Jump to content
GIGN Forum

Gta4 Uz Pc


HyperBoy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3 - FAIL! Man ir SP2, bet @ systemrequirementslab.com man rāda PASS! Un domāju jebkurā gadijumā uz SP2 ies.

Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz - FAIL! Man ir AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ :(

Memory: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista) - Wūhū! Man ir Wndows XP, un tagad ir arī 2GB RAM's.

18 GB Free Hard Drive Space - Protams!

Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870 - Man tieši ir 8600GTs! :) Bet videokartei nav 512MB apjoms. :(

Rezumē domāju ka spēle ies, bet jautājums ir kā?

Uz MAX pats pa sevi nē, bet cerēsim ka uz NORM varēs uzraut.

Bet jebkurā gadijumā iet vajadzētu. :)

Pats arī sākumā domāju uzspēlēt krekoto versiju, bet ja spēle tiešām būs interesanta un aizraujoša, tad gan jau nopirkšu oriģinālo versiju.

Link to comment
Share on other sites

jsq1u7n1sw0o7rz55v2.jpg

Neko jau... Tad nu gan proci vajag...

Es gan par gta IV TIK lielā sajūsmā neesmu. Paskatoties youtubē video kā ar moci braukt tā vien liekas, ka tas ir tas pats vecais Vice City, kur ar superbaiku varēja ietriekties piecās sienās, apgriezties 720 grādos un vēl uztaisot divus backflipus laimīgi turpināt braukt.

Link to comment
Share on other sites

Bļin, visas pc iekšas ir diezgan jaunas un gta iv varētu mierīgi spēlēt, bet mans faking procesors vecais procesors ir par vāju :( Vispār esmu diezgan pārsteigts, ka vēl līdz šim brīdi ar savu veco procesoru (Intel Pentium 4 @ 3.01GHz) mierīgi varēju spēlēt visas jaunās spēles uz normāliem settingiem. Ehh, tagad gan laikam nāksies domāt par procesora maiņu.

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D

Vispār vakar visos Latvijas trakeros jau bija ielikts GTA IV

"Rockstar North December 2nd, 2008 | 18:09 Dont bother to beat our protection, guys. Think we spent 200k for you to play our game for free? Think twice! Quote: Rockstar Upper East December 2nd, 2008 | 18:24 You really cant crack this game believe me or not. We have done everything to stop you from playing it for free"

izskatās, ka kreks būs jāgaida ilgāk nekā bija iecerēts, maitas pacentušies.

Link to comment
Share on other sites

"Rockstar North December 2nd, 2008 | 18:09 Dont bother to beat our protection, guys. Think we spent 200k for you to play our game for free? Think twice! Quote: Rockstar Upper East December 2nd, 2008 | 18:24 You really cant crack this game believe me or not. We have done everything to stop you from playing it for free"

izskatās, ka kreks būs jāgaida ilgāk nekā bija iecerēts, maitas pacentušies.

Es pat taadu speeli nebuutu vilcis cracoktu versiju, tomeer ilgi gaidiita un daudz darba ieguliits shaja speelee, tapeec es domaju, ka 30 ls nekas traks nau!

Tikai tagad laikam visi velk to speeli aatrums diezgan nokrities... Vispaar stiimam buutu kruta ja buutu kaut kas liidziigs torrentu sisteemai, ka var vilkt no tiem kuri jau novilkushi!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...