Jump to content
GIGN Forum

The Grudge


anfisa
 Share

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

filma bija sūc. ne bailīgi ne kas. iesaku skatīties vienam pašam mājās, nakts vidū, mosh tad kautkāds efekts būs. storijs vispār debīls (protams), pie tam endings gandrīz var sacensties ar "dawn of the dead" stulbuma ziņā... jebkādā gadījumā ļoti līdzīgā filma "the ring" bij krietni vien šaušalīgāka dry.gif

Link to comment
Share on other sites

filma bija sūc. ne bailīgi ne kas. iesaku skatīties vienam pašam mājās, nakts vidū, mosh tad kautkāds efekts būs. storijs vispār debīls (protams), pie tam endings gandrīz var sacensties ar "dawn of the dead" stulbuma ziņā... jebkādā gadījumā ļoti līdzīgā filma "the ring" bij krietni vien šaušalīgāka dry.gif

tad jau riktiigi laba jo dawn of the dead ir viens no vislabaakajiem nobeigumiem EVER.

Link to comment
Share on other sites

mkay, EDD tikai nepaarkarsti, oukei?

man protams prieks, ka tev ir paveicies redzeet filmu 'the ring' un tagad tu vari shiis filmas saliidzinaat un taa. turklaat shii saliidzinashana ir ljoti noderiiga, jo visi cilveeki droshi vien (nu iznjemot mani, diemzheel) ir redzeejushi filmu 'the ring' un tapeec pilniigi saprot tavas cieshanas, kuras ir radiijusi shi filma - The Grudge - taadejaadi tev rodas juura domubiedru. no savas puses varu tik teikt, ka censhoties noverteet sho filmu savaa apzinjaa, man neizdevaas vinju saliidzinaat ne ar vienu citu man zinaamu filmu, un tas nav taadeelj, ka esmu redzeejis maz filmas un shajaa gadijumaa shausmenes, bet taadeelj, ka man nemaz neienaaca praataa taa dariit. laikam es nozheelojami centos noverteet sho filmu kaa atsevishkju gadiijumu, balstoties tikai uz saviem paardzivojumiem un emocijam, ko shii filma man radiija. jaapiebilst, ka man shii filma patika, jo taa, vismaz man, ir viena sakariigajaam shausmeneem, kuras man naacaas peedeejaa laikaa redzeet, kura speeja paarsteigt mani, nepieredzeejushu skatiitaju, ar labiem paarsteiguma momentiem. es taa saku taadeelj, ka pedejaa laikaa shausmenes nebija iipashi populaars zhanrs. bet liekas, ka tomeer tik bezceriigs mans gadiijums nav, jo es piekritiishu tavaam domaam, vismaz daljeeji (jo es nespeeju tik aatri ieguut tik profesionalu verteshanas pieredzi), par filmas sizhetu un nobeigumu. it iipashi nobeigumu. tieshi tas (nobeigums) man likaas bezjedziigs, bet liekas, ka tomeer neesmu vinju iekljaavis savaa filmas noverteejumaa, jo mans pieticiigais uzskats ir tads, ka nobeigums nav tas galvenaakais filmaa.

es tik ceru, ka fakts, ka neesmu redzeejis filmu 'the ring', neiespaido manu viedokli tik ljoti. es ticu, ka, noskatoties to filmu ('the ring'), pirms The Grudge skatiishanas, mani nervi butu gatavi skatiities jebkadu citu shausmeni un mans spriedums buutu daudz objektiivaaks un galvenais pareizaaks.

