Jump to content
GIGN Forum

Nāve


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Dievs ir priekš vājiem cilvēkiem, kas netic sev. Tad viņiem vismaz ir kāds cits, kam ticēt, uz ko paļauties.

Es ticu, ka pēc nāves ar mani notiks tas, ko es gribēšu, lai notiek.

Un starp citu - no miršanas kā tādas nevajagot baidīties, esot kaut kāda grāmata par nāvi un cilvēkiem, kuri ir pārcietuši klīnisko nāvi un viņi sakot, ka pašas nāves iestāšanās brīdī viņus pārņemot vispārējs miers, atslābums, nekāda panika un stress par to, kas notiek. Pats neesmu lasījis, nezinu, tikai atstāstu, ko esmu dzirdējis. Par to, kas notiek pēc tam - katrs var ticēt kam grib.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kjip, esot taisiiti peetiijumi, ka, kad noceertot galvu, cilveeki veel kaadu pusminuuti saprot, kas notiek utt. Bija viens kekss uz naavi notiesaatais, ar kuru sarunaaja, ka tad, kad jamam nocirtiis galvu, vinjsh mirkshkjinaas, tad, kad paprasiis. Un esot mirkshkjinaajis vismaz pusminuuti aktiivi jamais. That leaves you thinking about capital punishment...

Linku gan vairaak nemaaku atrast. Imho zem www.damninteresting.com kaut kur bija.

Link to comment
Share on other sites

Linku gan vairaak nemaaku atrast. Imho zem www.damninteresting.com kaut kur bija.

vai arii driizaak vinsh vienkaarshi visu laiku mirkshkinaaja jo tas bija peedeejais impulss kas tka nosuutiits uz smadzeneem un kameer muskulji veel tika apgaadaati ar skaabekli tie darbojas...(pa iistaam uz dullo rakstu)

un vispaar kkad domaaju, bet nekur arii nenonaacu... zna4it tu nekaadiigi neko nevari domaat ( sapnjot) jo smadzenes nestraadaa, vieniigaa iespeeja ka pastaav shii dveesele kas kautkur kautkaa paliek, bet vnk liekas nereaali kaa taa vienkaarshi nav un viss...

Link to comment
Share on other sites

Es kautkā neticu tai pēcnāves dzīvei...

Tā kā tevis nebija pirms 100 gadiem, tā nebūs arī pēc nāves.

Runājot par to klīnisko nāvi, es kautkur dzirdēju, ka pēc klīniskās nāves (un atdzīvošanās) ķermenis ķļūst par ~21 gramu vieglāks... tas "itkā" esot dvēseles svars.

Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz pašu miršanas procesu - http://www.newscientist.com/article/mg19626252.800

Vērtīga lasāmviela :) Vismaz uzzināju kā es gribētu mirt, ja nu gadījumā kas.

Es īstenībā ilgi nebiju domājis par nāvi līdz gignā ieliku jautājumu kas notiek pēc nāves. Viens čalītis uzrakstīja - nekas, tu nomirsti un viss beidzas. Un tad es sapratu, ka tā arī ir :) Savādāk nemaz nevar būt.

Protams, tas, vai mēs vispār nonāksim līdz nāvei ņemot vērā visas foršās mūsdienu tehnoloģijas, ir cits jautājums - varbūt es ar citiem iekšējiem orgāniem un kaut kādu bio-ādu un ko tik vēl ne - dzīvošu 500 gadus. Bet agrāk vai vēlāk es nomiršu. Un tas ir pats interesantākais, par ko es esmu domājis jau kopš kādu 5 gadu vecuma.

Apzinies sevi. Apzinies to, ka tu patlaban esi. Paskaties kaut vai uz sevi un saproti, ka šajā ķermenī TU sēdi iekšā. Pats mistiskākais ir - kas notiek pēc nāves? Jo patlaban sajūta ir pašsaprotama, bet kā būs pēc tam? Tad nebūs cita līmeņa, nebūs cita ķermeņa, nebūs cita TEVIS, būs vienkārši tumšs. Līdzīgi kā tu izej spēli, kura beidzas un.... viss. Ceļš noiets.

