Jump to content
GIGN Forum

Pro Pilkki 2


Traffic
 Share

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cik es šodien paskatījos neviens no serveriem neiet 24/7 ne tie, kas ir gigna forumā nedz arī tie, kas ir pašā pilkki forumā... Diezgan debīli. Tā jau jautri uzspēlēt kopā ar citiem, bet spēlēt tos mazos kausus ar kompi...

Valchsh, tu no rīta ar spēlēji, ne?

p.s Viena piebilde. Lai spēlē būtu īstens pro arī dzīvē jabūt riktigam makšķerniekam un, blin, visi tie vizuļi, tārpi un pārējās kakas, kā var saprast ar kuru tieši ķeras tās zivis, bet, par laimi, man haļavā sanāca noķert pāris līdakas 1kg+

p.p.s nu cik es izskatīju to forumu tur nekā nebija minēts par kaut kādiem serveriem, kuri patstāvīgi būtu on. Kā jau teicu - debīli.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

OMG ! lai serversi būtu 24/7 tad tev arī jaspeēlē 24/7 savādak nav iespējams serveri turēt !

Lai uztaisītu serveri - ieej spēle paņem "Create network game" visu izvēlies un serversi gatavs ! lai serveris strādātu tev ir obligāti pašam jāspelē !

Link to comment
Share on other sites

Pietiks piiksteet par kkadu ahenno serveri :P VNK visi kas grib speeleet pulceejas ieksh irc.lv #Propilkki2.lv eertaakai speelju sarunaashanai :)

Tad nu ideja ir taada ka attieciigos momentos gribeetaaji varees sapulceeties sarunaas kas hostees un varees uzspeeleet. Ceru uz juusu atbalstu :)

Link to comment
Share on other sites

Visiem ProPilkki2 speletajiem atveries host LV,RUS,ENG Katru dienu no 8.00 lidz 24.00 vai pedejam speletajam no 03.03.2008 lidz 03.05.2008(pagaidam) Piekdienas,Sesdienas un Svedienas Host 00.00-24.00 (cauru dienakti)

IP 86.63.172.53 Drizuma gaidamas ari sacensibas

Laipni Gaiditi

Edited by nlo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 7 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...