Jump to content
GIGN Forum

Maza Meroga Pasakums


Rayus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jūs jau tur kaut kad saspēlējāt? nja, černis, ka nedzīvoju Rīgā, vienmēr patikušas galda spēles ;) reti gadās saspēlēt ar kādu.

labprāt uzspēlēt, bet jūs jau pavisam vakaros ? tad man nav iespēju aizlaisties no Rīgas vēlāk, no Jelgavas braucot tā jau varētu. ;) tikai ne 16. tad jau gan nebūšu Rīgai ne tuvu

Link to comment
Share on other sites

;) reti gadās saspēlēt ar kādu.

labprāt uzspēlēt, bet jūs jau pavisam vakaros ? tad man nav iespēju aizlaisties no Rīgas vēlāk, no Jelgavas braucot tā jau varētu. ;) tikai ne 16. tad jau gan nebūšu Rīgai ne tuvu

Es tak teicu parliekam uz 13:00 erix ;) Vieniga problema, kad mums vajag iegadaties veel vienu speeli ...

Anyone ? :D

Link to comment
Share on other sites

var jau kādu no sošajām spēlēt. kautvai monopolu :) btw. tad jums no 13:00 līdz tiem kursiem ilgs viss? vnk, ja ierodos, tad drošvien uz bišk ilgāku laiku tā, lai ar autiņu uz kādiem 8-9 brauktu mājās. ja tā varētu :) un ja varētu kāds mani nogādāt pie tevis vai vnk piem ar cipruss tikties un tālāk kopā maukt.

Link to comment
Share on other sites

nu ta sanak, ka vinam tie kursi. Eu bencik es tev paris trikus paradisu un tu apsolies neiet uz tiem kursiem :) Un vispar tad notiek svetdien tas pasakums? Jebsu varam ari ja velaties kada darba diena pievakare. Domas? Ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

lai es no Rīgas aizbēgtu uz mājām autiņš pēdējais 19:05 iziet. uz jelgavu gan tieku atpakaļ 23:19 pat vēl ar vilcienu ;) bet tā kā man brīvlaiks sākās, tad 7dien diez vai uz Jelgavu tēmētu atpakaļ :P

Link to comment
Share on other sites

jaa nakamnedel varam 22. marta der. 23 - neder galigi, jo man ir jabut baaraa un jaskatas fuuzis. Vienkarsi man pat kazas butu jaatliek :slap: , jo Liverpool speli pret MU Bastards nevar atlikt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...