Jump to content
GIGN Forum

Baltic Beach Party 2008


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:blelohs:

+1

Protams šerpi pateikts, bet pa 10ls no purna? lol tad 3 cilvekiem - 30ls, sanaak ka pats čuris brauks pa brīvu...

Es vēl saprastu, ja kkādā ss.lv no kkādiem urlām prasītu 10ls par braucienu līdz Liepājai, bet šeit...

Diezgan pretīga rīcība.

Ja mašīnā sasēžas 5 cilvēki, pietiek ar 5īti no katra, pat pāri paliks (ja vien nebraucat ar Hummeru) :thumbsup:

Respektīvi - braucot ar Čuri - apmaksājat viņam BBP biļeti.

GL HF

Link to comment
Share on other sites

Līdz liepājai ir 214km, ja rēķina, ka jābrauc arī atpakaļ, tad 428 . Teiksim mana mašīna ēdīs kādus 10 litrus tātad vajag aptuveni 43 litrus 43*0.8 = ~35ls Lai būtu ērti braukt tad jābrauc kādiem 4 cilvēkiem. 35:4 = ~9ls

Nu vot, i huju es kādu vestu pa pieciem latiem. Gudrīši bļin aradušies.

Link to comment
Share on other sites

Nu vot, i huju es kādu vestu pa pieciem latiem. Gudrīši bļin aradušies.

Parēķināsim ka mana mašīna rīs 7L uz 100 un brauc 5 cilvēki (kā arī visticamāk ir Čura gadījumā) - viņš teica ka vajag mašīnu viņam un viņa draugiem - tagad vietu viņš piedāvā 3 cilvēkiem.

(Turklāt, kad viņiem vajadzēja vietas, viņš nez kāpēc neko neteica par maksu)

7 * 4,3 = 30L

30L * 0,8LS = 24 LS

dalam uz 5 = 5LS.

Un tie 7L ir vidējais cik rij pa taisni - šaubos vai Tu kratīsies tos 430km pa Rīgas centru ar Hummeru.

Tā ka warna diezgan nepamatota, Ali, Tev laikam ir mazs pimpis ka tā prosta warno apkārt.

Link to comment
Share on other sites

:):thumbsup:

HUSEIN bet tu jau vairak pa 3alinjiem netureesi un tev biichi bus beigushies :thumbsup:

Autobuss maxaa 6Ls tatad pa vietu mashiinaa prasit 6-8Ls ir okej,ja neintereseee tad lai meklee citu variantu kaa tikt,jo variantu tapat nebus daudz! Bet nu ja 10Ls ir turp atpakalj tad ir okej(pat vairak kaa okej) Bet ja teiksim mashinaa brauc tikai 3purni tad taa arii sanaak!

Link to comment
Share on other sites

Pizdjec ku REALI X-Fighteri bija! Ahuuunie triki! Vnk prieks skatiities!Tagad jasak kost un velaak turpinam jeb reali sakam party :) Ritaaa vel bus X-Fighter triki :) 1ns Spanis un 1ns Zviedrs bija a tie abi parejie 2vi hvz nesadzirdeju!

P.s. ALi tev tak Liepajaa bija jabuut ,ko dari forumaa?:)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

(Turklāt, kad viņiem vajadzēja vietas, viņš nez kāpēc neko neteica par maksu)

7 * 4,3 = 30L

30L * 0,8LS = 24 LS

dalam uz 5 = 5LS.

Un tie 7L ir vidējais cik rij pa taisni - šaubos vai Tu kratīsies tos 430km pa Rīgas centru ar Hummeru.

Tā ka warna diezgan nepamatota, Ali, Tev laikam ir mazs pimpis ka tā prosta warno apkārt.

