Jump to content
GIGN Forum

Powerball


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Darba metajas uz galda, tikai bez RPM skaititaja. Vienreiz meginaju ar RPM un uzgriezu 9600 vai ko tadu laikam (bet ta bija pirma reize, kad tureju roka to verki).

Vispar man patik un kolegiem ari, tikai bisku jau ierusejis un gruti iegriezt paliek. Ta vien liekas, ka bus janoperk jauns un krutaks! :)

Beidzot tepat Latvija vinus var nopirkt par normalu ciparu (agrak bija tikai veikala futurekautkas, bet tagad ineta ari par 24ls)

Beefs

edit: a nehuja.. ir pat par 15Ls, bet tad letais, ka mans! :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

:blelohs:

da lab, pastāsti man, kā TU esi MEKLĒJIS?

atveram google.lv ieraktam "Powerball" un nospiežam meklēt tikai LV, tad atveram pirmo linku, kas ir salidzini.lv un volā blje! ierakstot vel pat sākuma cenu 20Ls tu dabūsi TIKAI 3 lapas ar interneta veikaliem, kur nopirkt.

priekš īpašiem invalīdiem

tā tad vēlreiz, pastāsti man, kā Tu meklēji?

Link to comment
Share on other sites

atveram google.lv ieraktam "Powerball" un nospiežam meklēt tikai LV, tad atveram pirmo linku, kas ir salidzini.lv un volā blje! ierakstot vel pat sākuma cenu 20Ls tu dabūsi TIKAI 3 lapas ar interneta veikaliem, kur nopirkt.

priekš īpašiem invalīdiem

tā tad vēlreiz, pastāsti man, kā Tu meklēji?

Prikols tur tāds ka es nezināju kā to figņu sauc !! tapēc ari neatradu !!!

Link to comment
Share on other sites

PowerBall ir ticis izgudrots Asv, Nasa paspārnē, lai trenētu kosmonautus bezsvara stāvoklī. Tā kā smagumu kosmosā izmantot nav iespējams, tad viņi konstruēja treniņu palīglīdzekli, kurš tā vietā izmanto centrbēdzes spēku. Kopā ar kinesioterapeitiem viņi beigu beigās radīja PowerBall. Tā kā PowerBall izmanto centrbēdzes spēku, tad treniņu līmenis automātiski piemērojas lietotājam. Interesants fakts: pie 10000 Apgr. /Min. ģenerētais spēks pārsniedz 15 kilogramus.

Atradu kur var nopirkt pa 14,50 nekur nesuutot tadu pashu ka visas :) BET izdomashu vai es tadu gribu ja ne tad ielixu te :))))))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

izskatās pēc pilnīgas huiņas, ir arī kaut kāda jēga no tās "dročīšanas" ?

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...