Jump to content
GIGN Forum

Draugiem.lv Lašaras


Hiid.E
 Share

Recommended Posts

ak, nē.

liekas, ka ar šo vien nepietiks, citādi izskatās pēc spamu-spama. tātad, ko es vēlējos apteikt šajā sakarā. dr.lv administrācija ir gudra un raugās ar kristālskaidrām acīm tālā nākotnē, kā jau Nor3k to minēja iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

liekas, ka ar šo vien nepietiks, citādi izskatās pēc spamu-spama. tātad, ko es vēlējos apteikt šajā sakarā. dr.lv administrācija ir gudra un raugās ar kristālskaidrām acīm tālā nākotnē, kā jau Nor3k to minēja iepriekš.

Tieši tā, ņehuj mainīt vislaik to informāciju kā debīlam pokemonam. Man viņa tur stāv uzlikta un miers. Ja tu tur atrašanās vietu liec "PAKOMENTĒJIET MANU JAUNO ALBŪMIŅU", tad pats vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Padalīšos ar jums savāā sen aizmirstajā problēmā.

kr4 es parsvarā dzīvojos pa draugiem.lv ar savu viltus profilu :D btw man īstais nemaz nav.

tātad sen sen atpakaļ kad draugi.lv tiko bij parādijušies es nu ka jau katrs piereģistrējos, sāku aicināt visus pēc kārtas utt,nu biškiņ ari paņēmu 4iitus tiri piri, vien dien pasūtiju albūmu pa norm summu un saliku bildes. in next day rakstu iekša e mailu un paroli ,nehrenā nevar ielogoties, tad kadu laiku 4akarējos un beigās 4ekoju e-mailu skatos vienā vestūle rakstiits ka mans profils izdzēsts :P

lab tas poh uzliku kluci viņiem, gāju atkal reģistrēties, nu kur4 viss tas pats tikai šoreiz bez čītiem. atkāl izdzēsa, pffffffffff.

pēdējo reiz gāju ar viltus profilu, itka viss bija normāli. tiklīdz uzliku īsto vārdu uzv. un albūmu tā atkal izdzēsa :P

nuu un kopš tā laika, es mierīgi dzīvojo ar savu viltus profilu.

Link to comment
Share on other sites

Ugu, teksti pie atrassanaas vietas ir jautri. Teiksim, kad persona vienaa dienaa ieraksta "Iemiilejies", nakamajaa dienaa "Divas sirdis kaa viena", jau nedaudz velaak "Pazudi no manas dziives!!!1111", veel pec tam - "Vientuliibaa....", utt. WHO CARES? :D Ja tie teksti adreseti vienam cilvekam, tad kada vella peec tas jalasa visiem n-tajiem "draugiem"? Un, kaa kaut kas notiek, obligaati jaliek pie atrassanaas vietas, it ka kadam tas intereseetu, drizak tada kaa maaksliga intereses izradisana vai kaut kas tamliidzigs.

Link to comment
Share on other sites

don't mess with him

ja jau esam sākuši nolikt šo tikumības vortālu un tā iemītniekus: kādu tablešu pēc tie maigumi savus vārdus un uzvārdus iepin mistiskā simbolu un ķeburu vijumā (uzskates materiāls, -=@/\Anna/\@=-; ~~!!||+Jānis///'''_xXx)?

edit: puber-ti-tāte cērt saujā.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

tāda paša iemesla pēc kā agrāk csā visi klanu nosaukumus lika starp pēc iespējas vairāk simboliem - tā ķipa izskatās stilīgāk. Vienaudžu acīs tas ir automātisks win - citu vienaudžu, kas nav idioti un visu pārējo acīs - FAIL.

Link to comment
Share on other sites

Ierobežojumi neattiecas uz mainīgo profila informāciju, tikai uz vārds/uzvārds, vecums un dzimums.

Pēc tā es saprotu, ka te nav nekāda sakara ar atrašanās vietu, to joprojām var mainīt kaut 100 reizes un par to vismaz pagaidām nebūs jāmaksā, tā ka visi "plpzlplzpz komentējiet albūmu!!1oneoen" paliks turpat kur bija. Bet pats fakts, ka es nevaru mainīt savu, piemēram, vārdu, bez maksas vairāk par 3 reizēm ir venkārši apbrīnojami. Pavadu draugos pavisam maz laika, bet jā, es nenoliegšu, uz dz/d un v/d man patīk pāris dienas iepriekš nomainīt savus datus tā, lai es neparādos tajā fakin' sarakstā un man nav jāskatās uz 100tiem "apsveicu, sveicu, suminu" mēsliem, jo viņi ir tikpat vērtīgi cik brokastis, kuras nesen atstāju WC. Tātad kādā bezsakarā par to, lai man būtu mierīgāka dzīve, man būtu tiem krāniem jāmaksā nauda? :)

Link to comment
Share on other sites

'Couz esmu pedants. ^_^ Un arī tāpēc, ka ja viņi būs nepareizi, vienalga būs kāda diena, kad visi mani baigi gribēs sveikt, jo kaut kas taču to datumu vietā ir jāliek. :)

EDIT* Tikko izdomāju - jāliek 29. februāris. Lai arī tomēr būs reizes, kad mani traucēs, tomēr reti. :thumbsup:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

^_^ Un arī tāpēc, ka ja viņi būs nepareizi, vienalga būs kāda diena, kad visi mani baigi gribēs sveikt, jo kaut kas taču to datumu vietā ir jāliek. :)

EDIT* Tikko izdomāju - jāliek 29. februāris. Lai arī tomēr būs reizes, kad mani traucēs, tomēr reti. :thumbsup:

Bļa man arī besī tie apsveikumi, kad ieraksta viesenē, tas man pofig, bet kad sūta vēstules - vienkārši nošaut!

