Jump to content
GIGN Forum

Heavy Update


vincister
 Share

Recommended Posts

Laigan mani mIRC pārliecināja. Vidējā Health Point paka ir 100hp un taj vēl jāstibirī pakaļ. Normāli diezgan, ielien stūrītī, notiesā trīs un bliez tālāk. Bez mediķa neiztik tik un tā gan.

Link to comment
Share on other sites

WAHAHAHAH ITS OUR KILLING TIME WAHHAHAHAHA

Forshi uzkapaaju pirmo partiju... taa jaunaa pl mape taada ne iipashi ,kautvai nu ja visi njem heavy tad nevar vinju iisti noveerteet un apskatiit taakaa nespriedeleeshu te lieki :)

Bet areena rullee ar celja rulli paari paareejiem modiem vai vnk taa lumber karte forsha ,bet nu baigi kruts mods vismaz nav taads totaals poh noshaus mani naakamajaaa raundaa atdzimshu :)) Tas heavy eediens arennaaaa arii kruti.. redzeeju kaa viens paeeda un apvaaca 3 pusmirushus chuvakus :)) jaakraaaj arii NJAMNJAMNJAM :P

aa jaa neieshu pagaidaam nekaadaas nahuj achivmentu kartees- suxxx sviestmaizi var taapat dabuut un neko vairaak nevajag :))

Pew!

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas mIRC bļāva, ka viņam pēc šitā Heavy Update startējot TF2 izmet erroru. Nu vot, man liekas, ka tas bija LilNigga, tākā uzmet man PM, vai arī ja tas bija kāds cits, vai kāds zin kā to risināt - uuzmet man PM.

Jā, es rr'oju datoru.

Jā, es rr'oju steam.

Jā, es pilnībā updeitoju tf2.

Jā, es reinstalēju tf2.

pls halp pig. :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...