Link to comment
Share on other sites

da ko tu vinjam tur dirsaa lien smile.gif

buutu pateicis kaa normaals dzheks ko vinsh tur suudu laizh + vinsh ir jaunaaks + taatad mazaak rubii reaali nekaa tu + znachit tu zini labaak

as simple as that.

no otras puses es esmu ahujenna miegains taa ka ja tu ironizee tad viss ok XD.gif

Link to comment
Share on other sites

varu saderet ka ar snowu(sniegadeeli) tu arii braukaa coolboy?

adbildot uz tavu jautaajumu, es atziishos - jaa es braukaaju ar snowu, jo, lai cik paradksolaai tas tev arii neliktos, braukaat ar snowu ir stiliigi. kad es braukaaju ar snowu, man liekas, ka es daru kaut ko pareizi un es piepildu ieksheejo dveeseles tukshumu, kursh man nedeva mieriigi izbaudiit dziivi, pirms es saaku braukat ar snowu. snowoshana man aizvietoja tik daudz citu nevajadziigu nodarbju, kaa piemeeraam, lasiishanu vai nevienam nevajadziigu teatra apmekleeshanu, un tagad es speeju tik daudz ko smelties no snowoshanas un taas gudriibas, ko neviena graamata un neviens suuda teaatri man nesniegtu. turklaat esmu ieguvis tik daudz jaunu draugu, ar ko es varu ikdienaa ilgi un aizraujoshi parunaat par snowoshanu. es lepojos ka es snowoju, un ceru driiz taa dariis visi cilveeki.

Link to comment
Share on other sites

sulik:

es gribeeju implyot ka taas divas filmas ir liidziigas (pirmkart jau japanju filmu rimeiki, un protams visi baismeliigie efekti, kuros briizhos kas un kaa notiks utt. - man grudge jau likaas iepriekshparedzams) + the ring manupraat bija krietni shausheliigaaka. bet ljoti iespeejams, ka man liktos otraadi, ja es abas redzeetu apgrieztaa seciibaa. un tomeer arii ir pagaajis savs laiks kopsh the ring.

p.s. snows rullzzzz.

macho:

"ļaunuma rezidenci 2: apokalipse" esi redzeejis? vot, ja cieni labas, jaasaka pat extrordinaire lieliskas beigas filmaam, tad TAS tev ir jaaredz. speeciigi.

Link to comment
Share on other sites

vot taa filma man likaas LJOTI slikta

taada meitene. No saakuma draugiem.lv ieliec meitenju bildi tagad veel meitenes gaumi piesavinies

pfff...

TAA FILMA PWNOJA. MILA PWNS. NJIGRS AR "dzhii tii ei mazafaka" PWNZ. Tombraider tipa pogainaa chiksa PWNS. Stulbaa zhurnaaliste kuru izpwnoja kad apeeda PWNS. Tas tur strjomiigais kex ar megapushku PWNS. zombiji PWNS. da tur viss pwns vai tika izpwnots by someone who pwns.

es vinju sauktu par Ljaunuma rezidence: Pwnpokalipse wink.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa un neaizmirstat ka par gaumi nestriidas, ja ja macho tuuliit teiks lai skataas vinja signature wink.gif

bet ja taa ,bishk zheel ka es apokalipsi tik labi neaceros, tas liecina par to ka taa filma manaa uztveree nebija tik FOOOORSHA kaa juus te staastat

neskatoties uz to, ka es the grudge neesmu redzeejusi, es pieljauju, ka vinja tomeer ir shaushaliigaaka nekaa the ring huh.gif

p.s cik taalu tikaat ? es to pirmo punktu nesaprotu kas tur jaadara sad.gif itkaa jau tur nav nekaads uzdevums raxtiic .. eh a mosh to speeliit nav iespeejams iziet

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

tikai filmas izpildiijums sux. Action briizos kamera tiek mainiita ik pa sekundes desmitdalju un rezultataa neko nevar saprast, kas notiek (man pat liekas ka skaidraa skatiijos ). Viss pareejais tiesaam ir okej, bet tas filmesanas stils mani nogalinaaja.

aa un draugiem.lv bildi sen vajadzeeja nomainiit. my bad wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vispaar es ar maniiju ka tur ekšn laikaa kamera baigi lagoja. aa un macho tu aizmirsi piemineet ka tas ments arii PWNS jhatka.gif

nu labi kad vinja kaavaas ar tiem malachiem kas izlida no zemes tad bija kaa bija. bet tas nav svariigi - svariigi ir tas ka visi tika IZPWNOTI. end of story...

un anfisa- vienkaarshi tu esi paaraak maza taadaam filmaam - liidz ar to tu vienkarshi neko nesaproti happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...