Jump to content
GIGN Forum

Y0 :)


JordeX
 Share

Recommended Posts

Sveiks!

Tas ir gļuks, man citreiz ar. Chau elgars, neticu ka tev 19 gadi, moš 9 smile.gif

Tev pašam ar vairāk kā 7 nedotu. Jo pats nekas cits kā liels spameris neesi... Kā arī dažu brīdi liekas, ka tādu dauni kā tu otru neatrast.

Ilgi jau šo vēlējos pateikt. Tā kā tas ir darīts, tad beidzot ir vieglāk.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Nu 19 toč tev nav ja neesi vien beidzis tikai kādas 6. klases, tad varētu noticēt... Es šaubos, ka 19 gadīgs raksta bez garumzīmēm un ar superīgajiem interneta vārdiem kā "Chaw" tas vien liecina, ka tev nav 19...

Ā, jā topika jēga! Chawvīņāā...

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Ā, jā topika jēga! Chawvīņāā...

ipashi atiistiitajiem teiksu velreiz ! izlasi pashu 1. postu!!!! ja ir raxtits GANDRIZ 19, tad tas nenozime ka ir 19, 19 man paliks pec menesha!

+ ja izlasiji kartigi 1. postu, un nodomaji ka ir 19, tada gadijuma cik klases esi pabeidzis pac ? :D

Link to comment
Share on other sites

Galvenais nechiito un domaa ko raksti forumaa tad visam vajadzeetu buut ok!

serveri no kura atnacu es veljoprojam esmu admins, vnk gribas paspelet serveri ar aktivaku forumu, bet 1. nejau es te saku DIRSTIES un kadu te pa dauni saukt u.t.t ....

Link to comment
Share on other sites

Big Fail.

Vareji vairak, ka 2 teikumus uzrakstit, ar visam pieturzimem un parejo hujnu.

KA,gribesu,ta,bus.

coll?NAV BLe garumzimju uz sa pc, ejat darst.

Jaaaaa, laikam latvija skolas sistema ir galiga pakalaa. :/

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

ФФФ, jв! Lielais pieturzоmju speciвlists ierunвjвs.

Es, protams, nesaku, ka katram, kurр piereмistrзjas forumв, vajadzзtu rakstоt iepazорanвs topiku, bet nahuj uzreiz jвlecвs? Varbыt puika sakarоgs pacans, a, jыs, lielie papas, kuriem no 1'500 postiem 2 ir normвli, uzreiz savus kritizзtвju pimpjus izvelkat.

Иau, JordeX, kв jau moby teica, mзмini nerakstоt kв pokemons (taj skaitв nelietot entвs pieturzоmes aiz teikumiem), tas ir mazliet kaitinoрi. :)

Edit : Posta sвkums bija mзrнзts SkaM virzienв.

2. Edit : JordeX, ErnandO posts ir perfekts piemзrs, kвds izskatвs posts, pзc kura tevi uzskatоs par dauni. :)

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...