Jump to content
GIGN Forum

Mapping Competition


shine
 Share

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Protams .rmf liidz jaaliek un kas veerte tam arii jaapskata un javeerte.

Varbūt varētu pa karšu tipiem, piemēram labākā DE, FY utt.

Labāko De ieliktu parastajā mapcilā, bet FY naksts mapciklā.

Nu viena Tipa vaig nevis vairaakus. +ja bus ar DE, CS vai AS... nu veerteetaajiem liels darbs...

Protams jauztaisa topiks ar Top3 mapem + ar visiem skriiniem + ar nelielu laucinju ->"Par Mapi", kaadi plusi, kaadi miinusi... neliels aprakstinjsh.

Uzreiz visi grib Top1 mapi likt mapcycle - uzreiz jaataisa kaada DE, CS vai AS mape... Labak FY, AIM, AWP un paareeejas, +mazaaks darbs tiem kas veertes. +un aatraak viss tas risinaasies.

Man liekas ka Judges vnk paskatiisies uz mapi - o nice pirmais Ruums kruts shi mapi ir visslabakaa... pat nepieveersiis uzmaniibu ja Mapperis pat nav maaceejis riikoties ar Clipping tool e.c - mo6 vnk vinjsh izkopeejis Mapes daljas no citaam mapem. Mo6 pat moka4aajis FPS banana mapi - BSP2MAP - atveris un saglabaajis ka RMF(shaubos ka kaads kas veertees ieskatiisies RMF). Tad kas iisti ar visu sho bus? Notiks pasaakums vai ne? Ka skatos te ir diezgan daudz mapperi. Un shis nav vieniigais forums kur kaut kas saistiits ar CS maposhanu(Lat . Val.)

EDIT: Nu un? Lai citi piedalas kaut arii NEMAK vnk iemaaciisies ko jaunu. Naako6reiz jau kaut kas labaks sanaks.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

ļaudis var vērtēt, tikai lai uzzinātu vispatīkamo karti. Bet protams, Mapping Competition vērtēs profesionāli mapperi.

Vispirms ir vajadzīga atbilde, kas piedalīsies, vertēs, un tikai pēctām sīkumi!

Jau ir tie, kas pateica, ka piedalīsies =)

shine

ToVinci

armandulis

Sebis

Ja jūs gribāt piedalīties, rakstiet - I'm in =)

Edited by Mev-Rael
Link to comment
Share on other sites

Nu kas tad bus ar visu sho lietu? Vai viss shis notiks GIGN? Vai VSP notiks? Kas iisti visu organizees ja notiks? Protams organizeet var jebkur6. Bet ja notiks - tad kad? Man taa atkal liekas ka nekas no shii visa nesanaaks... :( . Ceriiba mirst pedeejaa.

EDIT: Vajadzeetu veel ierakstiit citos forumos kuri ir LV un ir saistiiti ar CS Maposhanu. Mo6 kaads paziist kadu norm mapperi - to arii vareetu pasaukt. Izveidot topiku arii Counter-Strike & server mods/plugins , jo tur dazhi mapperi grozas - bet shajaa sadaljaa vairs nenak. Es vsp gign iegaaju lai izveidotu sho topiku. Es kautcik maaku mapot - un tadi ka es(kas vairs te gign neapgrozas un maak mappot) dazhi ir. Ja kaads paziist kaadu varetu pasaukt.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...