Jump to content
GIGN Forum

Gign Pub Movie 2008?


FraGment
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

jaa, topika autors patieshaam taa rakstīja, hz moshk neredzi labi. nekaadas speejas normaali rakstiit neesmu zaudeejis, viekaarshi atbildeeju uz tavu uzbraucienu. :coffee:

edit: phh tikko tikai pamaniiju, baigi quotojis tikai ateviskus vaardus, vareeji jau arii saveejos pie reizes pierakstiit, kaa nekaa njeemu piemeeru no tevis.

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

būtu linku uz demo iedevis, nevis pliki muldējis.

kas attiecas uz fruktiņa fragu. Varu pateikt, ka tur nekā TĀDA nebija. Nespīd.

NO vijas? Nevienā, no tām 4 demo ko iedevi(odigy vel neesmu skatijies) pat bloodlord nespēlēja. + 2 mapes bija tukšas.

Link to comment
Share on other sites

:) Derees? Shas pats ieluupishu velreiz kaa man kas taads izdevaas :)

Man tas pats jaut. XD - A mans -7 deres?(nelielos :thumbsup: ) pss -neesmu tads!A cik pa visam ir demkas prieks ta movie?

Edited by Aws
Link to comment
Share on other sites

:) Derees? Shas pats ieluupishu velreiz kaa man kas taads izdevaas :)

derēs :) diezgan smuki. Tevi tajā demo forši apsmēja. Good women, good boy,,,

Starpcitu patīk lasīt citu spēlētāju demo chatu. Citāts : nice, shito movijam :D

Link to comment
Share on other sites

Gribējās jau iedot vecās demkas, kur ir reāli smuki fragi (1vs7, 8kili/8hs)... ehhh, pc reinstall dara savu.

Karoče galīgi nekas īpašs, 2 parasti momenti, kuri sataisīti pēdējās dienās, laiki doti rar faila nosauku; kur ir 16.35, tas ir laiks, kad ir pirmais kill pēc kāda laika ir veikls -4.

links

Link to comment
Share on other sites

Man ir saglabājies vien video ieraktsts, ne demo no tā, kā es dd2 caur b sienu uztaisīju double headshot ar vienu awp šāvienu. Nu, ja tāds der, tad varu iedot, bet nav tā skata, kāds izskatījās otrpus sienai...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

12 manas demkas, dažās ir arī citiem labi momenti - http://yy.lv/download.php?f=134833

diemžēl šeit nav mani greatest old hits, kad vēl biju jauns un sprauns un taupīju demkas savam mūvijam. tas bija lielisks materiāls (9, 10 fragi vai 5 un vairāk HS, bet man vislabāk patika 9 fragi no kuriem 8 ar vienu pašu mp5), tikai tagad tu-tū :( šeit, jaunajos, maksimums laikam ir 7.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...