Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok, ir tomēr viena lieta, kas mani uztrauc: ērces, kāds te iepriekš rakstīja, ka tur tās draņķes ir papilnam

pagājušogad nebiju, tā ka nezinu cik viņas tur ir daudz. nekad neesmu potējies pret encefalītu (nekad nav arī bijusi piesūkusies ērce). tāpat no ārstiem uzzināju, ka encefalīta pote iedarbojas tikai pēc pusgada (tb sanāk man to vajadzēja taisīt ziemā).

un tagad jautājums. vai ir kādi plāni šajā sakarā? (izdedzināt visu 1km rādiusā būtu pats labākais, bet lets be real here) vai kāds plāno potēties? varbūt kāds saģērbsies kā alpīnists tā lai nekur miesa nespīd cauri? nu un tā tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Noorganizēsim kūlas dedzināšanu.

Starpcitu, es arī neesmu potējies :(

Pastāv arī emergency pote, bet tā maksā lielu naudu. Vajadzēs no rīta pārbaudīties. Varētu arī spirtu kāds sagādāt, kam ir iespēja, visādiem gadījumiem.

Link to comment
Share on other sites

da nekad neesu potejies un an problemu,,,

ja dabusu encefaliitu, no taa tapat viegli varesi tikt valaa...

a pote neglabj no laima slimitas un tam arii zalju nav... ta kaa izsecinam ka no potes maz jeegas...

+ katra 10 eerce ir ar encefaliitu un katra 200 ar laima slimiiibu... ta nu reekini vai tas ir reali ka tev tik daudz erces piesukries un tu neko nejutiisi!

Link to comment
Share on other sites

:) neaizmirsisu apr tevi...

tu, nak3d, 4uwis it kaa pieteikusies, bet nevar zinat vai visi tiesham brauks, un ja brauks, tapat Alisei vieta veel paliks...

r&r tev problemas vinu kleepii panemt? :))

Es braukshu, takaa nenoraksti mani. 10cmswn8.gif

Link to comment
Share on other sites

TAk lieta tada !

GooD MeN: Masina paslaik ir nojukusi ! VAinu benzina filtrs ir 4upaa.. vai benzina suknis ! Bet gan jau lidz GIGN 08 bus viss ok !

Ali: Suknis nav no tiem letajiem priekiem !

Edited by HUSEINS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...