Jump to content
GIGN Forum

Defense Samuray


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D bet skatos ka vincistera ciemu ar senatoru nes nost :/

Nu izsktas, kad taa gan ir :D Ja Vincisters uzskatiis, kad vajag palidzibu kaut ko noorganizeeshu, pagaidaam tas ir vines attacks ar lielu armiju un peec tam ar vienu senatoru :)

Vincij ko saki veidojam kautko ?

Link to comment
Share on other sites

Skaidti uzbrukumi ... bet ...

Iesaku samazinat laikus starp uzbrukumiem ne lielakus par 1-2 sekundeem. Es saprotu ka internets dazjkart chakareejas - bet tad labak atcelt un veidot uzbrukumu veelreiz.

Iemesls - ja tu naaku man virsuu ... tad maksimalais ko nonestu vienu strukturu ar pirmo uzbrukumu.

Pa rupjo rekinot 40s 40s 10s 40s ir laiku starpība starp uzbrukumiem. Tā kā pirmais parasti ir tīrošais - tad tam ļauj sist bet nakamajiem viļņiem ieliek defense. Jo tie parasti ir mazāki. Šo taktiku pielieto 80% gadījumu. Vēlu veiksmi, lai tas čalis kam uzbrūc ir iesācējs.

Kā taisīt uzbrukumus ar katām:

1) kādu browseri lietot ?

pats lietoju FireFox bet iespējams var lietot arī jauno MSIE 7.0 versiju. Kādas ir priekšrocības - MSIE ir mazāka kļūdas scriptā laika aprēķinā. !!! Ir gļuks !!! kuru travian iespējams vēl nav izlabojuši - laiks neskaitās precīzi - ilgstoši turot varā logu - parasti gaidot laiku kad izsūtīt uzbrukumu - faktiski sekundes biku iepaliek - rezultātā uzbrukums aizsūtās vēlāk. - TAS ir SVARĪGI pie alliances precīzi laikā koordinētajiem uzbrukumiem (uz s7.com visa alliance trāpīja 5 minūšu robežās !!!).

2) kā izveidot uzbrukumu - nekā jauna jau nav ...

Tad tā - atveriet mērķim tik daudz uzbrukuma logus [tabos] cik viļnus plānojat - salieciet jau uzreiz uzbrukumus - un apstipriniet tik tālu - līdz paliek pēdējo reizi nospiest pogu apstiprinājumam sūtīšanai.

Tad vienkarsi sakot ar pirmo [tabu] - kurā būtu jābūt arī tīrošajam vilnim - sāc spiest pa gogām un ar CTRL+TAB mainīt [tabus] - lai ātrāk - un uz nākamo - tā līdz pēdējam.

3) ko darīt pēc tam - obligāti pārčekot rally pointā vai uzbrukums ir aizgājis pareizi - dažkārt gadās, ka pie sligtāka interneta pieslēguma tīrošais faktiski aiziet pēc katām - ja kaut kas nav ne tā - tad ātri ātri atceliet visus uzbrukumus un atkārtojiet 2-o punkti.

Īstenībā tieši [tabu] dēļ es pārgāju no MSIE lietošanas uz FF :), lai varētu katas kārtīgi nosūtīt.

Ceru ka ņemsiet par labu :)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P.s. starp citu - vajag biku nopietnāku pamat armiju. Šo visu uzbrukumu var apstādināt 300 druīdi elpu neatvelkot.

Edited by vinituu
Link to comment
Share on other sites

Viena svarīga lieta ir, ja sūta attackus no vairākiem ciemiem, tad ja jau iepriekš no, piemēram, 1. ciema ir sagatavots uzbrukums un atliek uzspiest tikai OK, taču, ja pēdējais ciems, kas ir vērts vaļā ir kāds cits, tad uzspiežot 1. ciemā ok, nekas nenotiks. Pats šādi 2x esmu kļūdījies un smagi sev sačakarējis dzīvi...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...