Jump to content
GIGN Forum

Nu Kas Par.


bloodlik3
 Share

Recommended Posts

Sveiki,gribētu zināt,kāpēc,kad es eju iekšā serverī gign TF2 rāda steam account is banned?

Ko es esmu izdarījis?Ja esmu kautko slikti darijis,varējāt pabrīdināt,nē,uzreiz perm bans par,kautko. :pizdiblee:

Bans bija pirms 2 nedēļām,kautkur,so davai scrēnus ar maniem pārkāpumiem,vai unban,jo tas jau ir truli! :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Labāk paskataties paši uz sevi,un tad spriežiet par citiem.

ZB izbanot bez reasona(izmežģīju acis,kā vien pratu,bet vienīgais,kas tur bija BANNED).

Uz GIGN uber exploit neesmu taisijis,tikai uz gamerx.

Edited by bloodlik3
Link to comment
Share on other sites

spriežiet par citiem.

Pirmkārt iemācies rakstīt.

Jā, par tēmu runājot. Nepis citiem mozgas, ka neesi exploitojis uuberu. Es biju serverī, kad mēs tevi nodirsām. Tad sekoja teksts no tavas mutes: "Tulīt jūs visus dirsā paņemšu." Sekoja exploits. Tā kā mana drauga vārdiem izsakoties: "pis sūdā ēbrej."

Link to comment
Share on other sites

Ej dirst,pajol,es labi atceros,kā jūs mani saucāt.

Ieejot serverī,uzreiz sākās,klēras krutās piezīmes,kāds es esmu sīks daunis,pedjiks,tad tu sāki piešūties par to,vai mana nāves dzira labi SMARZHO :muahaha:

Pus serveris vnk. brutāli dirsās virsū,nejau ar tām dzirām,bet ar nopietnām rupjībām. :slap:

So varat iet vnk 3 mājas tālāk,nepakļaušos kautkādiem izdzimumiem,kā claireaholic un tamlīdzīgiem mēsliem,dzīvošu tālāk,spēlēšu TF2 i vso. :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Ieejot serverī,uzreiz sākās,klēras krutās piezīmes,kāds es esmu sīks daunis,pedjiks,tad tu sāki piešūties par to,vai mana nāves dzira labi SMARZHO evil6.gif

Pus serveris vnk. brutāli dirsās virsū,nejau ar tām dzirām,bet ar nopietnām rupjībām. slap.gif

Lūdzu nepis citiem prātu ar savu emo fantāziju.

Ā un anyway ko tu te vēl meklē??

Da poljubomu,ejat dirst,invalidi nelamigie.

Nevaig man to unbanu.

So :plzdie: .

Link to comment
Share on other sites

1. Unlimited ūbercharge exploits

2. Engineer exploiti (būvēt, kur nav paredzēts), goldrush stage1, blu bāzē sentrijs iekšā un teleporta izeja vietā no kuras nevar tikt ārā.

3. Rupjības

P.S. ak jā, es nebanoju bloodlik3, bet gan džeku ar niku "čau ānus", laikam gadījās ka tas esi tu. Ā un source mod admin menu reason norādīju, bet laikam source mod ir tik šķībs ka tas reason tur neko nemaina.

EDIT: Vispār pēc pirmā ubercharge exploita fix, domāju viss kārtībā, bet tu jau protams nevarēji neizmantot otro ubercharge exploitu.

Tev ir problēmas spēlēt normāli, un es pateikšu kapēc - tev ir uzmanības deficīts. Citiem vārdiem sakot tu esi nelaimīgs sīcis, kuram senči nepievērš pietiekami daudz uzmanības, jo aizņemti daudz strādājot, lai mīļajam dēliņam varētu nopirkt tf un citas lietas. Tapēc tu centies visādi izcelties, lai tev kāds vispār pievērstu uzmanību.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...