Jump to content
GIGN Forum

C-walk


novijas
 Share

Recommended Posts

quelyd, kuriem sava viedokļa nav, var tikai pateikt pāris tukšus vārdus, neizsakot nekādu viedokli, un domat, ka viņus uzskatīs par baigi krutiem... Es izteicu savu viedokli, atspēko manas domas vai klusē, tāda ir dzīve... Ja kādreiz studēsi politiku, tad zināsi, ka tukši vārdi, kuriem nav pamatojuma nav nekas, vienmēr vajag pierādijumus, lai savu viedokli spētu aizstāvēt... Ja tu nepiekrīi manis teiktajam tad paskaidro kapēc...

Labi politiķi, piekritīšu tev, labāk šoreiz paklusēšu.

Link to comment
Share on other sites

:o es arī gribu būt kruts pok3mons... Kā es gribētu tādas krutas lupatas kā tam džekam vidikā, izskatās ka viņš ilgi pa atkritumiem rakājies lai tādas atrastu :o

Par tēmu:

Nu labāk lai bērni nodarbojas ar šādām lietām nevis piedzeras un guļ grāvī... Bērniem jau tagad modē smēķēšana, dzeršana un sekss ar sava dzimuma pārstāvjiem....

Lai veicas !

EDIT:

nesaprotu, kapēc jūs tik ļoti gribat tēlot invalīdus... Tiešām neesat apmierināti ar to, ka esat piedzimuši bez kustību traucējumiem ? Un pat ja nodarbojas ar "CWALK", kapēc jāģērbjas kā skrandainam bezpajumtniekam ? :o

Vismaz ir ar ko nodarboties , labak jau ir nekā sedēt majas un cs spēlet caurām dienam!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...