Jump to content
GIGN Forum

Konkursa Karte


vincister
 Share

Recommended Posts

Kartes misija:

Hill - Bomb/Defuse

by Sebis ([email protected])

Counter-Terrorists: Prevent Terrorists

from bombing weapon crates.

Team members must defuse any bombs

that threaten targeted areas.

Terrorists: The Terrorist carrying the

C4 must destroy one of the weapon stashes.

Other Notes: There are 2 weapon

stashes in the mission.

Ekrāšāviņi:

[click]

[click]

[click]

Pati karte:

de_hill.rar

topikā komentējam, vērtējam šo karti, pats to arī vēl izdarīšu.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, tātad par karti? Sāksim ar to sliktāko.

Tekstūru izvēle ir pabriesmīga..

Zemi varēji mazliet labāku uztaisīt ar uzkalniem utt.

Visa karte pēc ekrānšāviņiem izskatās ļoti parasta un vienkārša, dažās vietas izskatās pat nepabeigtas.

Vov, kur "backgrounds" tāda sajūta itkā būtu iemests nekurienē.

Tipiskais "Bomb the crates" stils.

Pāris labas lietas.

Man patika pazeme, bija normāli izstrādāta ar samērā labu apgaismojumu, mazliet, mazliet detalizēta (zāle uz sienas 'n' stuff).

Gaisma nenāca vismaz no nekurienes, kā saka bija light source! ;)

Laikam arī viss. 6/10

Protams nedabūju izskriet visu karti jo nav nemaz cs.

Pats būtu piedalījies ja dabūtu ātrāk cs un hammeri..

Edited by d3ad_nOw
Link to comment
Share on other sites

Neuzskatu ka tas ir mīnus ja karte vienkārša, es speciāli taisīju vienkāršu. Man nevajag teleportus, slepenās ejas un visādas skābes. :P

Hmm, uzkalnus protams varēju sataisīt cik uziet, bet šķita ka būtu tizli. Pagalmā tew jau ar nav pilns ar uzkalniem, tie kas tur uzturās arī kopij to visu :D

Uzskatu ka tekstūra piestāv kartes veidam. Pa atzīmi neko nesaku, man ar liekas ka kopumā nav īpaši laba. :)

Link to comment
Share on other sites

Normāle mape : Tak lūk kas patika un nepatika

+ Bazuku modeļi no HL ar uzrakstu MADE IN LATVIA

- Stūlba laterna (gggigantiska un ar izkrp. tekstūru)

+ Smukas kastu tekstūras

- Gigantiskas kastes (lielākā daļa)

+ Iekšējais apgaismojums

- Izstabas kas neeksistē t.i. vienā pusē izstabai (iekšpusē) rāda ka ārā logs, bet tam logam priekš (ārā) priekšā izstaba,kuras logā ir tumši respektīvi Logs ar skatu uz āru - no ārpuses izskatās ka tam logam priekšā izstaba (paradokss)

+Smuka iekšējā arhitektūra un muciņas

- Nesmukas iekšējās durvis

+Smuka fauna ,patika arī tā marihuanna kas aug zālē un vsp. tekstūras smukas (ja pats taisiji tad +1 balle)

- Puse durvju izskatās ļoti draņķīgi

+Skaista katedrāle, vai kas tas ir, nu ar tiem smukajiem gaismas kūļiem

- Kompozicionāli kartē daudz kriss vietu

+Smukas dekorācijas t.i. soliņi, mucas paklāji u.t.t.- Dažas nesmukas ārējās dekorācijas un debesis pārāk garlaicīgas

+Bibloetēka smuka un kanalizācija ar

-ūdens garlaicīgs un nesmuks (phee)

Kopsavilkums: Labvēlīgs, man patika ;) 7/10

Link to comment
Share on other sites

es dotu 7/10

viss stils ieturēts labāko oriģinālo de_ karšu stilā

bet ir dažas sliktas lietas..

