Jump to content
GIGN Forum

Pec 9.klasesss


desina
 Share

Recommended Posts

Sveiki.... zinu , ka liksies mulkigi , ka prasisu sis lietas... :P , bet es diemzel nesu atradis vel dzive merki :( bet ar laiku ,gan jau :)

1. kur ir jautraka dzive ... amat skola - tehnikuma vai vidusskola .. jautraka domaju pec skolas .. meitenes tusini :) .... itka jau kojas pats par sevi :)

2. varat ietekt uz kadu profesiju man iet amat skola ... pilnigi uz jebko jo pagaidam man nekas neintrese bet macities es velos un par viduskolu saku aizmirst....

Link to comment
Share on other sites

:P , bet es diemzel nesu atradis vel dzive merki :( bet ar laiku ,gan jau :)

1. kur ir jautraka dzive ... amat skola - tehnikuma vai vidusskola .. jautraka domaju pec skolas .. meitenes tusini :) .... itka jau kojas pats par sevi :)

2. varat ietekt uz kadu profesiju man iet amat skola ... pilnigi uz jebko jo pagaidam man nekas neintrese bet macities es velos un par viduskolu saku aizmirst....

Programmists(ja labas sekmes mat.) - Datori ir nākotne

ja labi objektīvi oreontējies tad C++ iesaku es.

savu mērķi zināju jau 5. klasē(tgd iešu 9.)

Link to comment
Share on other sites

pabeidz nākamās 3 un tad ej uz augstskolu. tev tāpat, lai dabūtu normālu darbu bezmazvai visur prasīs papīrus pretī. senči (abi) ar tagat ieguva vēl pa augstākajai klāt, lai tikai drīkstētu dokumentus parakstīt. saprot viņi labāk pa tiem pasniedzējiem, bet tāpat, lai tu varētu ieņemt nopietnu amatu vaig papīrus!

Link to comment
Share on other sites

:) .... itka jau kojas pats par sevi :)

Meitenes smukākas ir vidusskolā, tusiņi ir atkarīgi no klases. Citreiz sanāk baigi jautrs kurss, bet citreiz pilnīgi pakaļā. Tavā vietā ietu uz vidusskolu un tad domātu, ko tālāk.

Lai dabūtu labi apmaksātu darbu, nav nepieciešama augstākā izglītība.

Link to comment
Share on other sites

Mehi/laukt. mehi/komercnieki/datorgalvas/eko?

HAHAHAHA Baba Tonja Tu nopietni domā, ka VPLT ir laba skola... ? biggrin.gif

Protams! Gandrīz kā Hārvarda :slap: ! Galvenais, ka kotleti var nopirkt pa 59 santīmi :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Vestures eksmamenu pagajusogad liku sogad fizikaa

Nemīz, svētdien Aniņā eikeiei Aibē varēja pa 25sant Cēsu 6.5% litrīgos izcelt. Realizācija gāja uz beigām, bet kas ta man.... :khehehe: :khehehe:

ui pārlasījos. Izskatījās pagājušogad...

Gribēju apvaicāties, varbūt kāds te apgūstot kādu profesiju varbūt pēctam arī ir ietrāpijis augstkolā? Kā ir ar to tikšanu augstskolā? Itkā papīri par viduskolu ir, bet vai reāli uz tevi skatās kā viduskolas čali, vai kautkādu no otrās kaudzes, kas paredzēta, lai aizpildītu tukšumus?

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

ieteiktu iet profesiju + vidusskolu :)

neieteiktu neko saistiitu ar datoru, ja tev nav iipasha anatomija un tavam organismam nav tieksme uzbaroties tad buus Ok :lol:

iesaku ja esi iists viirietis :khehehe: www.rav.lv KOKA MĀKSLINIECISKĀS APSTRĀDES NODAĻA, kosmos buus jaamaacaas, bet buus taa veerts :thumbsup: par skolu nav jaamaksaa, maksaas veel tev, ir kojas.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku iet vidusskolu + profesiju, vienkārši neredzu jēgu iet tikai vidusskola. NEiesaku iet par datoriķi, viņus parasti apdirš, + manuprāt, nav vīrišķīga profesija. UN visi tie dirsēji par melnstrādniekiem var iet nahuj. Ar savu augstāko ilītību varēsi sēdēt papīru kaudzē kā kalvītis. Protams augstākā izglītība nav nekas slikt, bet var iztikt arī bez viņas.

Edit: el moerto kā eksāmes, es no viņa galīgi neko nerubiju, ceru uz D vai E

Edited by chauchau
Link to comment
Share on other sites

Edit: el moerto kā eksāmes, es no viņa galīgi neko nerubiju, ceru uz D vai E

Grūti spriest, man liekas pirmajā daļa diezgan daudz stulbības sarakstiju, bet 2. un 3. viss ok itkā. Domāju būs C vai D.

EDIT: btw, par ko eseju rakstiji?

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...