedoklis] !!!

Tas nebija IQ tesc un psihologi nebija kaktu dakteri to es 100% zinu smile.gif

Bet IQ tesc - laba lieta, man patikaas - kaut kur netaa uzraku, bija labs, man pat kaut kaadaa Geeku sabiedriibaa aicinaaja - negaaju smiliez.de_2551.gifnew_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

pateikshu tikai, ka sho daru vairaak prieksh sevis, nevis lai kaadam (nu ne jau nu o515'am wink.gif) iemaaciitu paaris "ojaara izdomaatus sveshvaardus" (ko magjiskaa kaartaa paarzina lielaakaa dalja man paziistamo cilveeku - laikam sagadiishanaas).

oukii, here we go.

Man patiik ka beidzot atnaaca pinky braalis un beidzot man noradija uz manas internet [internet - vairaaku pasaules datortiiklu kopums] identitates [identitaate - personiba] projekciju [projekcija - kaadas (parasti telpiskas) lietas/kjermenja atteelojums citaa plaknee; sheit: atainojums] manaas realaas [reaals - iists] dzives traumaas [trauma - savainojums, bruuce, dazreiz paliekoshs bojaajums]. Vismaz beidzot ir kads, kas norada uz web [web - (angliski) tiikls] veidotas virtualas [virtual - (angliski) virtuaals jeb iespeejams, sarunvalodaa paarsvaraa lietots kaa neiists, simuleejoshs un varbuuteejs - runaajot par virtuaalo realitaati] interakcijas [interaction - (angliski) mijiedarbiiba] nepilnigo [ne - pilnigs] iespeju interpreteet [interpreteet - izskaidrot, arii iztulkot (izcelsme arii no anglju valodas)] un uz tiem faktoriem [factor - (angliski) faktors jeb nosaciijums, ietekmeejoshais apstaaklis], kas determinee [determine - (angliski) noteikt] sadas heterogenas [heterogenous - (angliski) neviendabiigs; antoniims (vaards ar preteeju noziimi) vaardam 'homogeens']- realajaa [skat. augstaak] sabiedriibaa nepieskaitaamas identitaates [skat. augstaak] rasanos. malacis, lielais braali, tu ne tikai muus veero, bet arii spej kontroleet [control - (angliski) kontroleet, reguleet, vadiit]...

vel gribetos piebilst, ka pasnepietiekami identitates [skat. augstaak] konstruejosie [construct - (angliski) konstrueet; izveidot, uzbuuveet, salikt] faktori [skat. augstaak] rada mani daleji konfliktu [konflikts - striids, nesaskanjas, domstarpibas, viedoklju sadursme] starp manu butibu, manu uztveri pret sevi, un manu uztveri par jusu uztveri par mani. Butiba, o lielais braali, labi ka tu beidzot izklastiji, ka problema [probleema - sarezhgjiijums] ir tajaa, ka man nav velosipeeda [velosipeeds - divritenis; sarunvalodaa- ritenis; X3M valodaa - BMX].

Braali - tu, pinkija tresa, visuredzosaa acs, patiesibas zikurats [zikuraats - babilonieshuu daudzpakaapju templis senajaa Mezopotaamijaa], patiesibas pamatpostulats [pamatpostulaats - saakotneejaa atzinja, saakumpienjeemums], homogenais [homogeens - (skat. antoniimu augstaak) viendabiigs] dieva patiesibas paudeej - no si briza tu esi mans elks [elks - pieluugsmes objekts, izredzeetais]...

PS tavs uzbrukosais runas stils [stils - pashizteiksmes veids] liecina par tavu sapratni un nobrieduso patibu [patiiba - identitaate (Skat. augstaak)]

PPS es aizmirsu piebilst - ir labi ka pinky pieaicinaja paliga noskaidrot visus sos parpratumus savu lielo brali

tulkotaaja (new_rofl.gif) P.S. [p.s. - post scriptum - (latiiniski) peec rakstiitaa]

peedeejaa ojaara raksta rindkopa ir metaforu pilna. metafora ir, vispaarinaati, teelains saliidzinaajums. taa ka jebkuram, kursh veelas visu izprast pilniibaa (veelviens smiliez.de_2125.gif), naaksies pamatiigi iedziljinaaties.

there. that wasn't so bad. un pat varam izdariit secinaajumus. ojaar, ieteikums tev - limitee sho periodiski ekscessiivo anglicismu lietojuma savaa leksikaa un vismaz minimaali modificee un korigjee savus ekspresiivaas izpausmes aspektus, lai arii maazaak intelektuaali virtuozi subjekti tevis teikto speetu interpreteet un koncipeet.

papildus informaacija o515'am: es eju 11. klasee. respektiivi, mans vispaareejaas izgliitiibas liimenis oficiaali ir kaadus 2 gadus zem taveejaa smile.gif bet, starp citu, es esmu absoluuti paarliecinaats, ka visus shos "pizdata njireaalos svshesvaadr... blje, vaardus" vareeju tikpat labi iztulkot pirms, piemeeram, gada. turpmaakos secinaajumus izdari pats.

gl sad.gifconfused.gif

Link to comment
Share on other sites

Tad interesanti ko tu izgliitotais ojar gribeji ar savu postu pateikt? Ja padomaa, tad shis nu gan bija taads nesakariigs, un mani izbrinija ka tu ar savu izcilo galvu pieljavi tadu kljuudu uzraxtiidams "osis=lol" 76.gif , tu tipa ar to domaaji osis ir "laugh out loud" ? Zin, tas ir bik negramatiski... 362.gif

laughing4.gif

Link to comment
Share on other sites

neko ipasu negribeju pateik, tikai triis lietas:

ta ka pirmo nav verts teikt (ir veerts, bet vairums no jums nesapratiis), tad turpinasu uzreiz ar otro -

