Jump to content
GIGN Forum

Laiks


Alise
 Share

Recommended Posts

seezhu un tiko sapratu ka laiks paaraak aatri iet, jo gads jau ir pagaajis un paies veel viens un tad kad buus pagaajushi jau 10mit tad jau buus par veelu, saprast_ to cik laiks aatri iet...

araa saaka liit

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Šodien lasīju vienu interesantu rakstu, ja to par tādu var nosaukt.

Šis topiks būtu īstais, kur to iepostot.

Iedomaajies, tu loterijaa esi sanjeemis shaadu balvu: Katru riitu banka tavaa kontaa ieskaita 86400 latu.

Tachu arii shai speelei ir savi noteikumi, jo katrai speelei taadi ir.

Pirmais noteikums ir: Visu, ko neesi izdevis dienas laikaa, banka tev> atnjem, tu nevari sho naudu taa vienkaarshi citaa kontaa ieskaitiit, tu vari to tikai izdot. Bet katru riitu, kad tu pamosties, banka atver jaunu kontu ar 86400 latu naakoshai dienai.

Otrais noteikums ir: Banka var sho speeli jebkuraa briidii paartraukt, jebkuraa laikaa pateikt: Viss ir beidzies. Speele ir galaa. Banka sleedz tavu kontu, un tu nesanjemsi vairs jaunu.

Ko tu dariisi????

Vai tu pirksi visu, ko veeleesies?????

Ne tikai prieksh sevis, bet arii prieksh tiem miiljajiem, kas tev ir blakus......

Varbuut pat tiem cilveekiem, kurus tu nepaziisti, taa tu naudu neizdosi tikai prieksh sevis....

Varbuut tu meegjinaasi izdot katru santiimu, lai izmantotu sho iespeeju, bet varbuut??????

Iisteniibaa shii speele ir dziives realitaate: Katram no mums ir shii "magjiskaa banka".... Mees tikai to neredzam.... Shii magjiskaa banka ir laiks....

Katru riitu, kad mees pamostamies, mees sanjemam 86400 sekundes muusu dziives, ko daavina shii diena, un vakaraa, kad aizmiegam, shis laiks tiek mums atnjemts....

Tas, ko mees shai dienaa nepiedziivojam, ir pazudis, uz visiem laikiem nogrimis nebuutiibaa, vakardiena ir pagaajusi.

Katru riitu shis konts tiek no jauna piepildiits, bet banka var kontu jebkuraa laikaa sleegt, bez briidinaajuma....

Ko tu katru dienu dari ar savaam 86400 sekundeem? Vai taas nav veertiigaakas par tiem 86400 latiem?

Un tieshi taadeelj saac dziivot!!!!

Tas noziimee: NESAPNjO PAR SAVU DZIiVI, BET IZDZIiVO SAVU SAPNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Noveelu jums visiem dziivot taa, lai vareetu teikt - es tieshaam izteereeju katru dienu shiis 86400 sekundes...

P.S. Atsauce uz R.P. /dr.lv/

Link to comment
Share on other sites

Varbūt, kādreiz ir labāk, ja patur idiotiskus jautājumus pie sevis.

Neuzskatu, ka mans jautājums bija stulbs. Tas vienkārši nav iespējams tās 86400 sekundes izdzīvot katru dienu, neizlaižot nevienu. Ir taču jāguļ. Jā, Tu vari negulēt 3 dienas pēc kārtas un izdzīvot tās, tik ļoti svarīgās sekundes, bet kāds Tu pēc tam būsi? Īgns, miegains, nespēsi kārtīgi padomāt. Miegam ar ir svarīga loma visā. Tāpēc miegam vajag veltīt kādu daļu no savām dārgajām sekundēm, un neuzkatīt to, par veltīgu sekunžu izniekošanu.

Link to comment
Share on other sites

Tas nav domāts burtiski, ka Tev ir jāiztērē katra sekunde un Tu nedrīksti gulēt. Tas aicina cilvēkus rīkoties, nevis sapņot par to, kā būtu ja būtu. Tikt pāri savai ikdienas nebeidzamajai rutīnai (žurku skrējiens). Tie cilvēki, kas ir miljonāri šajā pasaulē, saprot, ko nozīmē izdzīvot sapni. Viņiem pieder viss, ko vien viņi vēlas un jebkad vēlēsies. Tā tas ir domāts. Iesaku kādu vakaru nepasēdēt pie datora un izlasīt visiem "Bagātais tētis, nabagais tētis". Ļoti noderīga informācija.

Link to comment
Share on other sites

vispār tie salīdzinājumi nerullē... ja tev banka kādu dienu sāktu maksāt tādu piķi, tad loģiski ka tas tiktu tērēts pa labi un pa kreisi... bet dzīvē ir jābūt ekstrīmam neveiksminiekam, lai dzīves banka tavu sekunžu kontu slēgtu :) pietam noliekot karoti tu vairs neuztrauksies par neko, bet ja banka piegrieztu naudu, tad tu kļūtu par bomzi...

Link to comment
Share on other sites

Nu nav nemaz jābūt "ekstrīmam" lai banka tavu kontu aizklapētu jebkurā brīdī. Tak var kaut vai aizrīties ar

brokastu maizīti un nosmakt. :slap:

Bet tā vispār man patika tas salīdzinājums tajā tekstiņā! :)

Link to comment
Share on other sites

ai ... vot' te arii paraadaas lielaa atshkjiriiba viirietis un sieviete ..... PAR ko juus domaajat?!

piemeeram man... man ir gruuti, smagi, vienalgaa kaa defineejami _________ par to ka laiks iet tik aatri, ka' diez vai ka kaadreiz paspeeshu buut aktrise, dziedataaja, kosmonaute, (tas nav viss kas es labpraat veeleetos buut) visam nekad nepietiks laika..

a kaa saprast to ko gribaas, jo esmu sapratusi tikai to, ka neveelos ljauties pashpluusmai un vnk dziivot, veelos kaut ko vairaak :pizdiblee: tikai pareizi vajag izveeleeties ko..

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...