Jump to content
GIGN Forum

Nu Kaa Nosvineejaat


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Kaa tad nosvinejaat pirmaa semestra beigas ?

Es ar saviem beerniibas draugiem atkodos taa ka neatceros neko.

Viss ko atveros ka dauzijaam stikuls kautkaadai puspabeigtai maajai ar plikaam rokaa un uzlidaam uz jumta un spljaavaam skurstenii tongue.gif

Peectam atnaacu maajaas un skatijos ka visas rokas asinjainas blink.gif

Kaa jums klaajaas ?

Link to comment
Share on other sites

f00k, es pamatiigi aplauzos jau 5dien atlidojot uz daaniju. stulbi ka oktobri perkot biljetes nepadomaaju ka vajag braukt tikai shodien, jo 5dien buus varianti... protams, ka bij visaadi piedavajumi iedzert, padzert un paardzerties, bet veel bija iespeeja iet uz saviesiigi oficiaalu pasaakumu ar Vairinju un citiem hi-society.. uzvalkaa protams + ar meiteneem vakarkleitaas happy.gif nu jaa, vaardusakot zheel, ka to visu palaidu garaam dry.gif

at least it's not bad here unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

prieksh kam tad piektdienas domaatas? happy.gif

starp citu, offtopikaa runaajot par koshanu, labs piedaavaajums veel pagaajusho 5dienu bija paddy'aa - 3 red labeli pa 2 cenu (50 ml laikam). man mobilajaa tagad ir bilde, kur galds ir aizpildiits ar 15 glaazeem thumbsup.gif (bijaam 5 dzeki)

un 3 atklaati sakot ir ljoti labs daudzums wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Šādu tādu apstākļu dēļ, liecības svinējām 4 dien!

Nu kā, satiekamies 3 džeki, aizbraucam uz LU-LU picu paēst, paņēmām lielo picu uz 3 cilvēkiem!

Esam paēduši, soļojam uz bāru! rolleyes.gif

Aizgājām uz bāru, es izdzēru litru alu:) Tajā bārā ir tāds dzēriens, kaut kas līdzīgs kokteilim B-52, izdzēru 3 tos! Tad mēs uz 5, vnk brutāli paņēmām 2 paplātes ar šņabi, lai nav jāceļas līdz letei... Meitene, kas skaitījās 5ā, nedzēra:) Es izdzēru vēl kādus 400 g šņabi, un .... Jūs ziniet ...

Apvēmos bārā! sad.gif + Mājās skrēju uz toleti!

Link to comment
Share on other sites

Ne pajoka mtev tur izgajis ! ENIVEJ sita labak neparcensties ato vel kad u4ene izdos lieecibas tu njemot liecibu novemsi u4eni =D un vinja es nedoma ka buus laimiga laugh.giflaugh.gif

Es pats brīnos, ka man no rīta galva nesāpēja un slikti nebija, tas laikam tāpēc, ka es smiliez.de_82.gif

Skolā biju skaidrāks par skaidru! smile.gif

Bet es pat tagad apsveru iespēju, ka jauno gadu sēdēšu mājās, jo zinu, ka kaut kur aiziešu, dzeršu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...