Jump to content
GIGN Forum

Foruma Member Title


macho
 Share

Recommended Posts

Tikko ievēroju, ka moby member title ir "My work here is done...". Nolēmu apskatīties kā tur ar tiem member title izskatās, jo pēdējo reizi viņi tika mainīti NEEEENOrmāli sen. Pie reizes vēl saliku diakritiskās zīmes, kur tās nebija un parēcu par tiem stulbajiem member title - "Apgreidots geks" man liekas ir labākais ko es pirms tiem ~5 gadiem esmu izdomājis :D

Nu ko, pēc 3000 vēl seko 5000, 7000 un es uzliku jaunu versiju "es gribu noķert macho" pie 10000 :lol: - to es varu pastāstīt, jo man neliekas, ka kāds memberis dabūs 10k postus. 5k un 7k vēl liekas reāli, bet 10 gan ne. Kā es pats esmu dabūjis 11, hvz, daudz diršu un maz dzīvoju, lai gan tagad, kad dzīvoju daudz vairāk kā agrāk tāpat sanāk padirst šo to.

Kāpēc es to te uzrakstīju? Nezinu, gribēju. :) Varat kaut ko pakomentēt par member tituliem, bet man tāpat pie kājas un nekas mainīts netiks. Man esošie baigi patīk, lai gan tituls GEKS liekas dīvains :D

Link to comment
Share on other sites

Njaa 10k postus savaakt! Tad kad man buus sirma galva tad arii buus man tik daudz posti!

Visaa visumaa tie tituli ir tiiti normaali... Personiigi man patiik Niikulis ar potenciaalu un iipash triicpirkstis! :thumbsup:

Tie divi taadi tiiri interesanti izdomati!

Link to comment
Share on other sites

Kādus tad papildinājumus esi ieviesis?Ja vari, tad, lūdzu, nosauc kādus vārdu savienojumus esi ielicis?Un kuram no visiem memberiem, ir pašreiz tas krutākais member title?

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

mazliet jau piegriezushies ir tie taitli, atceros, ka prasiiju samurajam par to shitu mainju(domaaju, ka pats kkaa var nomainiit), bet samurajs teica, ka tikai "nemirstiigie" var vinjus mainiit un atstaaja man ar garu degunu... :)

Link to comment
Share on other sites

pogu klabeklis vai kā tur ir def? vai custom? personīgi man tas patīk vislabāk.

kroko

View Member Profile

Add as Friend

Send Message

Find Member's Posts

22nd Apr 2007 - 11:37

Members

Joined: 7-May 06

Posts: 10,003

Views: 213

reku viens ir :D

Edited by chuck_norris
Link to comment
Share on other sites

kroko

View Member Profile

Add as Friend

Send Message

Find Member's Posts

22nd Apr 2007 - 11:37

Members

Joined: 7-May 06

Posts: 10,003

Views: 213

reku viens ir :D

tas neskaitās, viņš čītoja

Link to comment
Share on other sites

Man tie foruma titli mainās ļoti lēnu. Skatos, ka ir daži kuri reģistrējušies stipri vēlāk par mani bet ir sakrājuši krietni vairāk postus. Laikam jau tapēc ka cenšos daudz nedirst, bet rakstīt tikai tad kad vajag, kas tomēr laikam dažreiz neizdodas - 40% wārn.

P.S. Tikko pamaniju ka pēdējā vārna ir @ Apr 9 2008 by n0r3k, kaut gan pats īsti neiebraucu kur un par ko o.O

Vispār liekot wārnas varētu arī iemeste pousta linku, par ko tas ir..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...