Jump to content
GIGN Forum

Nepieciešama Palīdzība, No Cilvēkiem!


Airedium
 Share

Recommended Posts

Vot džeki iepērkās :D

TIe divi, kas iegāja otrie un izgāja pēdējie arī ķipa palīdzēja apzagt, novēršot pārdevējas uzmanību.

P.S. deru, ka pēc apzakšanas veikals noņems to leti, kura atrodas pa vidu vai arī uzliks velvienu novērošanas kameru.

P.P.S. 100%, ka zagļus noķers, jo tādi amatieri, kas kamerai pretī skatās negadās bieži. Būtu novērojuši veikalu un kameru atrašanās vietu un tad apzaguši. Debīlie urlas.

Link to comment
Share on other sites

Lol veel pasakat, kad vinji nav atrasti :D Dobele nav tik liela un 2 purni tur tik perfekti redzami :blelohs: Un taa otraa popitka, vispaar rofl, noteikti akut kaadi nonarkojushies urliki, nekas cits tik stulbu lietu nevar izdariit :D

Shito jaliek kaut kur pie humoriem, cik stulbi cilveki zog, un pardevejas arii interesantas, neredz kad 10 minutes trinaas kaut kaadi chalji :)

Paljube shito video es araa nedzesiishu, taa ir kaa paraug stunda cilveku stulbumam :D

Link to comment
Share on other sites

:D Dobele nav tik liela un 2 purni tur tik perfekti redzami :blelohs: Un taa otraa popitka, vispaar rofl, noteikti akut kaadi nonarkojushies urliki, nekas cits tik stulbu lietu nevar izdariit :D

Shito jaliek kaut kur pie humoriem, cik stulbi cilveki zog, un pardevejas arii interesantas, neredz kad 10 minutes trinaas kaut kaadi chalji :)

Paljube shito video es araa nedzesiishu, taa ir kaa paraug stunda cilveku stulbumam :D

Vispār jau nepilnas četras minūtes :)

Link to comment
Share on other sites

:D Dobele nav tik liela un 2 purni tur tik perfekti redzami :blelohs: Un taa otraa popitka, vispaar rofl, noteikti akut kaadi nonarkojushies urliki, nekas cits tik stulbu lietu nevar izdariit :D

Shito jaliek kaut kur pie humoriem, cik stulbi cilveki zog, un pardevejas arii interesantas, neredz kad 10 minutes trinaas kaut kaadi chalji :)

Paljube shito video es araa nedzesiishu, taa ir kaa paraug stunda cilveku stulbumam :D

dobelē? tad jau jāsauc redboots palīgā!

Link to comment
Share on other sites

Ja nav nosleepums cik ir taa datora cena un ~ parametri, ja veseli 4 cilveeki gatavi seedeet aiz resteem deelj taadas hunjas.. + vareeja jau tam datoram monitoru vai kaut ko pieskruuveet, buutu gruutaak nozagt..

P.S. Kriminalkaa ieliek shitaas bildes un gan jau dzheku omas atpaziis savu mazbeernus..

Link to comment
Share on other sites

:D Dobele nav tik liela un 2 purni tur tik perfekti redzami :blelohs: Un taa otraa popitka, vispaar rofl, noteikti akut kaadi nonarkojushies urliki, nekas cits tik stulbu lietu nevar izdariit :D

Shito jaliek kaut kur pie humoriem, cik stulbi cilveki zog, un pardevejas arii interesantas, neredz kad 10 minutes trinaas kaut kaadi chalji :)

Paljube shito video es araa nedzesiishu, taa ir kaa paraug stunda cilveku stulbumam :D

Tieši to ko es gribeju teikt.. tikai pasteidzies <_<:muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Veikals populārs jā 2x apzog! Visticamāk tie zagļi nav no dobeles, jo tad viņi tik droši kamerā neskatītos. Un ja dobele ir nav nemaz tik liela tad pārdevējas gan jau ka būtu manījušas tos džekus arī agrāk.

Edited by RadioActive
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...