Jump to content
GIGN Forum

Attīstam Smadzenes


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Es nezinu vai ieliku pareizajā sadaļā, bet nu. Kr4 es izdomāju kaut ko stulbu un iedomājos ielikt šeit.

Doma ir tāda - Varētu mēs attīstīt smadzenes ar visādioem tipa matemātikas teksta uzdevumiem un sazin ko vēl. Vnk for FUN. Man pašam matemātikā ir 4. :lalala:

Piemērs -- Man velkās spēle ar ātrumu 100Kb/s un tā aizņem 42mb. Pēc cik ilga laika spēle novilksies?

Nu tāds tas piemērs. :lolza:

Mož jums nepatiks .... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naakamais uzdvums

Es gaaju ar Raiti un Artuuru iedzert, katrs nopeerkam pa vienam Carlsberg (3 vieniibas alkohola vienaa pudelee) alinjam, kas maksaa 60 santiimi gabalaa. Noleemaam, ka veel ir jaadzer, es nopirku LB 0,5 (kopaa20 vieniibas alkohola) par trim latiem un 10 sanjiem, Raitis man iedevu latu, bet Artuurs sagrabinaaja 66 sanjus, 2 latus latu un 54 sanjus naacaas man maksaat par LB, taatad es no 0,5 izdzeeru 0,18 , Raitis izdzeera 0,15, Artuurs izdzeera 0,2. Juutamies labi, ir jaajiet uz diseni, drosmei, katrs no mums izdzeera tresdalju no paarpalikushaa LB pudeles. Lai ieietu Disenee, ir jaasamaksaa katram lats un 50 sanji par ieeju, es samaksaaju, Raitis samaksaaja, mees ar Raiti uz puseem maksaajaam par Artuura biljeti. Ejam aaraa, jaajiet veel dzert. Es nopirku "Zilo vali" pa 2 latiem (8 vieniibas alkohola), raitis man veel aizdeva 30 sanjus. Raitis sev nopirku veel pa diviem Carslberg aliem, Artuuram vinsh nopirka shampi pa latu un 35 sanjiem (9 vieniibas alkohola). Es no sava dzeeriena izdzeeru divas treshdaljas, veel no Artuura shampja izdzeeru vienu piektdalju, Raitis izdzeera pusotru alu, jo Artuurs vienu pusiiti no alinja bija jau izdzeeris.

Taatad

1)Cik kopaa nauda tika izteereeta?

2)Cik daudz Artuurs palika paaraadaa man, cik daudz Raitim?

3)Cik daudz katrs alkohola vieniibas izdzeera?

Kursh atrisinaas 3. punktu, tam konfekte no manis ;)

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkam, kurš sver 70kg letālā (hroniskajiem-komas) doza alkohola ir apmēram 0,5% no viņu asiņu satura, jeb 5 promiles. asiņu daudzums ir ~5,2 litri. aprēķini viņa nāves dozu, pēc tam pārvērt to šņabī, kura alkohola saturs ir 38% (var ņemt arī 40%, ja negribas pisties ar aprēķiniem).

Cita iespēja - sāc spēlēt šahu, vai loģikas flash spēles, piemēram kādu no šīs listes. bet pārsvarā spēles attīsta domāšanu vienā virzienā, kas var būt neparocīga matemātikā - un lielu lomu tajā, cik cilvēks vēl var pagūt sevi attīstīt spēlē gan vecums gan centība ^_^

Link to comment
Share on other sites

Multfilma Šreks pa televizoru sākas 20:30, multfilmas laikā ir 4 reklāmas pauzes, kur vienas ilgums sastāda trešo daļu no multfilmas oriģinālā ilguma, jautājums: vai mazais Kārlis paspēs nākamajā dienā uz pirmo stundu, kas sākas 8:30?

nu tas tāds joks vot:

Zemnieku saimniecība ?Vidzeme? nomāja divus ekskavatorus. 1. ekskavatora noma maksāja 60.00 Ls dienā. Tā darba ražīgums, rokot mīkstu grunti ? 250 m3 dienā, bet, rokot cietu grunti ? 150 m3 dienā. 2. ekskavatora noma maksāja 50.00 Ls dienā. Tā darba ražīgums, rokot mīkstu grunti, ? 180 m3 dienā, bet, rokot cietu grunti ? 100 m3 dienā. Pirmais ekskavators nostrādāja dažas pilnas dienas un izraka 720 m3 zemes. Otrais ekskavators dažu pilnu dienu laikā izraka 330 m3 zemes. Cik dienas strādāja katrs ekskavators, ja zemnieku saimniecība par to nomu samaksāja ne vairāk par 300.00 Ls.

Nu ka bus

Link to comment
Share on other sites

Lidoja 4 vārnas 7 ieskrēja kokā, aizlidoja 2. Cik vārnas ēda kartupeļus ar maltas gaļas mērci?

