Jump to content
GIGN Forum

Maza Meroga Pasakums


Rayus
 Share

Recommended Posts

Man sodien dzima tada ideja.

Vai gadijuma neviens/a nevelas izveidot kopigiem spekiem tadu kaa klubu, kura ietvaros tiktu speletas daznedazadas galda speles (precizak sakot tas, kuras piederetu kadam no biedriem) ?

Es to ta izdomaju tape, ka nopirku sekojosu speli: Oltre Mara

+ links uz speli un screen--> boardgamegeek.com

lieta tada, ka nav isti ar ko uzspelet, jo visi tadi baigi aiznemtie, ka vemt gribas. Spele man liekas interesanta + noteikumus daudzmaz esmu izkodis, bet ari ta isti nesanak izmeginat, jo nav ar ko.

Mans ieteikums, savakties un pameginat sadu lietu - vienigi bez nekadam smigam lielam un haju, jo cik noprotu tas notiktu katrreiz pie kada majas, tape no savas puses labprat gaiditu cieminus, bet par cik nedzivoju viens un vecaki ir jarespekte, gaiditu saprotosus un kartigus cilvekus, protams, ar lielo velmi spelet galda speles.

p.s. Hosts sponsore teju un kafiju tikai + vel cukuru un pienu :khehehe:

Edit. saja topika lieks SPAMS bus atalgots ar bagatigam varnam no manis

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tas iedrosinasanai ;/

nu japiebilst, ka apnemos pirmo sada veida pasakumu uzrikot kada jauka sestdiena pie manis. Varetu ilgt kadas 4-6 stundas velams kadiem 4 kadriem neieskaitot mani protams :)

Link to comment
Share on other sites

nu re. Noteikumus esmu sapratis 95%. spele lidziga monopolam tikai tur ir dafiga jatirgojas un javac dazadas preces no vien masta velams. Ja kas, tad tiesi kopa ir vieglak izprast sadu spelu noteikumus, jo ta vienkarsi man liekas, ka ir vieglak. Speli es iegadajos Krisjana Barona 97 - tur no novembra ir atverts veikals ar dazadam spelem pieaugusajiem (12+ parasti ir tas ko razotajs nosaka). hmmm sanak, ka mazliet iereklameju veikalu par brivu, bet nu tas taa - labas lietas ir labi ka pastav. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

nu man doma ir ka varetu vai nu 9 vai 10 februari pie manis. laiks pietiekami lai ieplanotu sito padarisanu.

Ja naktu Bencik un moby, tad prieks speles vajadzetu vel 2 cilvekus. Tas kopa sanaktu 5, kas ir sis speles maksimalais spelmanu skaits. Es protams, loti ceru, ka busu atradis kadu kapeiku un nopircis vienu kuru var spelet lidz pat 12 speletaji, bet nu tas ta vel planos tikai.

Isak sakot vajag vel 2 bez Manis, Bencik un moby.

Liekais spelmanis (ja tads protams bus) vares sedet pie mana PC un spelet CS :muahaha::slap:

p.s. Bencik, moby ko sakat par datumu? var jau itka atrak ja velaties 3 februari.

EDIT. es dzivoju Zolitude, ja kas, taka nav talu no centra :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ar Katanu man ir bijusi darisana. Ar Rsiku gan neesu spelejies.

Manas domas par Katanas iecelotajiem aka Settlers - man ne parak patika, jo sakuma bija ok, bet pec paris reizem ja godigi saka apnikt un kretineja tas, ka spelei piemita vienmuliba. Varbut pielikumi spelei ir ienesusi dzivibu, bet pamatspele man ne visai. Nenolieku ja pavisam, jo laba sabiedriba ari Pe4ku un 4epajevu var dragat uz saha delisa :DD

Link to comment
Share on other sites

Pečka un Čapajevs - saliekam visas saha fiuguras viena rinda vienu otrai preti. Baltie iepretim melnajiem tatad. Ar akmens skere papirits palidzibu nosakam kurs ies pirmais. tad sakas spele. Pec kartas ar knipi sitam savus kaulinus pretinieka kaulinu rinda. Uzvaretajs ir tas, kurs pirmais notriec visus saha kaulinus pretiniekam XD

Link to comment
Share on other sites

tatad, ja spele rit naski, tipa vajag aptuveni 1h lai izspeletu. Bencik, varam ari maukt 3-ata, jo moby, kaa jau vecs kolega ieradisiies palubomu :whistling:

Zimejam pasakuma planu:

10 februaris pie manis testa varianta galdu speles Oltre Mare iepazisana un spelesana.

