Jump to content
GIGN Forum

Eksamens - Vesture Un Dabaszinibas


JuiCe
 Share

Recommended Posts

he he man arii tie shiti buus jaaliek :D man vismaz draugi, kas pagaajusho gad beidza 9to, teica ka dabasziniibas taadas diezgan pagruutas bija, bet par veesturi nemiiz, ja tev kaut cik fishka rubii tad jau tu no taas daljas, kur jaalasa avoti un jaatbild, jau 4 dabuusi.

Link to comment
Share on other sites

Ai, 9. klases eksāmeni ir sūds. Visi tik baida, baida.. Īpaši nemācoties eksāmenu atzīmes man bija 7 - 8. Vēsturē būs vairāk par Latviju. K-kādas akmens laikmeta ēras vari īpaši nezubrīties :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Cik atceros, vēsture tev deva avotus un tev vienkarši vajadzeja izlasīt un atbildēt.

Gads skaitļu nebija, cik atceros.

Vot fizikā bija daudz uzdevumi, bet īsi. Tur būs dodi zīmejumi un formulas ari bija dodas priekšā.

No ķīmijas bija ļoti maz un bioļoģijas ari kautka neatceros.

9klases ēksāmenus noliku labāk, neka man vidēja bija gada, eksāmena priekšmetos.

Link to comment
Share on other sites

Dabaszinībās ir kā kuru gadu, vienu gadu vairāk ķīmija, bet citu atkal ģeogrāfija vai fizika. Eksāmeni nav grūti, ja esi kaut ko mācījies un stundas apmeklējis, tad bez problēmām visus var nolikt.

Link to comment
Share on other sites

Vēsture un dabaszibības man liekas ka bija vieni no vieklākajiem eksāmeniem (man atzīmes bij 7 un 8). Vairāk man smadzenes pačakarēja vācu valodas eksāmens. Es vēl līdz pat šim brīdim nožēloju ka mācijos vācu valodu nevis krievu. Tagad ļoti bieži nepieciešama krievu valoda bet es neprotu ne lasīt ne rakstīt...vienīgais kaut ko runāt protu cik esmu apguvis no filmām un citiem cilvēkiem

Link to comment
Share on other sites

Ja vēstures zināšanas nav teicamas, tad nāksies pārlasīt mācību grāmatas, lai dabūtu A līmeni.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka kopumā no 9.klases eksāmeniem gaīdīju, ka būs grūtāk.

Runājot tiēši par vēsturi kuru pamatīgi ielaidu, biju pat priecīgs saņemot 4 un dabaszinātņu eksāmenu uz 7.

Link to comment
Share on other sites

Runājot tiēši par vēsturi kuru pamatīgi ielaidu, biju pat priecīgs saņemot 4 un dabaszinātņu eksāmenu uz 7.

lol kādā veidā? man vispār vēsture besija 9. klasē un es viņā gandrīz neko nemācijos, pirms eksāmena kad vajadzēja mācīties biju visu dienu pie ezera un nākošajā dienā mugura nereāli surstēja un eksāmens viss pagāja gruzoties par to ka man mugura surst + uzvalkā biju, kas manuprāt, visu padarīja neciešamāku, noliku uz 6 vai7, neatceros. P.S. es nekad nēsmu bijis izcilnieks.

Link to comment
Share on other sites

Veestures eksaamens ir viegls pat cilveekam kas gandriiz neko nezin par veesturi.. Lielaakaa dalja eksaamena

sastaav no tekstiem! Ja proti lasiit un iedziljinaaties tad ir ljoti viegli! Dabas ziniibu eksaamenaa bija daudz siikumu

u.t.t! kiimija bija saziimeeti dazhaadi trauki un jaauzraksta kaa tos sauc .. Kr4 u4enes muus biedee ar tiem eksaameniem bet tie nemaz nav tik gruuti! Tas pats kas parasti PD tik apjomiigaaki un pat vareetu teikt vieglaaki!

Link to comment
Share on other sites

Man ir tikai viens jautājums. Eksāmeni ir grūtāki, kā diagnosticējošie darbi pirms eksāmena, kas parāda cik labi esi sagatavojies eksāmenam? Ja nē, tad jau var noprast cik grūti vai viegli ies.

Link to comment
Share on other sites

Neteiktu ka gruutaaki! Protams ir uzdevumi ljoti minimaali kur ir taa kaartiigi japadoma!(Dabasziniibaas)

Veesturee nav ko domaat vnk raksti un lasi :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...