Jump to content
GIGN Forum

Baltic Beach Party 2008


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- Pirmās 1000 biļetes uz abām festivāla dienām būs pieejamas par 12 latiem.

- Nākamās 2000 biļetes uz abām festivāla dienām varēs iegādāties par 16 latiem.

- Pēc tam biļešu cena uz abām dienām maksās 20 LVL, bet vēlāk kļūs dārgākas.

tas ir ķipa pa visu Latviju..jāizķer 1000 biļetes? Vai arī katrā lielpilsētā ir pa 1000?

Link to comment
Share on other sites

- Pirmās 1000 biļetes uz abām festivāla dienām būs pieejamas par 12 latiem.

- Nākamās 2000 biļetes uz abām festivāla dienām varēs iegādāties par 16 latiem.

- Pēc tam biļešu cena uz abām dienām maksās 20 LVL, bet vēlāk kļūs dārgākas.

tas ir ķipa pa visu Latviju..jāizķer 1000 biļetes? Vai arī katrā lielpilsētā ir pa 1000?

Pa visu LATVIJU! Pagajusho gad 15min laikaa pirmaas 1000 biljetes izpirka ;)

Link to comment
Share on other sites

Davaj teddy dod zinju :thumbsup: Diviit tev par liquido ir pilniigs taisniiba :muahaha: Njaa izskatas, kad taads neliels gign barins savaksies, vajadzees vnk norunaat kura denaa, kur un cikos tiekamies, vismaz pa kaadam alam iemaukt :10cm:

Un diemzheel nav jau taa, kad aizbrauc un mierigi atputies ( Pagajusho gad pats gandriiz pa seju dabuuju, jo liepajnieks, vnk naglakaa special uzkrita virsuu, tjipa gribeja kashki, zheel, bet taa tur notiek, un pats forsakais, kad es jau redzeeju apkaart kaadus 10 purnus, kas to vien gaidija, lai kaut kas saaktos(protams vietejie). Nekad neesmu bijis par vardarbiibu, bet tajaa brdiii to visu baru gribejas nozilinaat, jo taadi pidinji bojaa visu pasakumu :blelohs: Es gan to visu laidi garaam, jo galigi pie akjas, ko piedzerushies vietejie grib dariit, es aizbarucu izbaudiit pasakumu :meele:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: Diviit tev par liquido ir pilniigs taisniiba :muahaha: Njaa izskatas, kad taads neliels gign barins savaksies, vajadzees vnk norunaat kura denaa, kur un cikos tiekamies, vismaz pa kaadam alam iemaukt :10cm:

Un diemzheel nav jau taa, kad aizbrauc un mierigi atputies ( Pagajusho gad pats gandriiz pa seju dabuuju, jo liepajnieks, vnk naglakaa special uzkrita virsuu, tjipa gribeja kashki, zheel, bet taa tur notiek, un pats forsakais, kad es jau redzeeju apkaart kaadus 10 purnus, kas to vien gaidija, lai kaut kas saaktos(protams vietejie). Nekad neesmu bijis par vardarbiibu, bet tajaa brdiii to visu baru gribejas nozilinaat, jo taadi pidinji bojaa visu pasakumu :blelohs: Es gan to visu laidi garaam, jo galigi pie akjas, ko piedzerushies vietejie grib dariit, es aizbarucu izbaudiit pasakumu :meele:

Taa ariii ir...Apdzerushie uzgruuzhoties,gaida pret reakciju... :pizdiblee: Da nav jau shiitaa vnm ...Bet kaa jau teicu,ja atrodies neistajaa laikaa-neistajaa vietaa,var gadiities visaadi :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Aļo! Kāds dabūja bez akcijas pa 12 Ls? Es biju veikalā tikko kā sāka tirgot biļetes (~10.00) un man teica, ka pa 12 neesot. Piezvanīja uz "Biļešu Paradīzi" un tur teica, ka pa 12 vairs neesot. Vai nu tas bija reklāmas triks vai arī paši savā starpā izgrāba.

P.S. Nācās pirkt pa 16 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Pa 12Ls man savejie chomi kam nava TELE2 dabuja,bet vinji jau no 8:30 rindaa stavejushi!Cik sapratu no 9:00 saka jau tirgot!Un no riita kad skatijos netaa bija vel 12ls! Bet nu man po man ir 6ticket pa 8Ls :) A cik sapratu ka pa 8Ls vairs nav,a pa 14ls ir vel?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...