Jump to content
GIGN Forum

Sn00p


traktorists^
 Share

Recommended Posts

kekeke :) situācija- train mapītē es ar savu necilo skillu nospraužu bumbu, tālāk iekrisīju zem vilcieniņa, tomēr mani nošauj un bumbu defūsē. sn00ps ieraksta teamchatā: prosto traktorists. Labi, neko, nākošajā raundā, pēc sn00pa nāves es teamchatā ierakstu to pašu- prosto sn00ps, kam seko gags manā virzienā. Nu neko, paprasu (ar namechange palīdzību), kāpēc gags. Atbilde, ej sūdzies forumā(:D).

Sacīts darīts, rakstu sūdzību un būtu jauki, ja tu, sn00p, arī pamatotu savu rīcību. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Njā, pa kuru laiku sn00p`s dabūja acc?

Citus gago par tik nenozīmīgiem tekstiem, kaut gan pats lamājās pa visu serveri trīsstāvīgiem vārdiem un rāda citiem piemēru, admins būdams. Čalis jau kopš seniem laikiem nav iemācījies runāt. Žēl. Pats sn00p arī ir kādreiz ticis banos par lamāšanos neskaitāmas reizes. Izskatās, ka nekas nav mainījies viņa attieksmē.

sn00p, Piedomā gan pie tekstiem, ko saki pats!

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Tishi par to arii gribeeju teikt! Ir bijushas arii citas reizes kad es uzliku voti uz aztec sabalso par un sn00p tipa uzreiz uzmet nuki kaa arii ar gardu tekstu: "nax to tavu aztec" tomeer vairaak vajag likt voti nevis kad iedomaajaas xmap!

Link to comment
Share on other sites

Citus gago par tik nenozīmīgiem tekstiem, kaut gan pats lamājās pa visu serveri trīsstāvīgiem vārdiem un rāda citiem piemēru, admins būdams. Čalis jau kopš seniem laikiem nav iemācījies runāt. Žēl. Pats sn00p arī ir kādreiz ticis banos par lamāšanos neskaitāmas reizes. Izskatās, ka nekas nav mainījies viņa attieksmē.

sn00p, Piedomā gan pie tekstiem, ko saki pats!

GIGN`ā jau uzturos 3. gadu, un visus šos gadus viņam aksess ir bijis.

P.S. nu man ar snūpu gadijās vēl foršāka situācija.

Mape de_inferno, spēlēju... viss kārtībā. Abi esam vienā komandā (CT). Tad es no c2 skatos centru ct pusē no, kuras izlien Terrs un novācu, bet snūps, kas bija man aiz muguras man iepuļija galvā (netīšām), bet nenovāca, tad es nemainu pozīciju un turpinu skatīties uz to pusi un tad pēkšņi snūps mani speciāli novāc, protams, pēc tādas rīcības es palaižu raķeti un tad džeks vienkārši uz mani uzdirš, ka es esmu totāls idiots un es atbildu ar vienu vārdu: "atslābsti" un tad seko gags, pietam, vēl pēc gaga uzlikšanas viņš man vēlreiz uzdirsa, uz ko es nevarēju atbildēt. protams, negribējās iet sūdzēties, bet tas nebija forši un šeit ir lieliska iespēja izkratīt savu sirdi.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā es kaut ko smagi jaucu par tiem baniem.

Jap, arī vakar cbble mapes sākumā tika nomainīts uz dd2 by sn00p. prevmap cbble neuzrādījās un uz jautājumu, kas cbble vainas, tā arī atbildi nesaņēmu.

Link to comment
Share on other sites

nezinu gan. nekad nebiju redzējis, ka sn00ps kaut kādu sviestu laistu. bieži esmu ar viņu kopā spēlējis un visu laiku licies visnotaļ inteliģents cilvēks.

varbūt izskaidrojums ir - pēcjāņu paģiras :)

Link to comment
Share on other sites

samuray, tas ka tu neesi neko tādu redzējis, nenozīme, ka nekas tāds nav noticis! Es saprastu, ja viens cilvēks teiktu, ka snoops tāds un tāds - uz to varētu pievērt acis, bet te jau pus gign komūna izsaka neapmierinātību ar snoopa rīcību. Es uzskatu, ka tas ir pietiekami vērā ņemams faktors, lai kaut ko darītu lietas labā.

Link to comment
Share on other sites

Max itkaa jau taa nav neapmierinaatiiba, bet gan tas, ka nesapratne kapeec sn00p ignoree daudzus citu adminus!

Par vinju pashu neko nesaku vienmeer bijis ok, bet tracina tas xmap lec kur pagadaas vinjam!

Link to comment
Share on other sites

Snoops esot normals jus sakaat?:D:D :superlol::blelohs:

Vienu reizi spelejam de_dust2 laikam...spelejam viena komanda,sis mani nosauj netisam vai tisam nezinu,es sim rocket uztaisu....sakas nakosa mape skrienu un peksnji man xrock :thumbsdown::pizdiblee: .....diezin kas to butu izdarijis??es raxtu snop tu daunis,sis neko neatbild......tam calim noteikti nav vis kartiba ar galvu :lohs::lohs::lohs: ...biezi serveri kad spelejam..daudziem brauc auguma,nu bet tas ta...man vinjs spelet netrauce :slap: iznjemot to vienu stulbo reizi

Link to comment
Share on other sites

Nu, man pirms pailga laika bija, ka nukē normāli iebombiju un čalis mani izdomāja noslejot rounda sākumā. Pilnīgi hvz par ko, prasīju arī par ko slay, uz ko atbildi nesaņēmu, bet nu vairāk nekas tāds nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

soglasen snoop v etoj situaciji ne prav, no rebjata zachem vam iz za takih melochej pisatj takije izlishki, vedj eto vsego lish gag, sam proignoriruj ego, budj umneje... :thumbsup: ldushe udeltij eto vremja demke, chem na vot takuju vot melochj :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...