Jump to content
GIGN Forum

Briivstundinnas


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Nu redziet, man sanaaca ssodien dabuut paaris briivstundinnas.

Tas viss gadijaas taa gluzz nejaussi. Kaa parasti es seedeeju darbmaaciibas stundaa un domaaju par dziivi. Tad kaa vienmeer ucciks beidza stundu kaadas 15 min aatraak, nu ok. Es ar draugu aatri izlavamies araa kameer paareejie sezz darbmaaciibas klasee un muuld bezsakariigi. Mees aizmoccijam uz juurmalu uzpiipeet peedeejo ciigu uz puseem. Naakot atpakall mees satikaam direktoru kurss uzoda ciigu smaku un saak muus izprassnnaat. Aizveda muus atpakall pie darbmaaciibas uccika un saak dirst par mums. Nu ok, vinnss neatrada neko pie mums jo taa bija peedeejaa ciiga, bet es gudrinieks paraadiju dirkam fakuci kad vinnss gaaja araa no klases. Protams tas kules laiziiitaajs paskatijaas un ieraudzija skaistu fakuci. Taa jau viss bija ok, bet kad gaaju uz naakamo stundu pistais dirka man pienaak klaat un saka ''Ēj uz maajaam un pannem briivu dienu, izveedini smadzenes'' zaban.gif

Kaadam ir bijussi saadi gadijumi, luudzu uzrakstiet tos lai man paliktu vieglaak un zinaatu ka neesmu vieniigais kam naacies paardziivot to sad.gif

Link to comment
Share on other sites

eh cik reizes nav naacies stastiit staastu par savu forsho 9 klasi kur valdiija haoss. Skolotaajas miiljaakaa atbilde uz jautaajumu par vielu bija: "Jums tagad nav jaasaprot, jums ir jaapieraksta. Saprast vareesiet kad buusiet nesekmiigi uzrakstiijushi kontroldarbu un naaksiet pie manis uz konsultaacijaam" (kas protams bija par maksu).

Suutija man no stundaam diezgan regulaari aaraa (sho "habbit"u es piekopu arii 10 klasee veestures stundaas kas bija tieshi pirms garaa starpbriizha wink.gif. Ja nemaldos aatruma rekords bija 39 vai 29 sekundes peec stundas saakuma thumbsup.gif )

No skolas gribeeja izmest arii paariiti reizhu, bet beigaas laikam novienojaas ka es jau nenolikshu paarcelshanas eksaamenus uz 10-o klasi. Kaukaadaa tur kopeejaa sanaakshanaa un sprieshanaa par skolotaajiem, mani 2 miiljaakie skolotaaji mani aizstaaveeja un liidz ar to uzreiz mani neizmeta wink.gif. Vecaaki arii tika saukti entaas reizes. Mamma uz pirmo reizi aizgaaja, peec tam lika miiksto jo saprata ka nav tolka.

Nu ja, beigas bija visskaistaakaas. Peec nemitiigiem maajieniem no manas megakuciskaas audzinaataajas (laikam Kalninja bija... viena no lielaakajaam kuceem ieksh toreizeejaas RCHĢ) par to ka man vajadzeetu mekleet citu skolu jo es jau paarcelshanas eksaamenus nenolikshu, es vinjai speeciigi aizveeru muti iekljuudams RV1G. Viss ko vinja pateica vienaa stundaa bija "nedomaa, ka, ja tu ticis pirmajaa gjimnaazijaa esi, vari uzvesties te kaa gribi" (starp cee, es tieshi taa arii domaaju wink.gif... un iipashi nebeidzu peec vinjas shkjidraa paarmetuma)

Enivei 99 vidusskolaa ir dariitas daudz forshaakas lietas. Varbuut ojaars_z jums kaadreiz pastaastiis wink.gif

Link to comment
Share on other sites

man domaaju diezgan jautri ir gaajis ar amatmaaciiibu stundaam runaajot par skolotaajiem

... - 6 klasei - raaells vecis , labs

- 7 kaut kaads dievnesis bet ar pedinja pazinjaam ar miiksto likshanu uz stundaam un tad vinju izmeta

- 8 no blakus skolas paarnaaca pie mums viens opis kursh kuram patika iekjert tas beidzaas ar to ka vinjsh skolaa paarkrita paar margu un ar galvu pa priekshu jiblic pret zemi un rekur tu esi uz vietas beigts skolas foaajee uz griidas , bet nu opis bija saliidzinoshi reeaals pipars

