Jump to content
GIGN Forum

Gignbuss


Oddish
 Share

Recommended Posts

120ls tas ir turp-atpakaļ?

Un kā ar norēķināšanos? Uz vietas katrs samaksās vai kā?

Sarakstā ir 22 cilvēki, lai gan es zinu, ka Dream (un kā izskatās arī bijach un droši vien arī ownage nebūs). Vobšem pēc tam varēs izteikt publiskos FUI tiem, kas sevi nav izņēmuši no saraksta.

Ja sanāks maz cilvēku busā, tad es tur to starpību nosegšu, lai katram nav jāmaksā daudz vairāk kā sākumā runāts.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja vien neizdomājat atcelt gign busu, piesakos uz vietu.

Link to comment
Share on other sites

5,21 Ls no katra. Nu ir normāli. Nē nu var jau arī ņemt mikriņu, jo par tukšām vietām maksāt negribēsies. Bet nu mikriņā atkal būs kā šprotbundžā + visas alus kastes un pārējās mantas.

Nesaprotu tos, kuri sūdzas par sūdīgo laiku. Ir telts - ir normāli. Man vispār nav telts. To, kur es gulēšu, es tiešām nezinu. Mani tas īpaši arī neuztrauc. Nē nu būs jāpaprasa kādam, varbūt var aizdot. Labāk tomēr teltī nekā zem galda vai hujzin kur.

Link to comment
Share on other sites

Nu šausmīgi dārgi 5LS par Busu, kas aizved gandrīz lidz spotam. Būtu labi, ja līdz tai vietai, kur bija tā māja no kuras parsimts metri bija jāiet, bet nu arī no šosejas neko tālu nebija. Tiem, kas brauc ar vieglajām mašīnām, jau metot benzīnam, lētāk nesanāks.

+ iespēja pusotru stundu pasēdēt zem kārtīga jumta XD2 :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

macho 120 vienam braucienam kopa 240 ls

tatad ja kkas tur teica ka 5, nu ta videji tad 10 ls maksa vienam cilvekam transports liidz spotam un majam..

atteikt... nu var jau bet nu diezvai par to kads bus sajusma, jo cik iznu autobuss tiek tam sagatavots un kartots.

Link to comment
Share on other sites

Nūū, mēs varētu izbraukt ierasto maršrutu un paķert līdzi kādus cilvēkus. Būtu gan kas maksā, gan kas brauc :)

Es par pieturvietām runāju, kur cilvēki gaida autobusu, lai tiktu uz noteiktu vietu, kas mums sanāk pa ceļam.

Link to comment
Share on other sites

man liekas, mums vajadzēs nedaudz atlikt atiešanu, piecos netiek krišs ar čiksu. Un mums jau tā ir maz cilvēku sarakstā.

bet visvairāk man nepatīk tā nekonkrētība. Tas autobusa šoferis vispār zin cik viņam, kad un kas maksās? Jo, ja ir kaut kādas nekonkrētības tad es daudz labāk braucu ar parasto autiņu līdz bauskai un tad eju ar kājām uz pasākuma vietu.

Link to comment
Share on other sites

ok, mans oficiālais viedoklis pagaidām ir tāds, ka labāk ir braukt ar parasto autobusu.

Iemesli? Reāli, es te redzu tikai dažus cilvēkus, kas 100% brauks ar to busu. Man joprojām nav skaidrs kāpēc nekas konkrēti nav zināms par cenu, ir tikai divīša aprēķini (es negribētu, lai šoferis beigās saka "ziniet, jāmaksā reāli kopā ir 300ls), tāpēc es domāju, ka drošāk visiem būtu braukt ar parasto autobusu un tad mēģināt kaut kādīgi tikt no bauskas līdz pasākuma vietai.

quickedit:

reāli, organizēt vēl citu busu man liekas ir jau daudz par vēlu.

Link to comment
Share on other sites

This sucks.

Kulšanās ar parasto autiņu, noteikti vēl kādam liks pārdomāt vai kratīties to gabalu, ja pat īsti nezina, kā tieši nokļūt līdz pasākuma vietai.

Un arī tā summa par gign busu ir pārāk astronomiska.

Tad varētu sarunāt laiku, un braukt pa grupiņām uz turieni ar parasto autiņu.

Man ir doma braukt ap 16-18.

Link to comment
Share on other sites

<_<

Fuj denja, kauns!

Anyway. Norunaajam kaadu satikshanaas vietu riigaa, kur puulceeties. Dzeram alu gaidot liidz sanaaks visi. Kaapjam iekshaa sabiedriskajaa ar pilnaam somaam dziru un gan jau kkaa tiksim.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

nu macho tur ar finansem ir ta tapec ka man vinsh ir pazistams...

nu labi es atsaku. tad varejat ari ta uzreiz izlemt nevis man te jaskraida pa labi pa kreisi..

bet tas taa..

karoche no bauskas domajuu ka vareshu palidzet aizbidities liidz notikuma vietai :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...