Jump to content
GIGN Forum

Trakeriem Gals?


Edza15
 Share

Recommended Posts

gignam vispar nekads risks nava , jo tas nav oficials trakeris , un neviens par tadu nezin. Un es nedomaju ka lapma nemsies ar tadiem maziem shitiem ka gign torrenti. Ja nem tad tadus kur ir daudz apmeklejumi un kur tiek liktas jaunas relizes katru dienu !

vergs.lv jau bija parlikts uz kaut kadu Vacu hostingu , bet to acc noblokeja vakar un kops vakardienas tas nestrada.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/balss/article.php?id=315156

Jāpērk ārējais HDD :D

Šitais labs! :thumbsup: Ko lai es tagad daru?Mans PC ir pilns ar pirātiskajām dziesmam un arī filmām, varbūt piezvanīt policijai un piedāvāt viņai pārbaudīt manu cieto disku?! :superlol: :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Sakaraa ar sLaMPAs un poliču aktivitātēm (File.lv slēgts, īpašnieki arestēti) praktiski visi LV trekeri pamukuši vai slēgti, izņemtot fano.lv. Pagaidām nav veselīgi darboties Latvijas P2P tīklos - var sanākt ziepes. Vismaz man reali atnaca shada vestulite,tas nozimee,ka Jus vilceejus, reali var arii panjemt pie dziesmas :)

Link to comment
Share on other sites

Nu bļed, kas tās par huijņām? Nebūs vairs kur kko lādēt :(

Es nesaprotu tikai vienu lietu, ko viņi ar šito cenšas panākt? Grib visus trakerus ailklopēt? :D Tas tak nav iespējams, cīnīties pret pirātismu. Aizklopēs Latvijā dažus ciet, tāpat uzradīsies kāds gudrelis, kas atkal kko izdomās.

Un par to mentu būšanu, ka viņi atnāks tev uz mājām ir pupu mizas :D Kur viņiem orderis? Viņi labākajā gadījumā aizies uz dažiem ofisiem

Link to comment
Share on other sites

naziic: netaisi debīlas quotes.

Ta saucama Lampa ir vienkarsi planpratinu bars kuri darbojas valsts intereses. Jo valstij nav izdevigi ka es kaut ko interneta bez maksas dabonu, viniem ir izdevigak ja es to perku ;) Butu labak narikus pa ielam tvarstijusi nevis trakeriem klat kerusies. A laikam mentiem bail narikus kert jo sie pretosies. Tapec labak ker chalus kas sez pie pc jo tie nepretosies :D Man po*uj es tik unta vilksu viskaut ko ;)

danger.lv, outlaw.lv un citi ir nolidusi savas alas un gaida kad paries vetra ;)

Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

ORLY? Paldies, Captain Obvious.

Un es gribētu zināt, kā Lampa ir plānprātiņu bars? Pizģets vispār, tu mēģini darīt savu darbu, bet tevi nodirš jau pie pirmajiem panākumiem.. vot, Latvija.

Edit : @Zorg - nekas tur nav aizsegts muļķi.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Un es gribētu zināt, kā Lampa ir plānprātiņu bars? Pizģets vispār, tu mēģini darīt savu darbu, bet tevi nodirš jau pie pirmajiem panākumiem.. vot, Latvija.

Edit : @Zorg - nekas tur nav aizsegts muļķi.

Paskaidro kapec vini piekasas trakeriem? Tapec ka valsts ekonomijai nav izdevigi ja es kaut ko interneta pa velti dabonu. Un policija labak butu kadus narkomanus pa ielam tvarstiju nevis kerusies klat trakeriem.