To man joprojām ir grūti aptvert - to, ka es kādu dienu varētu nebūt. Tas liekas nereāli, tajā pašā laikā nāve liekas pašsaprotama, to tikai ir tik grūti attiecināt uz sevi. Manās smadzenēs mans ES ir izveidojies tāds, ka man ir sajūta, ka es vienmēr eksistēšu un ka nav reāla manis neeksistēšana, kas, protams, atkal ir muļķības, bet tik un tā - par to visu nāves padarīšanu aizdomājoties, ir grūti pieņemt, ka es kādreiz varētu neeksistēt.

Tas arī manuprāt ir iemesls visam tam černim par pēcnāves dzīvi, reinkarnācijām utt šitiem. Man ta kas - tie cilvēki, kas tam tic, nomirstot stieni neparaus, drīzāk es paraušu, ja kaut kas tāds notiks :)

Link to comment
Share on other sites

Sakarā ar reliģiju, protams, es arī katru dienu nelasu bībeli un katru svētdienu neeju uz baznīcu, kā arī nelietoju tādas lūgšanās kā: " Dievs apgaismo manu prātu, rādi man ceļu "

Man škiet pietiekami tikai ar to, ka es viņam ticu, un katru vakaru skaitu lūgšanu. Varat teikt šeit ko Jūs gribat, bet man tas neko nemainīs (par reliģiju).

Esmu stipri līdzīgs kedai. :)

P.S ticu pēcnāves dzīvei un kaut vai esmu vēl jauns esmu arī domājis par to kas notiek pēc nāves. Bet tā arī nenonācu nepiekāda slēdziena galu galā.

Un plus vēl tā kā jau viens teica (slinkums taisīt quoti). Es arī vēlētos atstāt kaut ko pasaulei lai mani atceras .

Bet viss vēl priekšā Dzīvosim redzēsim

P.S.S par tiem 21gramiem es domāju ka tās ir atmirušo smadzeņu svars

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Tas gan jau, ka bija tv3 dokumentālais raidījums, reinkarnācija. Čalis jau tur visu ļoti sīki varēja izstāstīt un viņš ja nemaldos bija kā sava vectēva ādā, bet tik pat labi tas sīkais labi varēja arī tēlot.

par tēmu - neesmu domājis par nāvi un arī neredzu tam jēgu. Neticu Dievam, esmu pagāns.

Link to comment
Share on other sites

Zorg iedomājies situāciju, Tu kļūsti tik resns, ka vairs neredzi savu pipeli. Tātad, ja Tu viņu neredzi, značit Tu netici, ka viņa Tev ir?!

edit: godie, viņam būtu TIIIIIK liels kuņģis, ka viņs nevarētu saskatīt to spogulī un sataustīt. Katru reizi, kad viņš gribētu čurāt, viņs apmīztos, un tad lūgtu Dievu, lai tik varētu nomesties svarā, jo naudas priekš tauku atsūkšanas viņam nebūtu....

Edited by keDa
Link to comment
Share on other sites

Lol, nu i piemēriņš, viņš varbūt paskatīsies spoguli, vai arī pataustīs, un čurāt taču viņam arī vajag! :)

Nu par tēmu, vispār, par pašnāvību jau domājis ir katrs, vienkārši tā iedomājies, kaut kādā grūtā brīdi or something,..

Un nezinu, es nedomāju par kaut kādu dievu, tapēc arī nav tā ka es ticu vai neticu - es par to nedomāju!

Link to comment
Share on other sites

edit: godie, viņam būtu TIIIIIK liels kuņģis, ka viņs nevarētu saskatīt to spogulī un sataustīt. Katru reizi, kad viņš gribētu čurāt, viņs apmīztos, un tad lūgtu Dievu, lai tik varētu nomesties svarā, jo naudas priekš tauku atsūkšanas viņam nebūtu....

Viņš ļoti labi varētu sajust vai viņam ir vai nav krāns, tad kad būtu uzbudinājies, tā kā tavs piemērs sux.

megapiile - par to vai kāds tic tai otrajai dzīvei var ļoti labi saprast apskatoties ko katrs raksta par savām domām, kas notiek pēc nāves.