- 9 iedomaajieties pashu nespeejiigaako cilveeku uz dusmoshanos un lamaashanos kursh jums taali vienalga, nu bljin dari ko gribi , un lai kaa vinsh censhas tu tik pasaki- jjaaa, sapratu - rodzjer zett

bija viss madraciii

Link to comment
Share on other sites

mums tikai shodien, 2x pa 3 gadiem amatu maaciba notika biggrin.gif

vispaar jau 2x pa 4 gadiem cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

hehe.. mums ar dreamli 8 klasee darbmaaciiba ownoja.. stundas saakumaa pasakam uchukam ka ejam uz veici iegaadaaties kaukaadus tur darbariikus vinja stundaam.. novazaajamies abas stundas apkaart.. beigaas aiznesam vinjam kkaadu ljevu skruuvgriezi pa 30 sant. un dabuunam abi pa 10..

tikai zheel ka tas uchuks bija miixtais.. vinja stundaas 9 klasnieki saaka 8 klasniekus apspert un pac uchuks miiza no vinjiem.. shamo izmeta.. zheel confused.gif

aa sportaa mums arii ownz.. pashlaik darbaa pienjeema vienu kursh bija izmests par dzershanu.. jo tas ko pienjeema peec vinja arii bia dzeeraajs + vel normaals pedinsh.. uz visaam siikajaam veceneem meta aci new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

smile.gifblink.gif jums gan te labie gadiijumi... smile.gif

man ja nemaldos 8taa klasee no stundas vidus izeta par kaushanos...kr4 mans solabiedrs Maartinsh bija nospeeris un pasleepis somu taadam klases loham Gatim kursh man no somas izvilka cepuri un teica ka neatdos kameer nedabuus somu dry.gif taa nu mees ar diplomaatiju necik talu netikaam un mani ar Gati izmeta no klases jo klases aizmuguree saakaam faitu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

aii kad veel 45 vsk maaciijos 5-7 klaei mums skolaa bija amatmaaciibas uchuks... reaals kodeejs, pirmajos solos neviens neseedeeja jo vinjsh meedza runaajot spljaudiities taa ka pirmie soli bija bezmazvai slapji... + veel vija sieva maaciija meiteneem maajturiibu [arii taada pati kodeeja] nu un dzheks starpbriidii gaaja pie vinjas ar snapsi... atziimes vinjsh mums meedza likt par to ja mees kaut ko atrodam kas vinjam bija pazudis... ilgi jau nebija jaadomaa kad pashi jau saakaam sleept un pelniit 10niekus... 6 klase jautra nodarboshanaas bija spljaut griestos... 7 klase jau meedzaam spridzinaat bombenes klasee... peec tam vinju izmeta... ejot prom vijnsh savaaca visu ko vien bija iespeejams savaakt no amatmaaciibas klases laugh.gif

p.s. uchukam uzvaards arii bija tiiri interesants = birnbaums naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

- 8 no blakus skolas paarnaaca pie mums viens opis kursh kuram patika iekjert tas beidzaas ar to ka vinjsh skolaa paarkrita paar margu un ar galvu pa priekshu jiblic pret zemi un rekur tu esi uz vietas beigts skolas foaajee uz griidas , bet nu opis bija saliidzinoshi reeaals pipars

~6min reecu bez apstaajas smiliez.de_2125.gif

man gan ir paveicies izlidina pat pirms stunda nav saakusies :>

Link to comment
Share on other sites

mums tikai shodien, 2x pa 3 gadiem amatu maaciba notika biggrin.gif

a mees darbmaaciibaas gaajaam uz Lv finieri peec balkiisiem, lai citiem buutu ko virpot, un par atnestajiem mums lika atziimes. tas bija lidz 8. klasei. Tad nomainijaas skolotaajs, kas klasee miileeja iedzert un elitu pipeet. Vinu semestra beigaas atlaida, un sis aiziedams paneema no skolas visus iznstrumentus.... kops taa laika vairs darbmaciba nenotika. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

atziimes vinjsh mums meedza likt par to ja mees kaut ko atrodam kas vinjam bija pazudis... ilgi jau nebija jaadomaa kad pashi jau saakaam sleept un pelniit 10niekus...

ai shitas labs.

wee man staasts arii forshs.

btw Falck nez kaa tu zini kaa mani sauc ja Liepinsh mani aceras. + aceras vinsh droshvien no taa ka viens taads pastulbaaks dzheks uzrakstiija manaa vietaa veestures siiko darbinju (kas 4 no klases bija jaaraksta) un tur bija uzrakstiijis komuunisti un komonisti utt. Liepinsh mani kaadas 5 reizes par idiotu un stulbeni zaakaaja happy.gif

bet taa pie vinja forshi shpikot bija.