Dāāā...tāpēc ir domāta fakinā viesu grāmata! Es parasti zem profila uzrakstu, lai sveic visenē, bet , durakiem labāk patīk atsūtīt vēstules! :slap:

Un vēlviens kārtīgs veids kā SIA "Draugiem.lv" piebāzt kabatas!

Pēc 2 gadiem, man liekas, ka pat lai ielogotos 100 reizes vajadzēs maksāt 0.35 Ls

Kopsavilkums: Draugiem.lv sucks, es tāpat ieeju, lai izlasītu vēstules un viss :)

Link to comment
Share on other sites

Ne jau tur tā sāls. Doma ir tāda, ka daudz vērtīgāki ir tie sveicieni, kurus tev atsūta neskatoties uz to vai draugiem.lv parādās vai neparādās, ka tev šodien ir dzimšanas diena. Tie 'apsveicu, sveicu, suminu' ir jau kā ikdiena - ieej draugos, o, šitajam šodien dzimšanas diena, uzraksti 'apsveicu' un priecājies. Esmu pat manījis, ka dara vēl foršāk - ja dzimšanas un vārda dienu ir vairāk par 10 cilvēkiem no draugu saraksta, cilvēks vienkārši ieraksta dienasgrāmatā visu cilvēku sarakstu un apakšā pieraksta 'apsveicu buch buch sawlj :*:*:*(flower)'. Un jēga?

Link to comment
Share on other sites

:)

ta protams ir tikai man viedoklis, bet draugiem.lv krietni šajā ziņā atvieglina dzīvi patiesībā :). kas patiešām gribēs - protams vienmēr apsveiks telefoniski/dzīvajā.

Bet tomēr pietiekami bieži gadās aizmirst par paziņu dzimšanas dienām, gadās situācijas, kad puspaziņam ir jubileja, un īsti nezini - vai būtu vai nebūtu jāapsveic telefoniski - apsveikt uzbāzība - neapsveikt nepieklājība - tādā situācijā vieglākais ir aizsūtīt vēstuli draugos/atstāt ziņu viesu grāmatā :).

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

Dāāā...tāpēc ir domāta fakinā viesu grāmata! Es parasti zem profila uzrakstu, lai sveic visenē, bet , durakiem labāk patīk atsūtīt vēstules! :slap:

Un vēlviens kārtīgs veids kā SIA "Draugiem.lv" piebāzt kabatas!

Pēc 2 gadiem, man liekas, ka pat lai ielogotos 100 reizes vajadzēs maksāt 0.35 Ls

Kopsavilkums: Draugiem.lv sucks, es tāpat ieeju, lai izlasītu vēstules un viss :)

Nu jā, noteikti ka tev nākas algot vēl papildus divus sekretārus, kas cīnās ar spamu tavā draugiem.lv jau tā noslogotajā korespondencē.

P.S. Rakstīt stūlbi ar garo ū arī ir stūlbi :)

P.P.S.

Jebkurā gadījumā visa šī topika sās ir aizraujošajā alexx stāstā

Padalīšos ar jums savāā sen aizmirstajā problēmā.

kr4 es parsvarā dzīvojos pa draugiem.lv ar savu viltus profilu biggrin.gif btw man īstais nemaz nav.

tātad sen sen atpakaļ kad draugi.lv tiko bij parādijušies es nu ka jau katrs piereģistrējos, sāku aicināt visus pēc kārtas utt,nu biškiņ ari paņēmu 4iitus tiri piri, vien dien pasūtiju albūmu pa norm summu un saliku bildes. in next day rakstu iekša e mailu un paroli ,nehrenā nevar ielogoties, tad kadu laiku 4akarējos un beigās 4ekoju e-mailu skatos vienā vestūle rakstiits ka mans profils izdzēsts tongue.gif

lab tas poh uzliku kluci viņiem, gāju atkal reģistrēties, nu kur4 viss tas pats tikai šoreiz bez čītiem. atkāl izdzēsa, pffffffffff.

pēdējo reiz gāju ar viltus profilu, itka viss bija normāli. tiklīdz uzliku īsto vārdu uzv. un albūmu tā atkal izdzēsa tongue.gif

nuu un kopš tā laika, es mierīgi dzīvojo ar savu viltus profilu.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

:)

Savā ziņā arī tā ir taisnība. Bet neuzskatu, ka, piemēram, cilvēkam, kurš man pamatskolā bijis klasesbiedrs un šobrīd pagājuši jau 4 gadi kopš es viņu ne reizi neesmu redzējis, būtu mani katru gadu jāsveic svētkos. Un ar tiem otriem, ar kuriem es satiekos biežāk, parasti arī šie svētki tiek nosvinēti no sirds, tā ka man pietiek ar to, ka es ar viņiem kopā atlaižu 2 dienas no vietas, tāpēc viņu 'apsveicu' manā viesu grāmatā man īpaši neprasās. Tomer fakts, ka pat gadījumos, kad datums tiek nomainīts, tur tomēr atrodas kāds, kas kaut ko ieraksta, dod tādu foršu sajūtu, ka tomēr ir kāds, kas vienalga par tevi atceras. Tad tiek ņemts rokā mobīlais un pasākumam pievienoti vēl pāris viesi. ^_^ Bet nu jā, abejādi doma ir laba. :thumbsup:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...