1. gaisma no abu pušu logiem krīt iekšā,kaut gan saule parasti spīd tikai 1 pusē..

2. ēnas paralēlas asij..

3. lielās laternas nepatika

4. brushu "salikums" dažviet izskatījās dīvaini (piem. kaste iegrimusi cietā zālē)

5. radās nerealitātes sajūta, skatoties pa to vienu logu.. varēja redzēt skyboxa apakšējo pusi (kas nav smuki by default)

6. pietrūka tā sajūta, ka tur tālāk ir vēl, ir kur iet, etc.

7. izskatījās, ka tie zaļumi aug no nezkādas vietas (tur, kur viņi uz kokiem uzkārti bija..)

Link to comment
Share on other sites

viss stils ieturēts labāko oriģinālo de_ karšu stilā

bet ir dažas sliktas lietas..

1. gaisma no abu pušu logiem krīt iekšā,kaut gan saule parasti spīd tikai 1 pusē..

2. ēnas paralēlas asij..

3. lielās laternas nepatika

4. brushu "salikums" dažviet izskatījās dīvaini (piem. kaste iegrimusi cietā zālē)

5. radās nerealitātes sajūta, skatoties pa to vienu logu.. varēja redzēt skyboxa apakšējo pusi (kas nav smuki by default)

6. pietrūka tā sajūta, ka tur tālāk ir vēl, ir kur iet, etc.

7. izskatījās, ka tie zaļumi aug no nezkādas vietas (tur, kur viņi uz kokiem uzkārti bija..)

jaa, daudz lietas taisīju lai izskatītos labāk, istenībā viss ir pārdomāts... laternas tiešām ir baigi lielas, nu cilvēka augumā :P, bet tas ir tikai tāpēc jo telpa ir liela un mazas lampas tur galigi neiederējās, bet bez laternām izskatījās pārāk tukš... gaismas stari tiešām nevar krist no abiem logiem, tas ir speciāli lai ieejot abas puses ir simetriskas, dzīvē pa tādu skatu nepapriecāsies, papriecjies spēlē :D

Nu tam visam pārējam nākamreiz pievērsīšu vairāk uzmanības.

Edit: The Mortalis teica ka nepatīk ūdens. Tieši kas nepatīk? Udens nav dzidrs, nav ar viļņiem un ir pretīgs, tieši tāds kā tādā vietā jābūt. ^_^ Iekšējās durvis man ar nepatīk, tik likās ka nav uzkrītošan un nevienam nemaisīs. :)

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

Edit: The Mortalis teica ka nepatīk ūdens. Tieši kas nepatīk? Udens nav dzidrs, nav ar viļņiem un ir pretīgs, tieši tāds kā tādā vietā jābūt. Iekšējās durvis man ar nepatīk, tik likās ka nav uzkrītošan un nevienam nemaisīs.

Nu būtu smukāke tekstūra, a tā bija no halflife.wad un baigi neglīta indeed. Bet tas jau sīkukms ;)

Link to comment
Share on other sites

1. izdoma

redzētas protams ir daudz kartes ar šādu vai līdzīgu vidi/tēmu, bet kaut kā neapnīk.

izgāztie vārti laba ideja.

2. kartes plānojums - layout

daudz un dažādi ceļi, ja spēlē maz tad maldītos meklēdami viens otru, bet normālam spēlētāju apjomam labi.

3. spēlējamība - r_speeds

kaut kur pazemē bija vieta kur trūka lauzums un sanāca ļoti tāla tiešā redzamība - renderē lērumu lieku, visur citur ļoti pieklājīgi.

4. dizains - texture work, poly work.

patīkamas tekstūras, poly work arī labs, bet lielās lampas nekam neder un ir vieta kur jumti stūrī nav smuki salaisti kopā.

5. pluss ja būs izmantotas savas custom textūras

laikam nav

kopumā 7/10

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...