Jānītis matemātikas stundā pie tāfeles vienā mirklī piekrauj biksēs 3 kg, bet, ja viņu neizsauc, Jānītis biksēs krāmē tikai 50 gramus. Kādu svaru saliek biksēs Jānītis, ja nedēļā viņam ir 4 matemātikas stundas?

Vienā mājā dzīvo 14 nepazīstami cilvēki un 2 pazīstami ? viens žurnālists, otrs lopu dakteris. No rīta visi nepazīstamie sveicina pazīstamos. Cik reizes sveicināsies nepazīstamie un cik reizes pazīstamie?

Vitolds bāž dibenā lupatas. Vienā paņēmienā viņš dibenā var sabāzt 16 ķīselī mērcētus mutautiņus. Vai viņš varētu iebāzt dibenā arī terpentīnā mērcētu galdautu?

Jāzep onkulim dienā izkrīt 500 matu, un viņš tos met tualetes poda. Cik dienās aizsērēs pods, ja zināms, ka aizsērējumam vajag 7500 matu un 6 lupatas?

Vilis Tapiņš no Kocēniem smird pēc zivs. Viņa kaimiņš Rūdolfs smird pēc dārzeņiem. Pēc kā smird Tapiņa līdz dzīvotāja Irma, ja zināms, ka viņa piekopj attiecības ar abiem?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jānītis matemātikas stundā pie tāfeles vienā mirklī piekrauj biksēs 3 kg, bet, ja viņu neizsauc, Jānītis biksēs krāmē tikai 50 gramus. Kādu svaru saliek biksēs Jānītis, ja nedēļā viņam ir 4 matemātikas stundas?

Vienā mājā dzīvo 14 nepazīstami cilvēki un 2 pazīstami ? viens žurnālists, otrs lopu dakteris. No rīta visi nepazīstamie sveicina pazīstamos. Cik reizes sveicināsies nepazīstamie un cik reizes pazīstamie?

Vitolds bāž dibenā lupatas. Vienā paņēmienā viņš dibenā var sabāzt 16 ķīselī mērcētus mutautiņus. Vai viņš varētu iebāzt dibenā arī terpentīnā mērcētu galdautu?

Jāzep onkulim dienā izkrīt 500 matu, un viņš tos met tualetes poda. Cik dienās aizsērēs pods, ja zināms, ka aizsērējumam vajag 7500 matu un 6 lupatas?

Vilis Tapiņš no Kocēniem smird pēc zivs. Viņa kaimiņš Rūdolfs smird pēc dārzeņiem. Pēc kā smird Tapiņa līdz dzīvotāja Irma, ja zināms, ka viņa piekopj attiecības ar abiem?

gandrīz pa logu izlidoju.. :muahaha:

:superlol:

Link to comment
Share on other sites

Jāatbild ir ātri, neapdomājoties un lieki netērējot laiku. Un galvenais: nekrāpties.

Jūs piedalieties sacensībās un esiet apdzinis skrējēju, kurš bija otrajā pozīcijā. Kādu pozīciju jūs pašlaik ieņemiet?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Atbilde: Ja atbildējāt, ka tagad esat pirmais - tad esiet smagi kļūdījies.

Jūs apdzināt otro skrējēju un esiet ieņēmis viņa vietu, tādēļ pašlaik esiet otrais.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Pamēģiniet nekļūdīties atbildot uz otro jautājumu.

Jūs apdzināt pēdējo skrējēju, kādā pozīcijā jūs esiet pašlaik?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Atbilde: Ja jūs atbildējāt, ka esiet pirmspēdējais - tad atkal esiet smagi kļūdījies.

Padomājiet. Kā ir iespējams apdzīt pēdējo skrējēju?

Ja jūs skrienat aiz viņa, tad neesiet pēdējais. Atbilde - tas nav iespējams.

Iznāk, ka smadzeņu izmantošana nav jūsu stiprā puse.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Lai kā tur arī nebūtu - lūk vēl viens jautājums. Neko nepieraksties un neizmantojiet kalkulātoru, un atcerieties - jums ir jāatbild ātri.

Paņemiet 1000. Pieskaitiet 40. Pieskaitiet vēl tūkstoti. Pieskaitiet 30. Vēl 1000. Vēl 20. Vēl 1000. Vēl 10. Cik iznāk?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Atbildējāt 5000? Atkal nepareizi. Pareizā atbilde ir 4100. Pārskaitiet uz kalkulātora.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Šodiena tik tiešām nav jūsu diena. Bet varbūt paveiksies ar pēdējo jautājumu?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Mērijas tēvam ir piecas meitas: 1. Čača 2. Čeče 3. Čiči 4. Čočo

Jautājums: Kā sauc piekto meitu? Domājiet ātri.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Atbilde: Čuču? NĒ! Protams, ka viņu sauc Mērija. Pārlasiet jautājumu.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Iznākums: Jūs esiet vājais posms - ardievu.

Ņēmu no gfx-dream.lv

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...