Jump to content
GIGN Forum

Open


tepikjis
 Share

Recommended Posts

par karti nekas nav jāmaksā un i-banka ir pieejama.

kavacaki nezinu kas tevi ir sitis, ka tu domā ka karti uztaisa pa nakti! ---> "Centrā karti uztaisa līdz nākamās dienas rītam."

novijas man tā atmiņā liekas, ka pasi uztaisīja 1 - 2 nedēļu laikā! bet aizej paintresējies uz pasu nodaļu! ;)

Link to comment
Share on other sites

lol, shodien aizgaju, nokartoju visus papirus prieks pases un pasaaka ka jajiet pakal 5augusta. OMG.

+ vel jajiet uz dommi par to ka veselu gadu netaisiju pasi, es vienkarsi uzrakstiju ka man nebija vajadzibas.

Nez ko vel domme prasis. :pizdiblee:

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Tagad tik ilgi jāgaida, jo ceļošanai ir derīgas tikai jaunās pases, tāpēc lielākā daļa pašlaik maina pases.

Domāju domē tev nekā neteiks. Man jau ar itkā bij jaiznem laiciņu atpakaļ, bet vienkārši nav nepieciešamības pēc viņas pašlaik!

Link to comment
Share on other sites

Ā vot, man arī pasei jau pirms 3 mēnešiem beidzās termiņš, bet takā tuvākajā laikā nekur netaisos braukt, un tur baigās rindas vēl nēsmu apmainijis. A man nebūs sods jāmaksā par to or smth !? <_<

Link to comment
Share on other sites

itkā kko esmu dzirdējis, ka par laikā nepaņemtu un laikā neapmaiītu pasi ir jāmaksā kkāds sods. bet cik liels to gan nepateikšu.

btw vaiga ar ibanku

es iesaku ņemt open karti, jo tai dažādos veikalos dod atlaidi. tas necik nemaksā (vismaz cik es atceros). kādi vēl tev depozīta procenti?! man nav ne jausmas vai šai kartei var uzlikt noguldījumu. man liekas ka depozīta % šai kartei nāca arī tad, ja ir vairāk par 1000 kontā. ja ņemot karti pateiksi, lai pieslēdz arī i-banku, tad tev tā būs!

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau nē.

Pēc 2008.gada 1.jūlija nebūs derīgas ceļošanai pilsoņu pases, kas izdotas līdz 2002.gada 30.jūnijam (ar ielīmētajām fotokartiņām).

Visas citas pases būs derīgas ceļošanai līdz derīguma termiņa beigām.

Link to comment
Share on other sites

Eij tiko iecheko un uzzinaju ka OPEN VISA Classic karte

Ir bezmaksas un nav nekadas komisijas maksas jamaxaa :) Noderees :) Bus jaiet iznjemt tuvakajaas dienaas,jo mainot darba vietu shamie sadarbojas ar HANSABANKU un tapec man jabrien pec KARTES! bzzzz!

Link to comment
Share on other sites

Nu kad es pirms 3 nedēļām joka pēc aizgāju uztasīt sev alternatīvo kontu īpašām vajadzībām, tad man Raiņa/Brīvības stūrī ap 15 dienā pateica: "Rīt pēc 12 varat nākt pakaļ kartei". Nu un viss tā arī notika. Varbūt vienkārši ieraudzīja manu draudīgo paskatu un Kalašņikova maiku, nobijās un tāpēc izfīrēja veiklāk, sazin.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...