Jump to content
GIGN Forum

Y0 :)


JordeX
 Share

Recommended Posts

Vareji vairak, ka 2 teikumus uzrakstit ar visam pieturzimem un parejo hujnu.

mhhh, +1 minoritijam.

Turklāt hugo, ir zināmi arī tādi gadījumi, kur > 20 rakstī šādā veidā un tas nenozīmē, ka nav pabeidzis pamatskolu vai kā. Uzskatu, ka rakstīšanas veids internetā laika gaitā attīstās, piem, zinu, ka pats, kad pirmās reizes sēdos pie kompja rakstīju v => w, => 6 utml. ( pat varētu tamlīdzīgus manējos postus šajā forumā atrast. )

Jēga topikam? Visdrīzāk, ka nav, bet ņemot vērā, ka šādus topikus veido jauniņie, kuri nezin foruma noteikumus un to kā te viss noteik, tas ir pieņemami, jo daudzos komūnos ir tas 'pasaki čau šits'. Ja noteikumus neredz, tad neko darīt..

Turklāt vari ieiet takā pašā chill forumā un pameklēt tur tādus 18 gadīgos rakstītājus. :)

Link to comment
Share on other sites

coll?NAV BLe garumzimju uz sa pc, ejat darst.

Mēs jau negigglojamies tāpēc, ka tu esi līkpirkstis un nemāki uzlikt garumzīmes, bet par to kā aizrādi JordeX par pieturzīmēm, laigan pats sākumskolu, ar saviem postiem, nepabeigtu. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jēga topikam? Visdrīzāk, ka nav, bet ņemot vērā, ka šādus topikus veido jauniņie, kuri nezin foruma noteikumus un to kā te viss noteik, tas ir pieņemami, jo daudzos komūnos ir tas 'pasaki čau šits'. Ja noteikumus neredz, tad neko darīt..

Turklāt vari ieiet takā pašā chill forumā un pameklēt tur tādus 18 gadīgos rakstītājus. :)

Un kādu tev iespaidu atstāj tāds rakstīšnas stils par cilvēku? Chill vispār kaut kāda dauņu komūna. 10 normāli cilvēki uz 500.

Link to comment
Share on other sites

minority, 100 punkt, tev šodien labs garīgais :D

yo yordex, bebru zini? mālacis :D

P.S. Visi, kas piepišās vai raksta ar vai bez garumzīmēm/mīkstinājumzīmēm + V vietā izmanto W, tad bļed nav vienalga?. Galvenais ir pieturzīmes, kuras viņš izmanto.

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Sveiks !!!

Un par tam garumzimeem bull$it, man laikam bija garumzimes kautkad uzliktas, bet tapat ar vinjam neraxtu jo man sitaa ir vieglaak un vispar tew PIS ka kads bez garumzimem raxta ?

Te nav tadi noteikumi, kas aizliedz raxtit bez garumzimeem. Raxti kaut kjiiniski.

Link to comment
Share on other sites

Atkartoju velreiz! man naw 19 GADU, man ir 18 gadi, un septembri paliks 19, + tas topiks bij vnk lai sasveicinatos, un es rakstu bez garumzimem del ta ka man uz pc vinju vnk naw, un ja arii buutu es ar vinjam nerakstitu! nepatik kadam nelasat manus postus. nevis lasat un te 4iikstat!

P.S raxu bez garumzimem jo taa ir aatraak un ta esu pieradis viss!

Neticas kadam ka ir 18 gadi ??

draugos pastities. Elgars Vanags

Jaa zinu MegaBebru )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...