Jump to content
GIGN Forum

Viena Joku Programma


snake5
 Share

Recommended Posts

http://yy.lv/download.php?f=116192

ko tā spēj, redzēsiet paši!

vienā vakarā ienāca prātā ideja ko šādu uzcept, te ir rezultāts..

garantēju, ar PC nekas slikts nenotiks, bet, pirms palaist, labāk to nezināt :D

testējiet, dodiet citiem, let the fun begin! :lolza:

un, drošības pēc programmas lietošanas noteikumi te:

Ja lieto, uzņemies atbildību par visu, ko tā var nodarīt (nekam gan nevajadzētu notikt no dažām skaņām un vēl šī un tā)!

Link to comment
Share on other sites

par cik man pašam kautkas ar iekšējo skaļruni, bet programma to izmanto, tad man tāds jautājums:

vai vispār tā skaņa, kas no datora nāk, ir dzirdama?

un, Teddy, kuru beep domā? - to, kura tā kā windows error izklausās, vai to no datora (ja vispār skan)?

Link to comment
Share on other sites

es domāju windows beep.wav (vai nu kas tur pa skaņu), man piemēram kompī pīkstulis nemaz nav. ā pag, progai padod ka jāskan windows skaņai vai padod konkrētu wav? man jau ticamāk šķiet pirmais un tad tā skaņa atšķirsies dažādiem windows skaņas uzstādījumiem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Man nenostrādāja ar cd-romu. :superlol: Bet, bija jau naisīīk, parasti jau šādus sūdus nekačāju, bet jau jau ir no GIGN`a tad ir ok. Man laikam cd-roms bija atvienots :\ Vajadzēja cd-hack ikonu ielikt un točna uz 1 . aprīli next sataisi ANTI-BUSTER_CD_hack.rar :D Tikai jauztaisa vēl ticamāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

rakstīts uz C++

es varu viņu pārtaisīt gandrīz par jebko uz dažādos izmēros, tikai padodiet infu

ja vajag aizstāt cdhack vietā, jādabū pats čīts, apskatīšos izmērus, vēl šo to, tad izveidošu pēc ārējā izskata līdzīgu exe ;)

vienmēr tiek gaidītas idejas, kuras uzlabo programmas efektu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...