2 lieta) EDD tu visu uztveri gandriiz pareizi, gribejas tikai pateikt, ka tas ko tu interpretee par anglu valodu - patiesibaa ir daudzu zinatnu terminologija (tai skaitaa arii psihologijas smile.gif ). Veel EDD - tu aizmirsi izinterpreteet, citeju sevi, malacis lielais braali, tu ne tikai veero, bet ari speej kontroleet <--- norade uz orvela "1984", bet nu es tevi saprotu, ka saja gadiijumaa nevajag iebraukt paraak dzili interpretaacijaa, jo kapec kaisit margaritas.

lieta nr. triis) Destruktiivais izniicinaataaj - beidzot tu keeries pie smagaas artileerijas - pie pareizrakstiibas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tad interesanti ko tu izgliitotais ojar gribeji ar savu postu pateikt? Ja padomaa, tad shis nu gan bija taads nesakariigs, un mani izbrinija ka tu ar savu izcilo galvu pieljavi tadu kljuudu uzraxtiidams "osis=lol"? , tu tipa ar to domaaji osis ir "laugh out loud" ? Zin, tas ir bik negramatiski...

oi, kaa pelnam DB...

my bad. "1984" pirms gada lasiiju.

Link to comment
Share on other sites

Tad interesanti ko tu izgliitotais ojar gribeji ar savu postu pateikt? Ja padomaa, tad shis nu gan bija taads nesakariigs, un mani izbrinija ka tu ar savu izcilo galvu pieljavi tadu kljuudu uzraxtiidams "osis=lol" 76.gif , tu tipa ar to domaaji osis ir "laugh out loud" ? Zin, tas ir bik negramatiski... 362.gif

laughing4.gif

*spurdz*

new_rofl.gif destrojer r00lz. Savu titulu un grupas nosaukumu godam esi pelniijis happy.gif

man patiik tavi centieni iesaistiities sarunaas.

Bet IQ tesc - laba lieta, man patikaas - kaut kur netaa uzraku, bija labs, man pat kaut kaadaa Geeku sabiedriibaa aicinaaja - negaaju

par sho man ir sakaams smiliez.de_2125.gif, smiliez.de_2125.gif un smiliez.de_2125.gif . Tava taa sauktaa geeku sabiedriiba ir organizaacija kurai pieder lapa kuraa izpilda testu. Kad tavus IQ testa rezultaatus nosuuta uz meilu vinji automaatiski prasa vai negribi vinjiem pievienoties protams par "nieciigu" samaksu. Kaads tur sakars ar geeku sabiedriibu smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

oi, kaa pelnam DB...

Ja es uztaisīšu au sem mao (sideflip), arī dabūšu dabas brīnumu?

Pa ceļam, laba saruna te veidojās, viena no smiliez.de_2125.gif īgākajām, kādas esmu gign komjunitijā lasījis.

ZR (zemraksts)

o515 labaiz gexxx tu rulzz tas ojars vispar galigs l6l neko nerubī...davai ! nuka pieradi visiem 6itiem n00biem kas doma ak ir baigi 1337 savu taisnibu ! 1 es tak iznu ak speesk ir tev331

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_o515

seezhu piue drauga un dzeru al;eene smile.gifsmile.gif

Taatad - tas IQ bija taa - man bija kaut kaadi 5 p-ti, kad njem biedriibaa un tjip 150 no 170 laikam [nu neesmu estik gudrs] un tad panjem biedriibaa, par niecigu samaxu [protams, paldies macho] biggrin.gif

P.S. es tagad iexh win95 seezhu smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

ojaar, jau jau tu sinii forumaa ienaaci kaa tip baigais losis, tad ko tu te tagad meegini pieraadiit ? tip baigais gudrinieks, ja ?

veel man patiik, ka juus visi kaa shakaalji braucat nabaga o515 virsuuu, tas ir vnk laami. seezhat maajaas pie pc un esat baigie teevi... respekt y'all confused.gif

des arii tevi apsveicu ar DB vareesiet ar juri satuseet skolaa ! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

es saprotu ka es atkaartoshos un taa... un jaa... bet vispaar...

smiliez.de_2125.gif

es nevaru. Stulbums 4ever!

p.s.

respekt y'all confused.gif

p.p.s.

Pinkij tu arii taalu no Db neesi. Tik tu savu "praata spozhumu" izraadi nevis taados peerljainos teikumos kaa destrojers un jurissss bet otrklasnieka uzbraucienos (protams njemot paliigaa KSTRIIM valodu!!!)

Link to comment
Share on other sites

vai nu piedod visvarenais "diev", ka neeesmu tevis cienigs... seedi maajaas un turpini taads buut - es gribu tev liidzinaaties !

neesi manis cieniigs? blink.gif kaa to saprast? Tu gribi mani preceet bet tu juuti ka neesi manis cieniigs? Nee nu ok, laikam jautaajums par orientaaciju ir noskaidrots.

ja ir tad es negribu lai tu gribeetu man liidziinaaties. Buut geju elkam nav forshi. Meegjini buut taads kaa Eltons - vinsh noteikti tev liekas forshaaks.

un kapeec tu man neljauj nekur iet bet saki lai seezhu maajaas? sad.gif man riit lekcija sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...