Jump to content
GIGN Forum

Trakeriem Gals?


Edza15
 Share

Recommended Posts

Kas vēl nav skaidrs, manuprāt temats ir diezgan izsmelts.

Rezumē:

1. Pirātisms ir slikts un sodāms.

2. Jāsāk iegādāties legāli vismaz daļa no stuffa, vai arī ir jāmāk zagt, tā lai nebūtu problēmas.

3. P2P tīklus mēģinās ierobežot, un tas ir tikai normāli, ka cilvēkiem ir jāsaņem alga par padarīto.

4. Ne jau LAMPA ir slikta, mēs esam slikti.

5. Ir nepieciešamas labi sagatavotas sistēmas softa/mūzikas/filmu/u.c. stuffa iegādei. Labs piemērs ir steam.

6. Jāizmēģina freeware softs un jāatrod tīkamākais. ms offisam labākais aizvietotājs ir openoffice. WMP aizvietotājs ir VLC un Winamp utt.

Papildiniet, ja esu ko aizmirsis.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LAMPA ir slikta. Pērkot matricas RIMI vai to pašu HDD, LAMP'a uzskata, ka es šos priekšmetus iegādājos nolūkā pārkāpt autortiesības. par to es maksāju nodokli, kas aiziet hz kam. Tātad principā es uz savām matricām un HDD varu kačāt un glabāt ko vien vēlos, jo sodu samaksāju atomātiski, iegādājoties datu nesēju.

Esmu samaksājis debīlo nodokli un mani galīgi nekrata, kā LAMP'a taisās norēķināties ar tiem, kuru autortiesība esmu parkāpis. Ja nespēj norēķināties - lai atceļ šo te nodokli, kas aiziet ierēdņu kabatās un pret katru lietotāju vēršas individuāli.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

Pavisam vienkārši :). EP rīcībā, cik dzirdēts, ir nonākuši logi.

Teorētiski ir pilnībā iespējams, ka trekera uzturētājiem neko piešūt nevarēs - uz serveriem nelegāls kontents netiek glabāts, tikai torrent faili. Attiecīgi nebūtu īpašs pārsteigums, ja lieta pavērstos uz to pusi, ka pie dziesmas ņemtu ne tikai uploaderus (arī strīdīgi - faktiski viņi uploado tikai torrent failu - rezultātā viņus varētu kvalificēt kā vienkārši ļaunprātīgākos trekera lietotājus), bet arī apzinīgākos trekera jūzerus ar lielu trafiku vai vienkārši augstu ratio.

Link to comment
Share on other sites

Augšuplādētājs sēklo pizģīto failu. Fails, kas tiek uzlikts uz paša servera nav nekas.

Protams, katrs lejuplādētājs ir arī izplatītājs, kas nozīmē, ka katru no jums, TEORĒTISKI, var paņemt dirsā.

Nezinu gan, kāpēc visi lien no biksēm ārā. Tā taču ir tikai Lampa, file.lv, acīmredzot, iebāza latviešu staffu, paši vainīgi. Nav tik viegli tā vienkārši paņemt priekšā to pašu bithaku, dangeru vai sūda outlawu.

Link to comment
Share on other sites

Opfftopikā..

Surr, Tu par šim lietām izskatās diezgan daudz rubī, kā ir, ja EP uz mana cietā atrod kaut kādus db dumpus, tad šie teorētiski var piesieties, bet kā reālajā situācijā ir? Viņiem pofig vai kā?

p.s Viss ņemu savu mājas serveri un mūrēju iekšā sienā. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Vai tad file.lv ari nerikoja to anti-Par Latviju(Vai, ka tur bija...) nu tipa ta parakstu vaksana?

Mes savacam, lai krievu valodu macitu no pirmas, a tie ari uztaisija parakstu vaksanu, pret to.

Un kadu latviesu failus vini ielika, ja nav noslepums?

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Nu par file.lv cik zinu tur bija kkadas fignas ar LV muziku un tpc sos panema pie dziesmas. Un merkis nemt file.lv bija vel lielaks jo tas bija lielakais trakers Latvija! Tpc ari outlaw, danger un vel dazi tgd slepjas savas alas :)

P.S man pc daudz filmu utt laikam jasak parakstit diskos un jadzes lauka :)

man tik rodas tādas aizdomas, ka lampa nogremdēs visu Latvijas mūzikas industriju. vismaz kāds kaut ko novelk un paklausās, bet tagad gan kāds ies tos latviešu sūdus pirkt par nereāli uzskrūvētajām cenām?

Link to comment
Share on other sites

sēklo pizģīto failu. Fails, kas tiek uzlikts uz paša servera nav nekas.

Protams, katrs lejuplādētājs ir arī izplatītājs, kas nozīmē, ka katru no jums, TEORĒTISKI, var paņemt dirsā.

Nezinu gan, kāpēc visi lien no biksēm ārā. Tā taču ir tikai Lampa, file.lv, acīmredzot, iebāza latviešu staffu, paši vainīgi. Nav tik viegli tā vienkārši paņemt priekšā to pašu bithaku, dangeru vai sūda outlawu.

Cik sapratu ja es kaut ko novelku no kada trakera tad es zogu? Skaidrs tulit pat visu vilkto izdzesisu un sedesu un spelesu Lingo ne? :lol: Protams ka ne es turpinasu ta teikt zagt. Netaisos teret naudu par filmam, spelem, muziku vai ko citu ja to var dabut pa velti!

Link to comment
Share on other sites

Visai interesanti. Es par šo tēmu diskutēju sen, kad bija pirmais bums ar direkt konekt(dc).

Tātad, atiecīgais likums par autortiesībām.

(...)prasīt, lai starpnieki, kuru sniegtie pakalpojumi tiek izmantoti nolūkā pārkāpt autortiesību vai blakustiesību subjektu tiesības vai kuri padara iespējamu šādu pārkāpumu, veic attiecīgus pasākumus, lai pārtrauktu izmantotāju iespējas izdarīt šādus pārkāpumus. Ja starpnieks neveic attiecīgus pasākumus, autortiesību vai blakustiesību subjektam vai tā pārstāvim ir tiesības vērsties pret starpnieku(...)

Nu saprotiet. Autordarbu ne autoram, bet īpašniekam ir tiesības sūdzēt tiesā šos saucamos "starpniekus". Bet ziniet, kas ir pavisam interesants šajā visā bulšitā? Cik šis viss var tālu iet? Es domāju šo "starpnieks". Varbūt, kāds no jums mācās par juristu(dimantiņš jau vairs te neapgrozās, ne?) varētu definēt vārdu "starpnieks". Ok, šie bittorrentu trakeru īpašnieki ir starpnieki, bet vaitad, šajā gadījumā, arīdzan interneta provaideri neskaitās sava veida starpnieki? Ok, ejam vēl foršākās galējībās - latvenergo? elektrība<internets<P2P<pirātisms

Vot aizmirsu vienu lietu. Šis viss ir pārāk uzpūsts, ka tūlīt pārplīsis. Tieši tāpat kā tiesas prāva viacomam pret jūtubi.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

30.08.2008 -- Esam atpakaļ, kā jau lielākā daļa no Jums zin, mūsu serverī bija iemitinājies kaķis, kuru par laimi dabūjām laukā un tagad Danger.lv atsāk savu darbu uz jauna servera. Pāris dienas varētu rasties traucējumi saita darbībā, jo apgūstam ķīniešu valodu, kas ir obligāta prasība hostējot saitus Ķīnas tautas republikā.

Danger hostejas Ķinā :DD :DD

Edited by Roy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...