Jump to content
GIGN Forum

Par Luuņiem


Sienaazis
 Share

Recommended Posts

Tātad viss sakas kad es nezināju ka vienam no LV team niks ir T0masS ....

Man Vārds ir Tomass un es vislaiku spēlēju ar niku TomasS ...

Tad pa IrC kāds dzekiņš ar niku diskualnis or smt that way saka man dirst lai mainu niku ... blā blā blā

Nu tad es uzgāju Avagard movie un tur pamanīju domāju mybe no manis nospikojis ? :D bet nu po. spēleju tālāk ...

Nesen viens džekīņš @ NW man sāka ko dirst un pirms es nomainīju niku man vislaiku kāds ko lecās ....

Tatad Cienījamie Lunatic un to fani mybe nelecaties jo jūs paši lunatic zinat ka paši tik lāmēt mākat ...

Par ko es runāju ?!

Jā par to pašu Korejiešu komandu kura nesen ir atgriezusies ... viņi kad aizgāja es tā papētiju LV uzradās [Lunatic]

Korejiešu komanda - Lunatic-hai.Razer

Sponsori - Razer

Uzināju pa šito Kor team @ koxx.lv tākā nebraucat virsū ka es te kautko špikoju paši nemaz nēesat par matu labāki

Admini netaisat ciet gribu redzēt ko pa šito visu domā tauta -_-

Link to comment
Share on other sites

ko tauta domā? Lunatic's un Lunatic.hai atrodas dažādās valstīs un arīdzan nav tik līdzīgi, bet kā redzi, tavs niks ir ļoti līdzīgs viņa un pie tam jūs abi uzturaties vienā komūnā. Latvija ir daudzas reizes mazāka par Japānu, līdz ar to aprindas ir mazākas.

Link to comment
Share on other sites

bet redzi ir daudzi, kuri tusējās vairākās vietās. Viņš ir ļoti populārs, līdz ar to visi pārējie tiek automātiski nodirsti, bet tas jau tipiksi latvieša mentalitātei- tā vietā, lai mierīgi palūgtu nomainīt, ir jāuzkāpj 50stāvīgā mājā, kur katrs pakāpiens ir uzdirsiens.

Link to comment
Share on other sites

Man Vārds ir Tomass un es vislaiku spēlēju ar niku TomasS ...

Tad pa IrC kāds dzekiņš ar niku diskualnis or smt that way saka man dirst lai mainu niku ... blā blā blā

neredzu problēmu, tā kā T0mass ir nomainījis niku uz diskoalnis :)

Link to comment
Share on other sites

Tu bļeģ ahujel sienas āzi?!

Nē... prosta super... džekam kaudzēm niku un šis vel sagribējis autortiesības uz visiem saviem nikiem! Sūkā ledu dēliņ! Niks Muhameds gignā jau ir ticis izmantots (ja atmiņa neviļ, tad izbanots). Izdomā kaut ko citu!

Beefs

:P vnk forumos parasti ar citu niku regojos

Link to comment
Share on other sites

Pasaki tam t0masS'am, ja vins grib lai vinjam buutu unikaals niks, kurs nevienam citam Latvijaa nevar buut, tad lai vins taadu arii izdomaa.. nevis vnk uzraksta cilveeka vaardu poke stilaa!

Man pirms kada gada arii lidzigi bija. speleeju vienaa serverii ar niku rifleman (panjeemu no Warcraft III). Tad viens pieseejaas, ka tas esot netgames admina niks.. nu sorry, ko tad man vajadzeja mainiit niku tikai tapec, ka veel kaads ir izdomaajis sev panjemt neorginaalu niku?

Link to comment
Share on other sites

omg, nu gan- tas ir tik svarigi, ka tev ir kkads (tevisprat) tur prosta ahuennijs niks. Ko tu tur daudz klemme. Panem kaut to pasu sienaazi un dzivo laimigs, nevis saac te kko dirst, ka redz tev noteikti jaabuut taadam pasam nikam. Panem vnk neitralu, vienkarsu niku (sienazis labi der, btw) un dzivo laimigs, ja nevari izdomat sev normalu niku (es, teiksim, ta dariju, lai gan nozeloju to, bet tas jau ir cits stasts).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...