Jump to content
GIGN Forum

Akec In Clanwar


akec
 Share

Recommended Posts

Esmu pabeidzis savu supermūviju. Bija doma veidot nedaudz garāku, bet mainījās plāni un tam neatliks laika, respektīvi tam, ka nebūs laika spēlēt csu un vākt mīnusus.

Informācija:

Autors: akec

Garums: 1min 11sec

Aiznem: 155mb

Tapis: ~nedēļu ieskaitot fraga vākšanu

Visi mīnusi ir tikai un vienīgi no cw!

LEJUPIELĀDĒT!

Varu pateikt tikai to, ka salīdzinot ar pagāšo mūviju, kuru nesen uztaisīju, pie šī ir rūpīgāk piestrādāts. :)

Ceru, ka kautkas no movie jums arī patiks.

Link to comment
Share on other sites

Kapec tu liki ieksa tadu ka vajag lejupieladet,wnk butu ielicis kada adrese piem youtub*.com,vai filer

Lai var noskatities,citi jau te wnk savus postus kraaj peim...(Norm 5.7 umtl) ,visi jau tev to ''movie'' neka4as.

Nu par movie runajot 6/10.

Link to comment
Share on other sites

:plzdie:

Un sākam pa defu braukt virsū... Es izteicu savu viedokli, ja tevi mans viedoklis neapmierina, man vienalga, jo tu tur neko nepadarīsi.

Visu izanalizējot nonācu pie mana teiktā, ka galīgi nav labi... Fragi nu dien bija nebaudāmi, pat baudāmāk ir skatīties kā kāds spēlē pret botiem. Par kvalitāti - Garums: 1min 11sec Aiznem: 155mb. Eu nu c`mon, tas nav reāli, pat nešķiet, ka tas viss ir renderēts. Un 30 fps, kas tas ir? Pilnīgi aizmirsu, ko vēl gribēju teikt. Āāā, mani nedaudz uzjautrināja: "Visi mīnusi ir tikai un vienīgi no cw!". It īpaši "tikai un vienīgi". Bet tas ir apsveicami.

P.S. Iepriekšējam postam pieliku klāt bēdīgu smaidiņu, lai rastos sajūta, ka esmu nedaudz līdzjūtīgs, bet tā nav! Tāpēc šajā nelikšu tādu smaidiņu. ~_~

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

Lūk, ja šādi būtu izskatījies tavs iepriekšējais posts, es neko nebūtu teicis. Jā, darbs tik tiešām nav īpaši izdevies, bet iekomentēt pie radošā stila divus vārdus 'Totāls sūds' manā uztverē ir pilnīga un galīga necieņas izrādīšana pret autoru. Cita runa ir, ja tu šādi normāli izsaki savu viedokli, ka darbs ir slikts, jo 'blah blah blah'. Paldies par šo postu, un atvainojos par savu iepriekšējo izlecienu.

Tēmā - Akec, nu tak saņemies. Tava izaugsme kaut kā pēdējā laikā nevis aug, bet krīt arvien zemāk. Zinu, ka tu vari uztaisīt ko labāku, pierādi to arī pārējiem. Būs ok. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Visu izanalizējot nonācu pie mana teiktā, ka galīgi nav labi... Fragi nu dien bija nebaudāmi, pat baudāmāk ir skatīties kā kāds spēlē pret botiem. Par kvalitāti - Garums: 1min 11sec Aiznem: 155mb. Eu nu c`mon, tas nav reāli, pat nešķiet, ka tas viss ir renderēts. Un 30 fps, kas tas ir? Pilnīgi aizmirsu, ko vēl gribēju teikt. Āāā, mani nedaudz uzjautrināja: "Visi mīnusi ir tikai un vienīgi no cw!". It īpaši "tikai un vienīgi". Bet tas ir apsveicami.

P.S. Iepriekšējam postam pieliku klāt bēdīgu smaidiņu, lai rastos sajūta, ka esmu nedaudz līdzjūtīgs, bet tā nav! Tāpēc šajā nelikšu tādu smaidiņu. ~_~

tu jau nesi nemaz muviju skatijies vai ne ta?

vai ari tev ir sudiga laika izjuta

Garums 2:11 autors sakuma kludijies

Par muviju- gan jau autor tu vari uztaisit labak

muvijs neparak

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...