Nu par file.lv cik zinu tur bija kkadas fignas ar LV muziku un tpc sos panema pie dziesmas. Un merkis nemt file.lv bija vel lielaks jo tas bija lielakais trakers Latvija! Tpc ari outlaw, danger un vel dazi tgd slepjas savas alas :)

P.S man pc daudz filmu utt laikam jasak parakstit diskos un jadzes lauka :)

Edited by Kuzis
Link to comment
Share on other sites

Tas bija salīdzinājums.. Visi pelna naudu,kā nu kurais.. Citi tirgo narkotikas,citi ķersta narkotiku tirgoņus.. Cits izplata pirātiskā veidā softu/spēles utt,cits atkal visu to cenšas izbeigt. Un tā būs vienmēr! Un cieš parasti tie,kas tajā visā nav īsti iesaistīti.. (ne vienmēr,bet pārsvarā)

Link to comment
Share on other sites

Es pieturos pie tēmas, paldies. Tātad, ja tavs sencīts saņem algu, bet tie cilvēki no kuriem zodz nesaņem, tas ir ok, ja? Tev patiktu, ja pāris tūkstoši cilvēku zagtu tavam sencim naudu? Man, nezinu kāpēc, liekas, ka tas tev nepatiktu gan. Lūdzu, protams, saki, ja es kļūdos, ok?

Kā būtu, ja mēs visi vienotos, ka rakstam šajā un citos topikos tikai tad, ja kaut māāāāzlietiņ rubījām, ko rakstam, nevis izraujam savu infu no dirsas? :) Tas protams samazinātu forumu hit'us par saviem 60%, bet būtu taču jauki, ne?

Link to comment
Share on other sites

Kā būtu, ja mēs visi vienotos, ka rakstam šajā un citos topikos tikai tad, ja kaut māāāāzlietiņ rubījām, ko rakstam, nevis izraujam savu infu no dirsas? :) Tas protams samazinātu forumu hit'us par saviem 60%, bet būtu taču jauki, ne?

Man tas nepatiktu. Es savu viedokli esmu izteicis un punkts. Vienmer busu pret cilvekiem kas likvide trakerus!

Link to comment
Share on other sites

Manā skatījumā DC++ ir, kā lai saka, huiņa. Es, piemēram, viņu izmantoju tikai lai iegūtu mūziku. Filmas pārsvarā ir krieviski, turklāt tu nevari vienmēr būt drošs, vai zem tā nosaukuma ir tas, ko meklēji. Protams, ja trakeri tiks nahranizēti(kas nenotiks), tad būs DC++ uzplaukums, bet tāpat viņš nebūs tik labs kā torrenti.

Link to comment
Share on other sites

Kā būtu, ja mēs visi vienotos, ka rakstam šajā un citos topikos tikai tad, ja kaut māāāāzlietiņ rubījām, ko rakstam, nevis izraujam savu infu no dirsas? :) Tas protams samazinātu forumu hit'us par saviem 60%, bet būtu taču jauki, ne?

Autortiesības ir tāda strīdīga lieta. Vai kāds ir sodīts par grāmatas kserokopēšanu bibliotēkā? :whistling: Trackeri galu galā neizplata materiālus, uz kuriem attiecas autortiesības, peļņas nolūkos. Tas nu tā, ja runājam par ētiku un morāli.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

Esi kaut kur redzējis kādu kopējam katru lapu grāmatai? Grāmatu ir vieglāk paņemt uz 2 nedēļām, izlasīt un aiznest atpakaļ. Grāmatas un staffs, kas parādās trakeros ir ĻOTI atšķirīgi produkti.

Katrs seriāls, katra filma, katra spēle, daudi softi, liela daļa mūzikas ( "katrs" lasīt 99% ) ir, latviski runājot, zagtas, tāpēc beigsim raudāt par ļauno ekonomikas policiju.

Edit : STARPCITU, es nekad, nekur neesmu teicis, ka neizmantoju trakerus un pērku visu veikalā, hell no, bet fakts, ka te daļa jau ar lāpām un dārza dakšām rokās dodas slaktēt Lampu un ekonomikas policiju, mani mazliet tracina.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...