7l nekad nebūs, ja tu domātu ar galvu tad, vispirms jau, būtu izdomājis orģinālāku niku nevis paņēmis šādu, kas, man liekas, nedaudz atgādina macho... otrais - tu saprastu, ka šodien uz Liepāju brauks ļoti daudz mašīnu tapēc vienmērīgu ātrumu( lai būtu tie tavi 7l ) uzturēt būs neiespējami, jo vislaik sanāks bremzēt un atkal dot grīdā, kā arī tas, ka 5 cilvēki ir vairāk kā viens un tas ir lieks smagums, tātad arī patēriņš. treškārt, runājot par manu locekli tu parādiji to, cik aprobežots esi. Ja gribi pārliecināties par izmēriem - pm man un sarunāsim, kad satikties un apspriest to visu :)

EDIT :

Good men - beigās tomēr izdomājām, ka nebrauksim taisīsim house bitch party'ju , negribas tur spiesties starp to cilvēku baru :)

Link to comment
Share on other sites

nu kā patika 1.diena ? šis mans jautājums laikam atiecas tikai uz liepājniekiem jo pārejie droši vien netiek pie neta :baby: man jau patika :) nesen pārvilkos mājās, no sākuma sāpēja biškin baška, kādas 3h pagulēju un tagad jau atkal pilzemnieks rokā :D pirmie iespaidi tādi ka tautas nebija vairāk kā pagajušo gadu. gaidu 2.dienu

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Ūūj, bija labi. Man patika :) Kaspar Kondrat čever. To tikai gaidīju no 1. dienas, sagaidīju.

Tautas nebija vairāk, JO - R.Mediņš (viens no organizētājiem) teica:

Sabiedrībā izplatītā informācija par 120 000 pārdotajām biļetēm uz pludmales festivālu ?Tele2 Baltic Beach Party?, kas notiks Liepājā šajā nedēļas nogalē, 25. un 26.jūlijā, ir nepatiesa.

Festivāla organizatori informē, ka, saistībā ar šās sezonas megapiedāvājumu izklaides jomā Latvijā, tiek prognozēts, ka šogad ?Tele2 Baltic Beach Party? apmeklēs aptuveni 40-50 tūkstoši apmeklētāju.

?Jebkurā gadījumā, ja arī būs vairāk cilvēku, kas vēlēsies apmeklēt festivālu, pie cipara 70 000 mēs vienkārši pārtrauksim tirgot biļetes, jo Liepāja un festivāls nav gatavs uzņemt lielāku skaitu apmeklētāju. Vispirms un galvenokārt drošības apsvērumu dēļ. Jau 62 000 pērn bija izaicinājums pilsētai un festivālam, tāpēc šobrīd, ja kāds stāsta, ka būs divreiz vairāk, tad tas kāds vienkārši izplata nepamatotas baumas,?

Tāpēc, arī nebrīnies, ka bija mazāk, bet, manuprāt, vienalga viss ir ok B)

Drīz jāsāk iesildīt 2. diena :D

Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

:)

un vispār, man besī ka telšu pilsēta ir tik mega tālu no ieejas..baigi neērti...

Paspeji pat Fingalu dabut ! :D:superlol: Tad kads tas otrais iskatas !?

Vispariba man BBP sogad labak patika Ieejas... nebija tadas druzmas ka pagajusogadu! "Red BuLL X Fighter" VNk super,bet vareja but vel labak ! Liela skatuve Sogad bija Rock stila,kas mani pilniba Apmierina ! BBP viss 100% izdevas !

Link to comment
Share on other sites

:slap:

Labriiit :) hmmmm....laikam ka viss ir baigi forshi :) Balls man nav,3in1 kombinacija vnk iespaardija Alphaville pec tam UFO solo dziesmas un SLAPJIE kreklinji! Balls nav un tas vnk bija jaredz un jadzird :) PASAKUMS vnk AHUJETJ! Fomins vispar bija UBER SUPER! Sunrais Avenju arii nemaz tiik sudiigi nebija! Ja 1maajaa dienaa kadus 5cos aizplesu majas ,nesagaidot EOLIKU,tad shodien paliku lidz pasham ritam 8:00 :thumbsup: Nodzerts parak daudz,tagad jaiet shmoret est :) Shas buus BILDES :)\

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...