Velamais spelmanu skaits 5 no kuriem pieteikusies un apstiprinajusi savu dalibu ir:

1. Es :)

2. Bencik

doubts: moby

Laiks ap 14:00, vieta: Zolitude

Link to comment
Share on other sites

:whistling:

Zimejam pasakuma planu:

10 februaris pie manis testa varianta galdu speles Oltre Mare iepazisana un spelesana.

Velamais spelmanu skaits 5 no kuriem pieteikusies un apstiprinajusi savu dalibu ir:

1. Es :)

2. Bencik

doubts: moby

Laiks ap 14:00, vieta: Zolitude

Sliktakaj gadijumaa, es varetu pakert veel vienu keksu, ja nu vairs neviens nepiesakaas :) Bet es domaju lidz 10 datumam gan jau vel kaads atradiisies...

Link to comment
Share on other sites

sis pasakums man par prieku tiesam grasas notikt :pizdiblee:

loti labprat uznemsu ciemos ari to tavu comu, drosi vari rakstit kaa ceturto. Tatad, pilnai laimei vajag vel vienu vai ari varam palikt pie skaitla 4 :)

Dalibnieki 10 februari pecpusdiena Oltre Mare speles spelesana:

1. Es

2. Bencik

3. Bencika coms :)

4. moby

5.....still vacant at the game board

Sazinaties sava starpa un padodat man zinu, ja kas mainas. :thumbsup:

Saksu jau cept piragus :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

:pizdiblee:

loti labprat uznemsu ciemos ari to tavu comu, drosi vari rakstit kaa ceturto. Tatad, pilnai laimei vajag vel vienu vai ari varam palikt pie skaitla 4 :)

Dalibnieki 10 februari pecpusdiena Oltre Mare speles spelesana:

1. Es

2. Bencik

3. Bencika coms :)

4. moby

5.....still vacant at the game board

Sazinaties sava starpa un padodat man zinu, ja kas mainas. :thumbsup:

Saksu jau cept piragus :pizdiblee:

Uij piraadzinji.. man ljoti garsho, it sevishki spekj piradziinji :) Aaa un 4aju arii neaizmirsti !

Link to comment
Share on other sites

Cikos kur un ko jūs norunājāt, jo labprāt piebiedrotos un tad jau pat esmu izdomājis nākamo spēli kura pat būtu pieejama un tā ir katanas ieceļotāji kas ir vienk uber laba un tai pat tiek rīkoti pasaules čempionāti... kr4 nice ;)

un jap 10ajā varu arī pat tikt :)

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

Ar so es pazinoju, ka pirmais sastavs ir nokomplektets :)

1.Es

2.Bencik

3.Benciks firend :)

4.moby

5.mader

Sazinaties sava starpa un braucat kopa, ta bus ertak :)

Gaidu jus ierodamies Zolitudes stacija ap 16:00, no rigas braucot ar vilcienu (loti erts veids ka ierasties) tas izskatas sadi pec pieturam:

Riga--->Tornakalns--->Zasulauks---->Depo (medz nepieturet)---->Zolitude

Vilciens attiet no 3 vai 4 cela Jurmalas virziena (Sloka, Tukums, Dubulti utt)

Sledzu ciet topiku, ja kada vel info vajadziga, tad PM me

Un paldies par atsaucibu, noteikti rikosu spelu vakaru atkal :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveicinati

Tatad ir noticis pirmais pasakums par godu galda spelei Oltre Mare. Man liekas, ka bija loti interesanti (neskatoties uz to ka paliku pedeja vieta :D) Piedalijas Bencik, mader, es un deadalive. Bija ari riktigi daudz ko nozviegties (itseviski ka deadalive bija salasijis visadus sudus un pa punktam pec tam krameja vinus ara :lol:) Vinneja mader un atstaja mus savos iznicinosajos puteklos.

Par speli: spelejot Oltre Mare, likas ka taa bus tiri tirdzniecibas spele, bet speles gaita izradijas, ka tai piemit kautkas no monopola, bet ne jau veiksme, jo saja spele vaiksme ir apmeram 20 procenti, neskatoties uz to ka tiek paceltas kartis. Kapec taa? Da vienkarsi, jo vinas var ietirgot, kaa ari jebkura karts viena gajiena laika var parversties no nederigas, par vadoso karti tavai izaugsmei. Ta luk.

Ceru, ka notiks sadi pasakumi vel un vel un ne tika 1 reizi nedela - brivdienas, bet ari kada darbdienas vakara. Ievietosu ari kadu bildi.

Pasakums :thumbsup:

p.s. visiem garsoja teja ko atvedu no England

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...