Link to comment
Share on other sites

es esmu daudz klausijies no skolas tehniska direktora par budistu uzskatiem par navi, ka iespeju labot to ko neesi paspejis izdarit shaja dzive, atdzimstot.

bet patika man tas kā var atdzimt. Ja teiksim tu esi bijis slikts cilveks , par cilveku tu neatdzismi jo tev ir netira dvesele. teiksim par burunduku atdzimsi-buusi bijis labs burnduks par suni atdzimsi utt. līdz kāmēr tu būsi attīrījis savu dvēseli, lai pārdzimtu atkal par cilvēku!

es isteniba megjinu sevi nodarbinat tik daudz lai man nebutu jadoma par to kas nenovershami notiks.

jūs esat aizdomajushies par to kā jūs vēlētos lai jūs apglabā un kāda būtu ceremonija bērēs utt. ?

man noteikti ir vēlme tikt kremētam un lai skan kāds roķīgs bītlu gabals kad mani nes tajā urnā :)

so man liekas ka ta ir kkada kanibalu padarishana kad 5 vechi nes vienu koka kastee .

Link to comment
Share on other sites

tad neraksti te neko dauni!

man drauga beres skaneja viens ozola gabals rekviems reali vinsh bija reperis un ta bija vinja fav songs un bija visai bediigi klausities tagad paklausos vnk raudiens nak :(

bet nu savas beres es gribetu lai man skanetu kads metalisks vai rokjiigs gabals un nestu to zarku... butu vel labak ja nebutu uzvalkos bet tados realos apgjerbos kas to nes ta... vot tadas es gribu vai ari lai live kads piespele ar gicu! :)

Link to comment
Share on other sites

Viņš ļoti labi varētu sajust vai viņam ir vai nav krāns, tad kad būtu uzbudinājies, tā kā tavs piemērs sux.

A tu neesi aizdomājies par to, ka tie cilvēki, kas tic reliģijai, var sajust Dievu??

Tikpat labi viņš var palikt akls, bez rokām, kājām un krāna. Ieslēgts pagrabā ar nogrieztu mēli, tas būs labāks piemērs?

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki, kas sajūt dievu Dievu (kristietībai nav monopola uz vārdu "dievs"), to arī vēlas sajust. Vai esi dzirdējis par amputantiem, kas jūt sev nogrieztos locekļus ?

Link to comment
Share on other sites

Nē neesmu!

LAbi, es netaisos tagad ar Jums, neticīgajiem, strīdēties, jo es esmu viens, bet jūs esat daudzi.

Ja es šeit tik ļoti gribētu aizstāvēt savus uzskatus, ņemtu rokās bībeli, un uz katru jūsu teikumu atbildētu ar kautkādu foršu pantu...

Link to comment
Share on other sites

LAbi, es netaisos tagad ar Jums, neticīgajiem, strīdēties, jo es esmu viens, bet jūs esat daudzi.

Ja es šeit tik ļoti gribētu aizstāvēt savus uzskatus, ņemtu rokās bībeli, un uz katru jūsu teikumu atbildētu ar kautkādu foršu pantu...

Nav jēgas ne strīdiem, ne diskusijām. Tu tici, jo vēlies ticēt, es neticu, jo nav nepieciešamības. Ar bībeles citātiem un pusizsmejošiem uzbraucieniem tu tikai sargā savu ticību no tiem, kas to vēlas apšaubīt, kas, protams, norāda tikai uz to, ka tava ticība ir balstīta uz ļoti vājiem pamatiem.

Link to comment
Share on other sites

ticīgs, neticīgs, bet tomēr nevajadzētu sākt analizēt kāda veida reliģiju, precīzāk, kristietību, kas ir gājusi cauri gadu tūkstošiem :unsure: Tic, netic, tā ir paša darīšana, bet nevajadzētu gan teikt, ka "ticīgi" cilvēki ir vāji cilvēki, jo ticību arī var uztvert kā labu draugu, uz ko var paļauties un kam var uzticēties.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...