Jump to content
GIGN Forum

Maza Meroga Pasakums


Rayus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NAv divu domu, kad pasakums atkartosies, un noteikti tada pashaa sastavaa, ja kads velas iesaku nopirkt speeli un naakt pulcinjaa. Speel man tieshaam lot iepatikas, jo ir vajadziga logiskaa domashana, atminja un dzelzs nervi :) Shitaa tev nav nekada katana, monopols vai risk. Shitas ir kaut kas sarezgitaaks. Es apsolu, kad nakamreiz savaksimies pie maniim, paljube :) Gaidat tikai datumus !

Link to comment
Share on other sites

:)

gatavo teju un krekerus...un piradzinus. Ja tev ir kamins apsolos (ja bus nauda protams) uztaisit sasliku.

nee shitadiem pasakumiem shmiga neder, teeja un krekeri viss labaak der :) Un veel ja buutu tada kundziite uz gadiem 50, kas muus apkalpotu un mes sedeetu vecaa viduslaiku pilii, vispaar butu super :D

Link to comment
Share on other sites

:) Un veel ja buutu tada kundziite uz gadiem 50, kas muus apkalpotu un mes sedeetu vecaa viduslaiku pilii, vispaar butu super :D

es gan dotu priekšroku 3 blondīnēm un milzīgai villai bet nu lab :)

Ja kādam ir vēlmes pēc alco pārstrādes tad to var darīt pēc riktīgi nomocītām oltre mare stundām :)

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

Tetley teju laicigi sagadaa :) un krekerus "Clubs" 3 pakas (lielas)

Nakamnedel svetdien 17.februari pasakums notiek pie - moby

Sastavs:

1. Moby - hosts

2. es

3. mader

4. ...

5. ...

EEDIT. piesakas laicigi vel 2 + 1 var but kaa game MAster.

HATA NE REZINOVAJA

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tatad vai ir velme velreiz uzspelet Oltre mare?

Datumi janosprauz atri - 8 vai 9 marts?

Es ari upureju kautko abos datumos, taka davai nevajag pist pratu un 4inkstet :thumbsup:

Edited aaa nu ja pats galvenais - rikoju pie sevis Zolitude atkal...ja labi uzvedisies bus ari udenspipe

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...