Jump to content
GIGN Forum

Pro Pilkki 2


Traffic
 Share

Recommended Posts

es šito kapāju, tikai nezinu vai man 2 vai primā daļa, nekādu dižo sasniegumu nav, bet vispār nenormāli aizrauj :thumbsup: vajadzētu atsevišķu , skaisti noformētu topiku, kur ziņo, kad, cikos būs sanākšana uz copi.

vienreiz noķēru asari uz 340g, neko dižāku neesmu noķēris, īpaši daudz jau arī neesmu spēlējis, bet nu viss nāk ar laiku.

Edited by Dzii
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iesaku, tur ljoti daudz cilveeku :) es piemeeram visu laiku tur rauju, iet diezgan gruuti, jo nezinu uz ko kuraa ezeraa, kas kjeras.. un visi lielie profi man izbaazh aaraa :thumbsup:

Latvija ir piedalijusies turniiraa un palikusi 4. vietaa :khehehe: aarzemju serverii speelee diezgan daudz latvieshi

Link to comment
Share on other sites

Crashi ir deelj rezuluucijas un widowsa pogas spaidiishanas.. Uzliec mazaako rezaluuciju speelee.. to vareeja izdariit kaut kaadaa speeles failaa, speelee taadu funkciju neesmu pamanijis..

Kapeec izvelkot zivi tev vinju neieskaitija, tev speeles beigaas ir jaatgriezhaas starta vietaa, lai vareetu ieskaitiit tavu zviju skaitu utt..

kapeec nevari piekonekteet? noteikti raksti neiisto ip.. Traffica pirmajaa postaa ir nepareiza ip, tobish, 20 vietaa ir 201...

iistaa ip ir 217.20.191.26

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...