Jump to content
GIGN Forum

Varbūt Kāds Jau Ir Redzējis.


Jurko
 Share

Recommended Posts

šitas ir vienkārši pizģec!

Es vakar 2:00 naktī šito ieraudzīju un atrēcu dirsu!!!!!!

jā jā, ir redzēts, bet tas teksts ir lielisks. Labi, ka tur ir teksts uzrakstīts a citādi es pirmo reizi bez teksta klausījos un nekādīgi neko saprast nevarēju :) Protams, vienīgais ko es ar tekstu sapratu ir tikai tas, ka viņa ir ūberstulba :D

rofl: jonass - to viņa mājās no galvas mācījās pusdienu :D Viņai uzprasītu kaut ko citu atkal stostītos :)

p.s.

forša kvoute no jūtubes komentiem

I personally believe that if it weren't for my good looks, I would go nowhere in life. Unless I met a really rich guy that would take care of me, such as... a hockey player or some kind of doctor, such as, a surgeon. I think US Americans should all have no useful opinion on anything at all, such as "the Iraq" and....South Asia....uhm....should also....our children...such as?? good thing I'm pretty.

Link to comment
Share on other sites

o arī meklēju to amerikāņu ''vai esi gudrāks par piektklasnieku?" hungary? like hungry? well i have heard about turkey ...

vēl iesako ierakstīt youtube....ai ko vnk iedosu link...

http://www.youtube.com/watch?v=R5uuq-ibCbg...feature=related :superlol: :superlol: :superlol:

http://www.youtube.com/watch?v=UFvz5mCH4TU...feature=related

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Ja ble baigi gudrie smuko beibiti apdirst (blja ku laba), interesanti, ko jus pasi teiktu, ja jums skaistuma konkursa paprasitu, ka 1/5 latviesu nemak paradit latviju un kapec ta ir.

Ko? Teiktu, ka tapec, ka latviesi ir stulbi? AHA! Labakais veids, ka savakt balsis! Tas ari but ehh hmmm (un pie sevis nodomatu.. ja .. tiesam dirsa.. nevar buut... hmm emm... kas ir Latvija??!?!? un kas ir KARTE?!?!??! O_O)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

1. man viņa nepatīk, viņa izskatās pārāk mākslīga un man vispār labāk tumšmates patīk

2. protams beef arī pie mums liela daļa "smuko beibju" aplauztos, bet nedomāju ka tik ļoti

3. jā jenķi(liela daļa) ir stulbi un tas nav stereotips, to pierāda fakti!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...