Jump to content
GIGN Forum

Rihanna Arēnā Rīga


Izliecies
 Share

Recommended Posts

;)

Klausos vnk old schoolu muziku un viss... vnk kada jega iet uz koncertiem kur viss notiek fonograma?

Kāda jēga tev te virināt muti?

Pats uz konci aiziet gribēju, bet atjēdzos par vēlu. Ķipa klausījos, kas, kur, kā, bet to ka gribu aiziet, sapratu tikai vakar, kad biļetes maksāja 80ls.

Link to comment
Share on other sites

Taatad koncerts bija nepaaraak tik traki vareeja redzeet, ka fonograma apakshaa tikai dazhas dziesmas reaali vinja dziedaaja.. Par to ilgumu es tur iisti nesatraucos jo vinjai man taa liekas taapat daudz dziesmas nemaz nebija! Shovs arii bij diezgan shvvaks!

Bet es arii vinju saprotu, to cilveeku neatsauciibu es vienkaarshi apbriinoju - tie kas tribiinees seedeeja izskatiijaas kaa uz teaatri atnaakushi, tipa rihana uzsauc tipa lai pacelj rokas, bet lv konservatiivaa publika seezh un kasa galvas! :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

Pats biju uz koncertu, jo dabuuju biletes par velti, un mans rezumee par koncertu !

Visi tie, kas kaut ko dirsh par to, kad sudiigi dzied vai iiss koncerts, juus pieradit savu stulbumu, jo latvija ir pilna ar neaptestiem blauriem, kas tikai maak dirst. Man tados diemzheel jaklausaas katru dienu. Vinja nekaveeja 2h, iemacaties lasiit, koncertam bija jasakaas 20:30 vinja saaka 21:00 (daudziem steidzami vajadziigs acu aarsts).

Koncerts bija 1h gars tikai, a ko jus gribat no 20 gadigas meitenes, kas izdevusi 2 albumus? Un tie, kas muld kaut ko par balsi, parasti to saka par visiem koncertiem, jo grib lai visi dzied kaa Garancha vai Kaupers, bet pashi dzied kaa beigats vistas. Tie kas lasa, kaut kadas stulbas recenzijas no kaut kadiem veel stulbakiem ''muuzikas masteriem'', iesaku turpinaat to dariit, ja jums pashiem nav savu uzskatu, jo tieshi tapat kaa ar kino kritikiem, man vinji ir pie kajas. Koncerts bija labs un nenozheloju, kad aizgaaju.

Tikai juus nedomajat, kad es baigais rihannas fans, ak dievs nee, vnk man besii, kad cilveki gudri dirshh...

Protams vinja nospeleja savu standarta paketi un pazuda, bet taa pakete bija labi nostradaata un skaneeja labi, sovs nebija nekas kruts, bet man pat neprasiijas. Koncerts bija kaa vieglais romans, kuru tu izlasi pa 1 nakti noliec un zini, kad vairaak nelasiisi. Tu vnk izbaudi mirkli, un ir stulbi shaadu koncertu salidzinat ar da jebkuru liela meroga zvagzni, kas jau ir legenda, jo vinju koncerti ir pavisam kaut kas cits , kaa piem. Korn, buus Metallica vai airosmiti, tachu vai vinji pie mums brauc, kad ir pashaa virsotnee ? Rihanna ir zvaigzne, kas tagad izbauda savu zvaigznhu stundu un tieshi tapeec shis koncerts bija iipash, jo sho mees vareetu salidzinaat ar to pashu, kaa korn buutu atbraucis uz latviju pirms kaadiem 10 gadiem, tas buutu jau kaut kas, pi mums diemzhel veel maz brauc tieshaam pashlaik esoshaas zvaigznes, un tieshi shos zvaigznju koncerti parada kopeejo liimeni, jo grupas kuras ir pasaul slavenas pie mums atbrauks shaa vai taa, jo vinji brauc visur kur labi maksaa, tachu shiis esoshas zvaigznes vinji nespej visus izbraukaat, tapeec ja tadas paradas uz muusu skatuveem tas nozimee, kad esam soli uz priekshu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...