Jump to content
GIGN Forum

Tf2 Error


ModeratO
 Share

Recommended Posts

Ok,Novelku no torrentiem Tf2 ok viss iet.instaēju viss aiziet kad meiginu connect serverim sitāds sūds uzmetās!

No pure server whitelist. sv_pure = 0

Your map [maps/cp_dustbowl.bsp] differs from the server's.

Lūdzu palīdziet, ja kas man ir Nonsteam! :D

Edit: Ja kas es šodien viņu novilku!

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

bļļāāģ kāds gudrais, lai iemet kādu strādājošu pachu šeit. Novilku 3 pachus no gamerx`a

rādās debīls errors :

The procedure entry point SteamAPI_GetSteamInstallPath could not be located in the dynamic link library steam_api.dll

Visi Te gudri rakstat "saliec pachus" Tad arī, ja kādam nav grūti, tad, lai iedod pachus.

Link to comment
Share on other sites

Es tik vakar novilku tf2, un nezinu kā ar to verķi darboties, mby nevarētu paskadot?

Ja, nē vari būt gudrāks par visiem un neko neteikt, tachu tad Tu paliks kūūlāks, kr4 kruts, ne?

Ja nevari palīdzēt, tad nafig kko vispār šeit rakstīt? Bļēg dirš pa kautkādu politiku, ja neko nezini un nevari palīdzēt, tad neraksti. Tev prosta forum`ā ķipa pabombīties, tur pagudrēties vajag. Lūdzu es uzdevu jautājumu, kas par vainu, tad arī atbildi, nevis "Ja nemāki zagt, tad nezodz." Jā, tas bija ļoti izsmeļoši teikts.

P.S - Ja kāds zin, kā novērst problēmu, tad rakstat.

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība vai tu ar tf2 māki vai nemāki darboties? Ja tev sagādā problēmas novilkt pačus un sainstalēt viņus pareizā secībā, tad varbūt padomā, kuram no mums šeit nevajadzētu rakstīt.

Es prasīju vispār, lai man iedod pachus, jo tie nestrādā

:DDDDDDDDDDDDDDDD Visiem strādā, tev nestrādā, drošvien sasvērējušies pret tevi tie ļaunie pači.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Jā, javelk ir visi iespējamie pachi, un tad pēc secības jāsarindo viņi, cik smieklīgi.

Es prasīju vispār, lai man iedod pachus, jo tie nestrādā. Un, jā es novilku tos gamerx`a visus pachus, bļādj daunīīt.

P.S - NOMIRSTI LAMERI!!! Ak, jā nākamreiz zināšu, ka tādiem atsaldeņiem, kā Tu, nevajag ticēt.

Ja, neko nesaproti no tf2, tad ļauj, lai kāds cits palīdz, nevis te tēlot no sevīm jūber kruto chali, kas vāc

sev postus, un neko lietas labā neuzraksta, tad chau.

EDIT : Izlasīji to erroru vispār ^_^ ? pff, ja izlasīji tad tu no HL engine neko nejēdz

P.S - A, jā man vienīgajam neiet? Nē, citiem kam skaip`ā tikko prasīju arī ir tādas problēmas... :D Lol, jā tāds errors man vienīgajam, domā loģiski... Tas, ka Tev iet, nenozīmē, kad citiem iet.

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

EDIT : Izlasīji to erroru vispār ^_^ ? pff, ja izlasīji tad tu no HL engine neko nejēdz

HL engine bļe :superlol:

edit: HL=HL2?

Labi, saprotu ka tu esi izdirsts, nespamošu vairāk, lai jau tev kāds iedod linkus uz spēli un pačiem, tb palīdz.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Un uz kā tad taisīts ir TF2? Uz HL2 bāzes bļē, nopērc smadzenes.

Tas ir tas pats half - life, aizmirsu pielikt 2 priekšā.

Ok, velku no outlaw`a

P.S - Jau rakstījis biju kad novilku pachus pa secībai, bļē.

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Pameklējot googlē atrodam šo, to pašu arī varu ieteikt tev.

Visādas problēmas droši vien rodās ja laiž pašu steam/crackotu steam/pirms tam bijis legālais tf etc.

P.S. l0ck3d tapēc, ka jūs izdomājāt aizdirst šo topiku.

P.S.S. HL engine XD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...