Link to comment
Share on other sites

aa un btw muusu skolotaajam vienmeer bija apspljaudiita mugura smile.gif un vinjam patika elvisa frizuura biggrin.gif, veel kruti bija ar viileem taisiit dzirksteles, ar viileem galdos sist caurumus un zaagjeet galdus, aa un vinja atziimju likshanas sisteema bija ideala, vinsh skatiijas cik daudz uzrakstiits un no taa lika atziimi, piemeeram, manaa klasee iet vienks kageks kuram iesauka ir (nu tagad vareetu teikt bija) "kunkulis 2004 (arii 2000 un 2001 biggrin.gif ) " uzrakstiija par mashiinam un dabuuja, ja nemaldos, 7 smile.gifbiggrin.gif . AA un tas u4uks, miizh no visiem kuri ir no vecaakaam klaseem biggrin.gif , 1x vinsh ar vienu hokejistu no 8 tagad 9 klases sakaavaas, jo u4uks ar viili sabojaaja nuuju biggrin.gif , kruuminsh (skolotaajs) saaka raudaat biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif . Un kruti bija arii zagt no vinja istabas bumbas, ar kuraam mees speeleejam futbolu, kuras vinsh mums katru starpbriidi atnjeema. Vinjam istabaa ir izliimeeti FHM plakaati. AAA un btw shogad mums ir pie cita u4uka un vinsh teica ka kruuminsh itkaa ir slims bet braukaa ar riteni smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

ahh, t3h good old time5. atceroties eini, un atskaarstot to, ka bijaam peedeejaa paaudze, kas pie vinja maaciijaas, kljuust nedaudz skumji. bet nekas. mums veel 8 bija taads jauks darbmaaciibas skolotaajs Edgars (un 9 klasee arii , tikai maacija raseeshanu). shogad diemzheel vairs nemaaca. vinja stundas bija jautras.. njemot veeraa, ka uz pusi no taam vinsh neieradaas, jo bija shmigaa happy.gif... bet arii tajaas stundaas, ko vinsh apmekleeja, bija jautri. a particulary memorable one - vienam vecim no muusu klases bija dzimene un mees vinjam (nu kaa no klases images2.jpg) uzdaavinaajaam taadu lielu, skaistu, melnu gumijas dildo. nu, protams, pats fakts ir jauks. bet labaakais bija, kad 2 meitenes vinja raseeshanas stundaa suuta ziimiites viena otrai. nu, shis tad pamaniija un paarkjeera. un, lol, kas tur bija rakstiits: "eu, Maiklam liidzi ir dildo, peec stundas nonaac lejaa, vinsh paraadiis..." nu, vinsh izlasiijis ziimiiti, korekti nodeva to meiteneem atpakalj ar nedaudz izbriiniitu skatienu happy.gif

LOL.

nu jaa, ar Brasļiku (direktoru) arii ir jautri gaajis. 10 klases beigaas es ar vienu veci gaitenii taisaam veco labo slo-mo fighting sequence (ko mees biezhi daram), a garaam iet brasliks, tieshi briidii, kad es LJOOOOOOOTI leeni tam otram it kaa maucu pa zhokli un shis LJOOOOTI leeni it kaa kriit pret sienu. nu, ko, puikas kaujaas, un taa sanaaca, ka man vajadzeeja rakstiit paskaidrojumu par "otra zeena piekaushanu" happy.gif aijj nee, uchuki dazreiz smagi rullee. un tas ir nemaz nerunaajot par mr.PLUUMI naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

o jaa , tev iedod briivu dienu , kameer mums ja uzkozh , zvana senchiem utt...

bija gadiijums ka vecenes izdeera pa 5aam vienu 0,5 alu , aizveda pie direktores , pazvaniija senchiem un teica ka vinjas visas ir piedzeerushaas ...

nevis risinaat probleemu un piespriest kaut kaadu praksti , bet indiviidam taisiit suudus mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...